HapiPożyczki na raty
Lodówka powinna być funkcjonalna i niezawodna, ponieważ....

Lodówka na raty przez internet

Lodówka powinna być funkcjonalna i niezawodna, ponieważ to jeden z najważniejszych sprzętów w Twoim domu. Na rynku znajdziesz wiele modeli lodówek, a najłatwiej zamówisz chłodziarkę przez internet. Za to my pomożemy Ci sfinansować zakup dzięki wygodnej pożyczce online.

Rynek lodówek oferuje szeroką gamę modeli. Znajdziesz tam chłodziarki podblatowe, chłodziarko-zamrażarki, Side by Side itd. Sprzęty te różnią się między sobą wielkością, parametrami oraz ceną. Wybór takiego urządzenia często jest uzależniony nie tylko do zasobności portfela, ilości domowników, ale również od wyposażenia i wielkości pomieszczenia kuchennego. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, sprawdź, co powinna posiadać dobra lodówka.

Na co zwrócić uwagę, kupując lodówkę?

Jedną z cech lodówki, którą pod uwagę bierze wielu kupujących, jest design – chłodziarka powinna pasować do wystroju kuchni. Na ocenie lodówki pod tym kątem nie możesz jednak poprzestać. Zwrócić uwagę na jej gabaryty, wysokość, szerokość i ilość drzwi. Jeśli kupisz lodówkę niedostosowaną do swojej kuchni, będziesz miał problem z jej funkcjonalnym umiejscowieniem.

Oprócz wyglądu ważne są parametry lodówki, np. klasa energetyczna, która dostarcza informacji o tym, ile sprzęt zużywa prądu w określonych warunkach. Najlepiej wybrać chłodziarkę o klasie energetycznej A (im więcej przy tej literce plusów, tym lepiej), która określana jest jako najoszczędniejsza. Kolejna kwestia, na którą powinieneś zwrócić uwagę, to zamrażalnik. Obecnie na rynku znajdziemy lodówki z dolnym zamrażalnikiem, z zamrażalnikiem umieszczonym na górze, a także same urządzenia chłodzące. Jeśli często korzystasz z zamrażalnika, najwygodniej, gdy będzie znajdował się na górze. Ważnym parametrem chłodziarko-zamrażarki jest także jej pojemność, którą powinieneś uzależnić od ilości domowników oraz od rodzaju najczęściej przechowywanych produktów. Szukając lodówki z dodatkowymi funkcjami, zwróć uwagę m.in. na rozwiązania antybakteryjne, system No Frost, samorozmrażanie, wymuszoną cyrkulację powietrza oraz komorę niskich temperatur.

Lodówka podblatowa - idealna do małych pomieszczeń

Lodówka podblatowa to doskonałe rozwiązanie, gdy Twoja kuchnia to bardzo małe pomieszczenie. Taka chłodziarka ma niewielkie gabaryty, jej wysokość najczęściej nie przekracza 85 cm, a pojemność waha się w granicach od 40 do 100 litrów. Jednocześnie małe rozmiary takiej lodówki przekładają się na zmniejszone zużycie energii elektrycznej oraz cichą pracę - najczęściej to jedynie 40 dB. Pomimo niewielkich gabarytów lodówki podblatowe często posiadają mały zamrażalnik, szklane półki ułatwiające rozłożenie produktów oraz szufladę na warzywa i owoce. Taką niewielką chłodziarko-zamrażarkę możesz kupić już za 20,03 zł miesięcznie, wybierając naszą pożyczkę przez internet na 48 rat.

Lodówka jednodrzwiowa

Tego rodzaju lodówki bywają już wysokie. Często mają od 180 do 190 cm (oczywiście znajdziesz także niższe), ich szerokość może różnić się w zależności od producenta i wynosić od 48 do 60 cm. Takie sprzęty wyróżniają się tym, iż mają jedne drzwi i nie posiadają zamrażalnika. Tego typu chłodziarki nie mają funkcji zamrażania i szybkiego chłodzenia, ich pojemność to około 350 litrów. Na wyposażeniu posiadają często półkę na wino, system No Frost i szufladę Fresh Zone, która jest jednocześnie najzimniejszym miejsce w chłodziarce. Za to jednodrzwiowe lodówki są z reguły bardzo energooszczędne i najczęściej mają klasę energetyczną co najmniej A+, a poziom hałasu nie przekracza 40 dB. Taką chłodziarkę możesz mieć już za 35,05 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Chłodziarko-zamrażarka dwudrzwiowa

Chłodziarko-zamrażarka łączy funkcje lodówki i zamrażarki. Najczęściej posiada dwoje drzwi – oddzielne do komory chłodzącej i do części przeznaczonej do zamrażania żywności. Na rynku znajdziesz całe spektrum takich lodówek – od najniższych (ok. 140 cm) po najwyższe (nawet ponad 2-metrowe), idealnie nadające się do dużych kuchni. Chłodziarko-zamrażarki mają już często w standardzie takie funkcje jak na przykład No Frost czy Vit Control Plus (zapewniają świeżość owoców i warzyw), autoodszranianie, Fresh Zone oraz szybkie chłodzenie. Taką funkcjonalną chłodziarko-zamrażarkę możemy kupić już za 50,07 zł miesięcznie, zaciągając naszą pożyczkę online na 48 rat.

Lodówka Side by Side

Lodówka Side by Side, nazywana także amerykańską, charakteryzuje się dużymi gabarytami, jest dwudrzwiowa i wyglądem przypomina szafę. Jej lewa strona jest na ogół węższa - tam znajdziesz zamrażalnik, natomiast prawa, szersza część to chłodziarka. Tego typu urządzenia są bardzo duże - ich wysokość to często co najmniej 200 cm, a szerokość waha się od 75 do 100 cm. Jednocześnie to bardzo pojemne chłodziarki - od 500 do 600 litrów. Pomimo swoich ogromnych gabarytów lodówki Side by Side są bardzo energooszczędne - najczęściej są produkowane w klasie energetycznej A++. Dodatkowo posiadają wiele przydatnych funkcji, np. No Frost, system wentylacji Multiflow, aktywny jonizator, filtr antyzapachowy, alarm otwartych drzwi oraz zewnętrzny dystrybutor zimnej wody, kostek lodu i kruszonego lodu. Taką nowoczesną lodówkę Side by Side możesz nabyć za 143,90 zł miesięcznie, decydując się na pożyczkę na 48 rat.

Skoro lodówka to jedno z najważniejszych i najczęściej używanych urządzeń w domu, powinieneś dokładnie przemyśleć wybór jej odpowiedniego modelu. Pamiętaj, że to zakup na lata. Nie musisz ograniczać się wcale do najtańszych lodówek. Znajdź wygodnie przez internet lodówkę w e-sklepie, która Ci odpowiada, a my ułatwimy sfinansowanie jej zakupu pożyczką.

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.