HapiPożyczki na raty

Czy lubisz zakupy przez internet?

Twoją pasją jest szukanie okazji
zakupowych i promocji w e-sklepach?

Świetnie się skałada, ponieważ zapewnimy Ci pieniądze na takie zakupy.

Kupując przez internet:

zaoszczędzisz pieniądze

- większość produktów, które możesz
kupić w internecie, są tańsze od
tych w sklepach tradycyjnych

zaoszczędzisz czas

- nie musisz stać w kolejkach, nie
tracisz czasu na dojazd do sklepu

masz większy wybór

- nie musisz się ograniczać
do sklepów w Twojej okolicy,
możesz śmiało zamówić towary
z zagranicy za pieniądze
z HapiPożyczki

Niezależnie od tego, jakich produktów potrzebujesz i jak wiele ich kupujesz, nie musisz już martwić się o zawartość swojego portfela. Bez względu na to, gdzie właśnie jesteś, możesz skorzystać z naszej pożyczki ratalnej online. Wystarczy do tego komputer, tablet lub smartfon i dostęp do internetu.

Ty decydujesz, ile pieniędzy chcesz pożyczyć, jak dużą ratę chcesz płacić i w jakim terminie. Nie musisz odkładać zakupu wymarzonego produktu na poźniej. Pomożemy zrealizować Twoje marzenie już teraz. Przekonaj się, że to prostsze, niż sądisz.

Rower na raty przez internet
Jeśli uwielbiasz jeździć na rowerze, powinieneś zaopatrzyć się we własny, ściśle dopasowanych do Twoich potrzeb model jednośladu. Najłatwiej to zrobić przez internet. Wybierz najlepszy dla siebie rower, a my pomożemy Ci sfinansować jego zakup.
Pralka na raty przez internet
Jeśli pranie nie jest Twoją ulubioną czynnością, powinnaś kupić dobrej klasy pralkę automatyczną. Wystarczy włożyć do niej ubranie, wybrać odpowiedni program, a potem możesz odpocząć przy kawie, gdy pralka zajmie się praniem. Odpowiedni „automat” najłatwiej znaleźć w internecie i sfinansować jej zakup naszą pożyczką ratalną.
Telewizor na raty przez internet
Coraz częściej telewizor nie służy już tylko do oglądania telewizji, ale jest prawdziwym domowym centrum rozrywki. Wszystko dlatego, że nowoczesne odbiorniki TV naszpikowane są nowoczesną technologią, a do tego również łączą się z internetem. Taki nowoczesny telewizor znajdziesz bez problemu w sklepie internetowym, a zakupy sfinansujesz naszą pożyczką na raty.
Laptop na raty przez internet
Laptop stał się skuteczną konkurencją dla komputera stacjonarnego, wypierając go nawet w domowym użytkowaniu. Na rynku znajdziesz ogromny wybór laptopów. Oferuje je również wiele sklepów internetowych, dlatego możesz łatwo nabyć taki komputer bez wychodzenia z domu, a do tego sfinansujesz zakup naszą pożyczką.
Telefon na raty przez internet
Obecnie telefon komórkowy kojarzy się najczęściej z urządzeniem posiadającym ekran dotykowy i wysokiej klasy aparat. Tymczasem niektórzy użytkownicy poszukują telefonów solidniejszych niż podatne na uszkodzenia mechaniczne smartfony. Producenci o nich nie zapomnieli. W sklepach internetowych znajdziesz bez problemu telefon komórkowy z klawiaturą, a dzięki naszej pożyczce na raty sfinansujesz jego zakup.
Smartphone na raty przez internet
Nowoczesne smartfony to już coraz częściej nie tylko urządzenia do dzwonienia, ale po prostu małe komputery, służące między innymi do pracy lub rozrywki. Wysokiej klasy smartfon w dobrej cenie najszybciej i najłatwiej znajdziesz w internecie. Do tego zakup takiego telefonu sfinansujesz naszą pożyczką na raty.
Tablet na raty przez internet
Tablet to bardzo praktyczne urządzenie, łączące funkcje smartfonu i laptopa. Można go używać zarówno do pracy, jak i rozrywki. Za pomocą tabletu przejrzysz strony internetowe, przeczytasz e-booka, posłuchasz muzyki lub obejrzysz film. Do tego możesz łatwo przenosić tablet. Wybierz w sklepie internetowym model tabletu, jaki Ci odpowiada, a my pomożemy sfinansować jego zakup pożyczką.
Lodówka na raty przez internet
Lodówka powinna być funkcjonalna i niezawodna, ponieważ to jeden z najważniejszych sprzętów w Twoim domu. Na rynku znajdziesz wiele modeli lodówek, a najłatwiej zamówisz chłodziarkę przez internet. Za to my pomożemy Ci sfinansować zakup dzięki wygodnej pożyczce online.
Komputer na raty przez internet
Chociaż komputer stacjonarny ma dużego konkurenta w postaci laptopa, to jednak nie został całkowicie wyparty z domów czy biur. Taki sprzęt to nadal dobra inwestycja, jeśli szukasz komputera, który możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, a do tego łatwo go rozbudować w przyszłości. Komputer stacjonarny znajdziesz bez problemu w sklepie internetowym, a jego zakup sfinansujesz naszą pożyczką na raty.
Meble na raty przez internet
Urządzanie mieszkania to dość kosztowna inwestycja. Najdroższe są meble na wymiar, ponieważ wykonuje się je specjalnie na zamówienie klienta. Natomiast najtańsza opcja to zakup kompletów mebli, które bez problemu znajdziesz w internecie. Bez względu na to, jakie meble wybierzesz, ich zakup możesz sfinansować naszą pożyczką na raty.
Wakacje na raty przez internet
Wakacje w malowniczym, spokojnym miejscu to marzenie wielu Polaków. Niestety, czasami na przeszkodzie zrealizowania takich planów stoją kwestie finansowe. Jeśli również marzy Ci się wypoczynek w popularnym kurorcie lub w bardziej ustronnym miejscu, mamy dla Ciebie dobrą informację – sfinansujesz wypoczynek naszą pożyczką na raty. Już teraz możesz zacząć szukać ciekawej oferty wycieczki w internecie.
Remont na raty przez internet
Remont domu lub mieszkania to uciążliwe i nierzadko kosztowne przedsięwzięcie. Zanim się na to zdecydujesz, zaplanuj kolejność prac, wybierz termin remontu i zrób kosztorys. Pamiętaj, że wiele materiałów możesz kupić wygodnie przez internet i to niekiedy dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym. Takie zakupy bez problemu sfinansujesz naszą pożyczką na raty.

A jakie są Twoje plany zakupowe? Pomożemy Ci je zrealizować dzięki najtańszej pożyczce na rynku.
Wypełnij wniosek o pożyczkę ratalną już dziś i ciesz się zakupami!

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. \r\nAdministrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Urszulę Stańczak, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.