HapiPożyczki na raty
Lodówka powinna być funkcjonalna i niezawodna, ponieważ....

Lodówka na raty przez internet

Lodówka powinna być funkcjonalna i niezawodna, ponieważ to jeden z najważniejszych sprzętów w Twoim domu. Na rynku znajdziesz wiele modeli lodówek, a najłatwiej zamówisz chłodziarkę przez internet. Za to my pomożemy Ci sfinansować zakup dzięki wygodnej pożyczce online.

Rynek lodówek oferuje szeroką gamę modeli. Znajdziesz tam chłodziarki podblatowe, chłodziarko-zamrażarki, Side by Side itd. Sprzęty te różnią się między sobą wielkością, parametrami oraz ceną. Wybór takiego urządzenia często jest uzależniony nie tylko do zasobności portfela, ilości domowników, ale również od wyposażenia i wielkości pomieszczenia kuchennego. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, sprawdź, co powinna posiadać dobra lodówka.

Na co zwrócić uwagę, kupując lodówkę?

Jedną z cech lodówki, którą pod uwagę bierze wielu kupujących, jest design – chłodziarka powinna pasować do wystroju kuchni. Na ocenie lodówki pod tym kątem nie możesz jednak poprzestać. Zwrócić uwagę na jej gabaryty, wysokość, szerokość i ilość drzwi. Jeśli kupisz lodówkę niedostosowaną do swojej kuchni, będziesz miał problem z jej funkcjonalnym umiejscowieniem.

Oprócz wyglądu ważne są parametry lodówki, np. klasa energetyczna, która dostarcza informacji o tym, ile sprzęt zużywa prądu w określonych warunkach. Najlepiej wybrać chłodziarkę o klasie energetycznej A (im więcej przy tej literce plusów, tym lepiej), która określana jest jako najoszczędniejsza. Kolejna kwestia, na którą powinieneś zwrócić uwagę, to zamrażalnik. Obecnie na rynku znajdziemy lodówki z dolnym zamrażalnikiem, z zamrażalnikiem umieszczonym na górze, a także same urządzenia chłodzące. Jeśli często korzystasz z zamrażalnika, najwygodniej, gdy będzie znajdował się na górze. Ważnym parametrem chłodziarko-zamrażarki jest także jej pojemność, którą powinieneś uzależnić od ilości domowników oraz od rodzaju najczęściej przechowywanych produktów. Szukając lodówki z dodatkowymi funkcjami, zwróć uwagę m.in. na rozwiązania antybakteryjne, system No Frost, samorozmrażanie, wymuszoną cyrkulację powietrza oraz komorę niskich temperatur.

Lodówka podblatowa - idealna do małych pomieszczeń

Lodówka podblatowa to doskonałe rozwiązanie, gdy Twoja kuchnia to bardzo małe pomieszczenie. Taka chłodziarka ma niewielkie gabaryty, jej wysokość najczęściej nie przekracza 85 cm, a pojemność waha się w granicach od 40 do 100 litrów. Jednocześnie małe rozmiary takiej lodówki przekładają się na zmniejszone zużycie energii elektrycznej oraz cichą pracę - najczęściej to jedynie 40 dB. Pomimo niewielkich gabarytów lodówki podblatowe często posiadają mały zamrażalnik, szklane półki ułatwiające rozłożenie produktów oraz szufladę na warzywa i owoce. Taką niewielką chłodziarko-zamrażarkę możesz kupić już za 20,03 zł miesięcznie, wybierając naszą pożyczkę przez internet na 48 rat.

Lodówka jednodrzwiowa

Tego rodzaju lodówki bywają już wysokie. Często mają od 180 do 190 cm (oczywiście znajdziesz także niższe), ich szerokość może różnić się w zależności od producenta i wynosić od 48 do 60 cm. Takie sprzęty wyróżniają się tym, iż mają jedne drzwi i nie posiadają zamrażalnika. Tego typu chłodziarki nie mają funkcji zamrażania i szybkiego chłodzenia, ich pojemność to około 350 litrów. Na wyposażeniu posiadają często półkę na wino, system No Frost i szufladę Fresh Zone, która jest jednocześnie najzimniejszym miejsce w chłodziarce. Za to jednodrzwiowe lodówki są z reguły bardzo energooszczędne i najczęściej mają klasę energetyczną co najmniej A+, a poziom hałasu nie przekracza 40 dB. Taką chłodziarkę możesz mieć już za 35,05 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Chłodziarko-zamrażarka dwudrzwiowa

Chłodziarko-zamrażarka łączy funkcje lodówki i zamrażarki. Najczęściej posiada dwoje drzwi – oddzielne do komory chłodzącej i do części przeznaczonej do zamrażania żywności. Na rynku znajdziesz całe spektrum takich lodówek – od najniższych (ok. 140 cm) po najwyższe (nawet ponad 2-metrowe), idealnie nadające się do dużych kuchni. Chłodziarko-zamrażarki mają już często w standardzie takie funkcje jak na przykład No Frost czy Vit Control Plus (zapewniają świeżość owoców i warzyw), autoodszranianie, Fresh Zone oraz szybkie chłodzenie. Taką funkcjonalną chłodziarko-zamrażarkę możemy kupić już za 50,07 zł miesięcznie, zaciągając naszą pożyczkę online na 48 rat.

Lodówka Side by Side

Lodówka Side by Side, nazywana także amerykańską, charakteryzuje się dużymi gabarytami, jest dwudrzwiowa i wyglądem przypomina szafę. Jej lewa strona jest na ogół węższa - tam znajdziesz zamrażalnik, natomiast prawa, szersza część to chłodziarka. Tego typu urządzenia są bardzo duże - ich wysokość to często co najmniej 200 cm, a szerokość waha się od 75 do 100 cm. Jednocześnie to bardzo pojemne chłodziarki - od 500 do 600 litrów. Pomimo swoich ogromnych gabarytów lodówki Side by Side są bardzo energooszczędne - najczęściej są produkowane w klasie energetycznej A++. Dodatkowo posiadają wiele przydatnych funkcji, np. No Frost, system wentylacji Multiflow, aktywny jonizator, filtr antyzapachowy, alarm otwartych drzwi oraz zewnętrzny dystrybutor zimnej wody, kostek lodu i kruszonego lodu. Taką nowoczesną lodówkę Side by Side możesz nabyć za 143,90 zł miesięcznie, decydując się na pożyczkę na 48 rat.

Skoro lodówka to jedno z najważniejszych i najczęściej używanych urządzeń w domu, powinieneś dokładnie przemyśleć wybór jej odpowiedniego modelu. Pamiętaj, że to zakup na lata. Nie musisz ograniczać się wcale do najtańszych lodówek. Znajdź wygodnie przez internet lodówkę w e-sklepie, która Ci odpowiada, a my ułatwimy sfinansowanie jej zakupu pożyczką.

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska sp. z o.o. w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska sp. z o. o. ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.