HapiPożyczki na raty
Chociaż komputer stacjonarny ma dużego konkurenta w postaci laptopa....

Komputer na raty przez internet

Chociaż komputer stacjonarny ma dużego konkurenta w postaci laptopa, to jednak nie został całkowicie wyparty z domów czy biur. Taki sprzęt to nadal dobra inwestycja, jeśli szukasz komputera, który możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, a do tego łatwo go rozbudować w przyszłości. Komputer stacjonarny znajdziesz bez problemu w sklepie internetowym, a jego zakup sfinansujesz naszą pożyczką na raty.

Komputer stacjonarny to idealne urządzenie, jeśli potrzebujesz uniwersalnego narzędzia IT i planujesz go używać tylko w jednym pomieszczeniu. Taki komputer możesz z powodzeniem używać zarówno w domu, jak i pracy. Jedynym mankamentem może być fakt, że do jednostki centralnej musisz jeszcze dokupić monitor, klawiaturę i myszkę. Na szczęście nie są to drogie urządzenia.

Na co zwrócić uwagę, kupując komputer?

Komputer stacjonarny składa się z wielu podzespołów i to właśnie one mają kluczowy wpływ na wydajność oraz przeznaczenie urządzenia. Najważniejszymi elementami są płyta główna i procesor. Gdy potrzebujesz komputera do pracy czy nauki, wystarczy procesor dwurdzeniowy. Natomiast do grania powinieneś wybrać mocniejszy procesor i dobrej klasy płytę główną.

Ważnym elementem jest również karta graficzna. Mniej wymagający użytkownicy mogą zdecydować się na kartę zintegrowaną z płytą główną, natomiast do celów gamingowych lub do pracy związanej z projektowaniem grafiki najlepsza będzie karta dedykowana. Nie zapomnij także zwrócić uwagę na pamięć operacyjną i dysk twardy. Większości użytkownikom wystarcza 4 GB RAM - taka pamięć pozwala na płynne działanie komputera i umożliwia jednocześnie otwarcie wielu aplikacji. Jeśli jednak szukasz urządzenia do grania, najlepiej postawić na komputer, który posiada co najmniej 8 GB pamięci operacyjnej. Obecnie większość komputerów ma 1 TB pojemności dysku twardego, co w zupełności wystarczy do przechowywania nawet bardzo dużych plików.

Mini komputer stacjonarny

Mini komputer posiada takie same parametry jak standardowe, stacjonarne urządzenie jednak różni się od niego gabarytami. Mini PC są niewielkie, mogą mieć rozmiary 116 x 112 x 51,5 mm, dzięki czemu idealnie nadają się do małych pomieszczeń (np. pokój dziecka czy pokój w akademiku). W takim komputerze znajdziesz najczęściej 4 GB pamięci RAM oraz dysk SSD, jednak taki sprzęt będzie miał przeważnie słabą kartę graficzną. Wynika to z faktu, że przy tak małej obudowie nie ma miejsca na dedykowaną grafikę. Mini PC mogą działać na bazie systemu Windows lub być wspomagane mobilnym systemem Android. Taki mini komputer możesz mieć już za 25,04 zł miesięcznie, gdy zdecydujesz się na pożyczkę na 48 rat.

Komputer do nauki

Komputer stacjonarny przydatny w domu do nauki musi mieć parametry pozwalające na codzienną, bezproblemową eksploatację. Modele takie z reguły nie są wyposażone w najnowszą technologię, ale pozwalają na wygodne korzystanie z internetu i najpopularniejszych aplikacji, obejrzenie ciekawego filmu czy programu oraz zagranie w mniej wymagające gry. Do codziennego użytku wystarczy komputer z pamięcią 4 GB RAM, dyskiem twardym 500 GB, zintegrowaną grafiką i systemem operacyjnym Windows 10 w wersji Home. Takie urządzenie możesz kupić za 37,55 zł miesięcznie, wybierając pożyczkę na 48 rat.

Komputer do biura

Komputer biurowy powinien mieć parametry umożliwiające komfortowe realizowanie bieżących zadań, w związku z tym musi radzić sobie z obsługą niezbędnego oprogramowania (głównie biurowego), a także musi zapewniać bezproblemowe korzystanie z internetu. Taki sprzęt wykorzystywany w pracy często służy również do przechowywania danych na dysku, dlatego jego pojemność nie powinna być mała (najlepiej co najmniej 1 TB). Dodatkowo taki komputer powinien być cichy (hałas mocno rozprasza pracowników) i wydajny, powinien mieć najlepiej 8 GB pamięci RAM oraz najnowszy system operacyjny Windows 10. Komputer do biura możesz kupić już za 62,59 zł miesięcznie przy pożyczce przez internet na 48 rat.

Komputer do gier

Komputery przystosowane do grania w gry (tzw. gamingowe) to urządzenia z bardzo wydajnymi podzespołami, nierzadko najnowszej generacji. Gracze zwracają dużą uwagę na takie elementy jak na przykład wydajna, wysokiej klasy karta graficzna dedykowana, szybki procesor (co najmniej czterordzeniowy z wysoką częstotliwością taktowania i trybem TURBO), duża pamięć RAM (co najmniej 8 GB, a najlepiej 12 GB). Należy również pamiętać, żeby płyta główna została odpowiednio dobrana i pozwalała wykorzystać potencjał pozostałych komponentów. W przypadku komputerów gamingowych kluczowe jest również wydajne chłodzenie, które uchroni podzespoły przed przegrzaniem w czasie grania w najbardziej wymagające gry. Całość powinien dopełnić markowy zasilacz o mocy dostosowanej do pozostałych komponentów. Komputer do gier możesz mieć już za 125,17 zł miesięcznie, gdy wybierzesz pożyczkę na 48 rat.

Komputer stacjonarny może wydawać się nieporęcznym urządzeniem, które zajmuje dużo miejsca. Jednak jego wielką zaletą jest możliwość złożenia zestawu z takich podzespołów, jakich rzeczywiście potrzebujesz, łatwość w rozbudowie i wymianie uszkodzonych komponentów. Najszybciej znajdziesz odpowiedni dla siebie komputer w jednym ze sklepów internetowych, a dzięki naszej pożyczce na raty możesz kupić nawet najbardziej zaawansowany model.

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.