HapiPożyczki na raty
Laptop stał się skuteczną konkurencją dla komputera....

Laptop na raty przez internet

Laptop stał się skuteczną konkurencją dla komputera stacjonarnego, wypierając go nawet w domowym użytkowaniu. Na rynku znajdziesz ogromny wybór laptopów. Oferuje je również wiele sklepów internetowych, dlatego możesz łatwo nabyć taki komputer bez wychodzenia z domu, a do tego sfinansujesz zakup naszą pożyczką.

Wybór nowego laptopa nie jest łatwy, tym bardziej że na rynku jest wiele modeli komputerów przenośnych różniących się między sobą nie tylko ceną, ale również systemem operacyjnym i dodatkowymi funkcjami. To, jaki laptop wybierzesz, powinno zależeć od celu, w jakim go kupujesz. Innego komputera będziesz potrzebował do prac biurowych, a innego do grania. Najłatwiej porównać poszczególne modele laptopów przez internet, a przy okazji możesz od razu dokonać zakupu wybranego komputera przy wsparciu naszej pożyczki online. Nie wiesz, na co zwrócić uwagę, kupując laptop? Nie szkodzi, poniżej podpowiadamy.

Na co zwrócić uwagę, kupując laptop?

Podstawową kwestią, na jaką powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie laptopa, jest to, czy komputer posiada system operacyjny. Obecnie większość laptopów jest sprzedawana z preinstalowanym oprogramowaniem. Jednak na rynku znajdziesz również modele bez systemu operacyjnego. Takie komputery są na ogół tańsze.

Musisz koniecznie także zwrócić uwagę na parametry komputera przenośnego. Zwykle analiza podzespołów zamontowanych w urządzeniu wiele powie na temat możliwości danego laptopa i jego przeznaczenia. Podstawowym elementem każdego komputera jest procesor. Obecnie na rynku można znaleźć kilkanaście wariantów procesorów obejmujących układy różnych generacji, o zróżnicowanej wydajności i przeznaczeniu. Tańsze zwykle mają wydajność wystarczającą do przeglądania internetu i obsługi aplikacji biurowych. Natomiast wyższe generacje procesorów zwykle montowane są do laptopów dla graczy, grafików itd.

Istotną kwestią jest pamięć RAM. To między innymi ona decyduje o płynności działania komputera. Duża pamięci sprawia, że komputer działa sprawnie, szybko się uruchamia i umożliwia także pracę większej ilości aplikacji. Do podstawowych zadań na ogół wystarcza 4 GB pamięci, gdy jednak chcesz, aby Twój laptop działał zawsze sprawnie, powinieneś wybrać komputer posiadający 8 lub 16 GB RAM.

Ważnym elementem laptopa jest również układ graficzny, który decyduje o tym, czy urządzenie będzie w stanie wyświetlić płynnie animację w grach oraz czy poradzi sobie z obsługą profesjonalnych aplikacji. Laptopy często mają kartę graficzną zintegrowaną. Taki układ jest wystarczający do przeglądania internetu, obsługi aplikacji biurowych, oglądania filmów oraz do grania w starsze gry. Natomiast komputery przeznaczone dla wymagających graczy mają już dedykowane karty graficzne.

Laptopy do użytku domowego na raty

Laptop do użytku domowego to uniwersalne urządzenia, które najczęściej nie posiadają zbyt wysokich parametrów, ani najnowszych komponentów. Takie modele przenośnych komputerów możesz bez problemu używać do przeglądania stron internetowych, oglądania filmów oraz do grania w mało wymagające, starsze gry. Takie laptopy posiadają na ogół ekran o przekątnej 15-17 cali, a do tego często zaopatrzone są również w napęd DVD. Droższe modele komputerów przenośnych do domowego użytku bywają również wyposażone w dedykowane karty graficzne. Laptopy tej klasy zwykle mają dwurdzeniowy procesor, 4GB pamięci RAM, 500 GB pojemności dysku twardego i wszystkie najpopularniejsze złącza. Taki uniwersalny laptop możesz mieć już za 40,06 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Laptopy biznesowe na raty

Laptopy z linii biznesowej są najczęściej wykorzystywane do pracy biurowej, często mobilnej i umożliwią Ci wygodne oraz komfortowe wykonywanie zadań. Zwykle są lżejsze i bardziej smukłe niż modele przeznaczone głównie do domowego użytku. Dzięki temu łatwiej je przenosić nawet w aktówce. Laptopy biznesowe często posiadają obudowę z wytrzymałych materiałów (np. aluminium, włókno węglowe). Dodatkowo ekran takiego komputera nierzadko jest pokryty powłoką antyrefleksyjną, ułatwiającą prace na zewnątrz oraz w warunkach zwiększonego oświetlenia. Laptop biznesowy powinien mieć także zabezpieczenia chroniące dane użytkownika, np. czytnik linii papilarnych, mechanizmy szyfrujące dane na dysku oraz Smart Card. Wybierając taki komputer przenośny, zwróć uwagę, czy został on wyposażony w stację dokującą, dającą możliwość podłączenia kilku urządzeń jednocześnie bez plątaniny kabli. Laptop biznesowy możesz kupić za 62,59 zł miesięcznie, zaciągając naszą pożyczkę przez internet na 48 rat.

Laptopy dla graczy na raty

Laptop do gier musi charakteryzować się dużą wydajnością, powinien mieć mocne podzespoły, a wśród nich przynajmniej cztero- lub więcej rdzeniowy procesor, dedykowaną kartę graficzną i dużo pamięci RAM (minimum 8 GB). Ważną kwestią jest tu również duża pojemność dysku twardego - najlepiej co najmniej 500 GB. Lepiej również wybrać już komputer z nowszym i szybszym dyskiem SSD niż model ze starszym dyskiem HDD. Przekątna ekranu takiego laptopa powinna wynosić co najmniej 15 cali (im więcej cali, tym większy komfort grania). Laptop gamingowy można mieć już za 100,14 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Laptopy to coraz powszechniej używane komputery, co nie powinno dziwić w erze dominującej mobilności. Duży wybór laptopów sprawia, że możesz łatwo dobrać urządzenie ściśle do swoich potrzeb, a zakup równie łatwo sfinansujesz naszą pożyczką.

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.