HapiPożyczki na raty
Urządzanie mieszkania to dość kosztowna inwestycja. Najd....

Meble na raty przez internet

Urządzanie mieszkania to dość kosztowna inwestycja. Najdroższe są meble na wymiar, ponieważ wykonuje się je specjalnie na zamówienie klienta. Natomiast najtańsza opcja to zakup kompletów mebli, które bez problemu znajdziesz w internecie. Bez względu na to, jakie meble wybierzesz, ich zakup możesz sfinansować naszą pożyczką na raty.

Wykończenie i umeblowanie kilkupokojowego mieszkania nie jest małym wydatkiem. Aby lokal był funkcjonalny i komfortowy, potrzebujesz w nim szafy, szafek, kanapy, wygodnych foteli, stołów, krzeseł itd. Ilość i wielkość mebli zależy od powierzchni Twojego mieszkania. Powinny być one jednak solidne, funkcjonalne i oczywiście estetyczne, pasujące do aranżacji pomieszczeń.

Jak urządzić wnętrze?

Urządzając mieszkanie, warto wykonać czytelny projekt aranżacji każdego pomieszczenia. Do tego zadania możesz wynająć fachowca, który za odpowiednią opłatę zaplanuje umeblowanie i rozstawienie wyposażenia pokoi. Projektując wnętrze, trzeba podejść indywidualnie do każdego pomieszczenia, na przykład kuchnia musi być funkcjonalna i przyjazna, natomiast salon - reprezentacyjny i wygodny.

Kolejną kwestią przy aranżacji mieszkania jest wybór stylu, w jakim chcesz je urządzić. Obecnie najpopularniejsze to styl retro, skandynawski, klasyczny oraz shabby chic i boho. Od tego, jaką aranżację wnętrza wybierzesz, zależeć będzie również wielkość, ilość oraz stylistyka mebli i dodatków. Aby zachować przestronność i jasność mieszkania, należy ustawić w nim ograniczoną liczbę sprzętów. Duże znaczenie w aranżacji wnętrza ma także kolorystyka nie tylko ścian, ale również mebli. W małych pomieszczeniach lepiej się sprawdzają barwy jasne, słoneczne, natomiast duże pokoje warto ożywić kolorami ciepłymi, detalami i właściwym oświetleniem.

Meble do przedpokoju

Przedpokój to często najmniejsze, przechodnie pomieszczenie w mieszkaniu. Oczywiście służy ono do powitania gości, zostawienia ubrań wierzchnich i obuwia. W miejscu tym powinna znaleźć się szafa (jej rozmiar zależy od powierzchni korytarza), dodatkowo warto tam umieścić między innymi szafkę na buty, lustro i wieszaki. Koszt wyposażenia tego pomieszczenia zależy od tego, na jakie meble się zdecydujesz. Najmniej zapłacisz za standardowy komplet, zawierający wieszak i szafkę na buty, drożej wyniesie Cię urządzanie przedpokoju, gdy zdecydujesz się na meble na wymiar. Klasyczną garderobę do przedpokoju możesz już mieć za 20,03 zł miesięcznie, gdy wybierzesz pożyczkę na 48 rat.

Meble do łazienki

Meble w łazience pełnią zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną, porządkują wnętrze oraz nadają stylu całemu pomieszczeniu. Współczesne toalety są tak urządzone, aby domownikom łatwo było utrzymać w nich porządek. Duża ilość szafek pozwala schować wszystkie potrzebne akcesoria i sprzęty. Jednocześnie meble łazienkowe muszą pasować do aranżacji pomieszczenia. Ich dobór nie zawsze jest łatwy, ponieważ łazienka to często mała powierzchnia, a to sprawia, że również meble nie mogą być zbyt duże. W takim przypadku dobrze sprawdzają się meble modułowe, np. podwieszane szafki połączone blatem z umywalką lub ukryte za lustrem. Zestaw mebli łazienkowych możesz mieć już za 25,04 zł miesięcznie przy pożyczce przez internet na 48 rat.

Meble do salonu

Salon jest często również pokojem reprezentacyjnym i dziennym. Właśnie tam przyjmujesz gości i spędzasz wolny czas. Meble w tym pomieszczeniu powinny być komfortowe i funkcjonalne. Warto tam umieścić duży zestaw wypoczynkowy, obejmujący sofę i fotele, stolik kawowy i szafkę pod telewizor. W dużym salonie może znaleźć się również szafa lub zestaw mebli. Pomieszczenie takie umeblujesz już za 75,10 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Meble do kuchni

Kuchnia to pomieszczenie, w którym niezbędne są pojemne meble. W takiej przestrzeni często wykorzystuje się każdy skrawek powierzchni, aby go w odpowiedni sposób zagospodarować. Umeblowanie kuchni obejmuje dużą ilość szafek stojących i wiszących, a także stół z krzesłami. Meble do kuchni są produkowane w różnych zestawach, a ich rozmiary zależą od ilości szafek w komplecie. Więcej swobody masz, gdy zdecydujesz się na meble na wymiar, które możesz idealnie dopasować do wielkości kuchni i dowolnie zaaranżować ich rozstawienie. Standardowy zestaw mebli kuchennych kupisz już za 100,14 zł miesięcznie, wybierając pożyczkę na 48 rat.

Meble do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy może zawierać różne rodzaje mebli. Muszą być one dostosowane do wieku malucha. W przestrzeni dla niemowlaka powinno znaleźć się łóżeczko, przewijak oraz funkcjonalna komoda. Natomiast pokój dla przedszkolaka powinien mieć na wyposażeniu nie tylko wygodne łóżko, ale również szafę, szafki i pojemniki na zabawki. Dziecko w wieku szkolnym potrzebuje zestawu mebli, w którym jest dużo miejsca na książki i gadżety. Dodatkowo w pokoju ucznia powinno znaleźć się funkcjonalne biurko z krzesłem, szafa i łóżko. Zestaw do pokoju dziecięcego możesz mieć już za 125,17 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Każde mieszkanie powinno mieć indywidualny styl, dostosowany do potrzeb i gustów domowników. Jednocześnie urządzając konkretne pomieszczenia, powinieneś pamiętać, że oprócz estetycznego wyglądu, musi być one również funkcjonalne i wygodne. To zapewnią odpowiednio dobrane meble, które bez problemu znajdziesz i zamówisz w internecie, płacąc za nie pieniędzmi z naszej pożyczki na raty.

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 20:00
Sobota - Niedziela:
od 09:00 do 17:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 17.400.000,00 zł, który został opłacony w całości. Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Reprezentatywny przykład dla Produktu "Pożyczka dla Nowych Klientów":
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 9,72%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8 300 zł, roczna stała stopa oprocentowania 0%; czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 207,78 zł; całkowita kwota do zapłaty 9 973,44 zł, całkowity koszt pożyczki 1 673,44 (w tym: łączna kwota odsetek - 0 zł, opłata przygotowawcza 418,36 zł, prowizja 1 255,08 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 24.04.2019 r.
Produkt "Pożyczka dla Nowych Klientów" dostępny jest od dnia 6 września 2018 roku wyłącznie dla konsumentów nieposiadających pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku.
Produkt „Pożyczka dla Nowych Klientów” zdobył pierwsze miejsce w rankingach: loando.pl z dnia 29.11.2019 (Ranking pożyczek ratalnych - grudzień 2019 r.), pozyczkaportal.pl z dnia 29.12.2019 r. (Ranking pożyczek ratalnych – grudzień 2019 r.), pozyczkowy-portal.pl z dnia 02.12.2019 r. (Ranking pożyczek - grudzień 2019 r.) oraz sowa-finansowa.pl z dnia 02.12.2019 r. (Porównaj 13 pożyczek, chwilówek na raty). Źródło: www.loando.pl, www.pozyczkaportal.pl, www.pozyczkowy-portal.pl, sowa-finansowa.pl. Produkt "Pożyczka dla Nowych Klientów" zdobył pierwsze miejsce w rankingu serwisu internetowego „money.pl” z dnia 6 września 2018 r. „Ranking pożyczek – wrzesień 2018”. Ranking został sporządzony przez Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie, prowadzącą serwis internetowy money.pl. Szczegółowe informacje na temat warunków rankingu oraz firm wziętych pod uwagę przy jego tworzeniu znajdują się na stronach www.money.pl.
Reprezentatywny przykład dla Produktu "Pożyczka ratalna":
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 6 000 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 360,89 zł; całkowita kwota do zapłaty: 12 991,75 zł; całkowity koszt pożyczki 6 991,75 zł (w tym: odsetki 1 008,55 zł, opłata przygotowawcza 1 495,80 zł, prowizja 4 487,40 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 24.04.2019 r.
Opóźnienie spłaty, przekazanie danych, zmiana terminu spłaty:
W przypadku niespłacenia wymagalnej kwoty raty w terminie spłaty raty pożyczki lub spłacenia jej w niepełnej wysokości („opóźnienie”), Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie). Na dzień zawarcia Umowy stawka odsetek za opóźnienie wynosi 14%. Ponadto Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego i/lub egzekucyjnego. W przypadku nie wywiązywania się Pożyczkobiorcy z umowy pożyczki Pożyczkodawca może przekazać dochodzenie roszczeń zewnętrznemu podmiotowi. W przypadku łącznego spełnienia przesłanek określonych w artykule 14 lub 16 lub 17 lub 18 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530), Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może wpłynąć na ocenę zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy. Przekazanie danych Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej jest dokonywane na podstawie pisemnej umowy o udostępnianie informacji gospodarczych zawartej przez Pożyczkodawcę z Biurem Informacji Gospodarczej oraz w oparciu o przepisy rozdziału 3 ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych. Na postawie pełnomocnictwa udzielonego przez Pożyczkobiorcę Pożyczkodawca może przekazać do Biura Informacji Kredytowej dane osobowe dotyczące Pożyczkobiorcy oraz dane dotyczące jego zobowiązań wobec Pożyczkodawcy w celu ich gromadzenia, przetwarzania i udostępniania przez Biuro Informacji Kredytowej. Pożyczkobiorca, któremu została udzielona pożyczka z liczbą co najmniej 7 miesięcznych rat do spłaty, po spełnieniu warunków określonych w umowie pożyczki, w szczególności po terminie spłaty 6 raty ma prawo do przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki. Przesunięcie terminu spłaty raty pożyczki nie odbywa się automatycznie, jest zależne od woli Pożyczkobiorcy oraz decyzji Pożyczkodawcy. Liczba przesunięć terminu spłaty zależy od ilości rat do spłaty.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 17.400.000,00 zł, który został wpłacony w całości. Dane Pożyczkobiorcy przetwarzane będą w celu wykonania umowy. W zależności od wyrażonej dobrowolnie zgody Pożyczkobiorcy, dane mogą być także udostępniane partnerom biznesowym administratora danych. Pożyczkobiorca ma prawo dostępu do danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda, Pożyczkobiorca ma prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Podanie danych osobowych jest niezbędne do zawarcia i realizacji umowy pożyczki, w tym do oceny wiarygodności kredytowej Pożyczkobiorcy. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości zawarcia umowy pożyczki. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są hapipożyczki wynosi 3 miesiące a maksymalny 48 miesięcy. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 491,47%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o.