HapiPożyczki na raty
Urządzanie mieszkania to dość kosztowna inwestycja. Najd....

Meble na raty przez internet

Urządzanie mieszkania to dość kosztowna inwestycja. Najdroższe są meble na wymiar, ponieważ wykonuje się je specjalnie na zamówienie klienta. Natomiast najtańsza opcja to zakup kompletów mebli, które bez problemu znajdziesz w internecie. Bez względu na to, jakie meble wybierzesz, ich zakup możesz sfinansować naszą pożyczką na raty.

Wykończenie i umeblowanie kilkupokojowego mieszkania nie jest małym wydatkiem. Aby lokal był funkcjonalny i komfortowy, potrzebujesz w nim szafy, szafek, kanapy, wygodnych foteli, stołów, krzeseł itd. Ilość i wielkość mebli zależy od powierzchni Twojego mieszkania. Powinny być one jednak solidne, funkcjonalne i oczywiście estetyczne, pasujące do aranżacji pomieszczeń.

Jak urządzić wnętrze?

Urządzając mieszkanie, warto wykonać czytelny projekt aranżacji każdego pomieszczenia. Do tego zadania możesz wynająć fachowca, który za odpowiednią opłatę zaplanuje umeblowanie i rozstawienie wyposażenia pokoi. Projektując wnętrze, trzeba podejść indywidualnie do każdego pomieszczenia, na przykład kuchnia musi być funkcjonalna i przyjazna, natomiast salon - reprezentacyjny i wygodny.

Kolejną kwestią przy aranżacji mieszkania jest wybór stylu, w jakim chcesz je urządzić. Obecnie najpopularniejsze to styl retro, skandynawski, klasyczny oraz shabby chic i boho. Od tego, jaką aranżację wnętrza wybierzesz, zależeć będzie również wielkość, ilość oraz stylistyka mebli i dodatków. Aby zachować przestronność i jasność mieszkania, należy ustawić w nim ograniczoną liczbę sprzętów. Duże znaczenie w aranżacji wnętrza ma także kolorystyka nie tylko ścian, ale również mebli. W małych pomieszczeniach lepiej się sprawdzają barwy jasne, słoneczne, natomiast duże pokoje warto ożywić kolorami ciepłymi, detalami i właściwym oświetleniem.

Meble do przedpokoju

Przedpokój to często najmniejsze, przechodnie pomieszczenie w mieszkaniu. Oczywiście służy ono do powitania gości, zostawienia ubrań wierzchnich i obuwia. W miejscu tym powinna znaleźć się szafa (jej rozmiar zależy od powierzchni korytarza), dodatkowo warto tam umieścić między innymi szafkę na buty, lustro i wieszaki. Koszt wyposażenia tego pomieszczenia zależy od tego, na jakie meble się zdecydujesz. Najmniej zapłacisz za standardowy komplet, zawierający wieszak i szafkę na buty, drożej wyniesie Cię urządzanie przedpokoju, gdy zdecydujesz się na meble na wymiar. Klasyczną garderobę do przedpokoju możesz już mieć za 20,03 zł miesięcznie, gdy wybierzesz pożyczkę na 48 rat.

Meble do łazienki

Meble w łazience pełnią zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną, porządkują wnętrze oraz nadają stylu całemu pomieszczeniu. Współczesne toalety są tak urządzone, aby domownikom łatwo było utrzymać w nich porządek. Duża ilość szafek pozwala schować wszystkie potrzebne akcesoria i sprzęty. Jednocześnie meble łazienkowe muszą pasować do aranżacji pomieszczenia. Ich dobór nie zawsze jest łatwy, ponieważ łazienka to często mała powierzchnia, a to sprawia, że również meble nie mogą być zbyt duże. W takim przypadku dobrze sprawdzają się meble modułowe, np. podwieszane szafki połączone blatem z umywalką lub ukryte za lustrem. Zestaw mebli łazienkowych możesz mieć już za 25,04 zł miesięcznie przy pożyczce przez internet na 48 rat.

Meble do salonu

Salon jest często również pokojem reprezentacyjnym i dziennym. Właśnie tam przyjmujesz gości i spędzasz wolny czas. Meble w tym pomieszczeniu powinny być komfortowe i funkcjonalne. Warto tam umieścić duży zestaw wypoczynkowy, obejmujący sofę i fotele, stolik kawowy i szafkę pod telewizor. W dużym salonie może znaleźć się również szafa lub zestaw mebli. Pomieszczenie takie umeblujesz już za 75,10 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Meble do kuchni

Kuchnia to pomieszczenie, w którym niezbędne są pojemne meble. W takiej przestrzeni często wykorzystuje się każdy skrawek powierzchni, aby go w odpowiedni sposób zagospodarować. Umeblowanie kuchni obejmuje dużą ilość szafek stojących i wiszących, a także stół z krzesłami. Meble do kuchni są produkowane w różnych zestawach, a ich rozmiary zależą od ilości szafek w komplecie. Więcej swobody masz, gdy zdecydujesz się na meble na wymiar, które możesz idealnie dopasować do wielkości kuchni i dowolnie zaaranżować ich rozstawienie. Standardowy zestaw mebli kuchennych kupisz już za 100,14 zł miesięcznie, wybierając pożyczkę na 48 rat.

Meble do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy może zawierać różne rodzaje mebli. Muszą być one dostosowane do wieku malucha. W przestrzeni dla niemowlaka powinno znaleźć się łóżeczko, przewijak oraz funkcjonalna komoda. Natomiast pokój dla przedszkolaka powinien mieć na wyposażeniu nie tylko wygodne łóżko, ale również szafę, szafki i pojemniki na zabawki. Dziecko w wieku szkolnym potrzebuje zestawu mebli, w którym jest dużo miejsca na książki i gadżety. Dodatkowo w pokoju ucznia powinno znaleźć się funkcjonalne biurko z krzesłem, szafa i łóżko. Zestaw do pokoju dziecięcego możesz mieć już za 125,17 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Każde mieszkanie powinno mieć indywidualny styl, dostosowany do potrzeb i gustów domowników. Jednocześnie urządzając konkretne pomieszczenia, powinieneś pamiętać, że oprócz estetycznego wyglądu, musi być one również funkcjonalne i wygodne. To zapewnią odpowiednio dobrane meble, które bez problemu znajdziesz i zamówisz w internecie, płacąc za nie pieniędzmi z naszej pożyczki na raty.

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.