HapiPożyczki na raty
Jeśli pranie nie jest Twoją ulubioną czynnością....

Pralka na raty przez internet

Jeśli pranie nie jest Twoją ulubioną czynnością, powinnaś kupić dobrej klasy pralkę automatyczną. Wystarczy włożyć do niej ubranie, wybrać odpowiedni program, a potem możesz odpocząć przy kawie, gdy pralka zajmie się praniem. Odpowiedni „automat” najłatwiej znaleźć w internecie i sfinansować jej zakup naszą pożyczką ratalną.

Pralka automatyczna znajduje się w większości polskich domów. Tam, gdzie jeszcze jej nie ma, zapewne wkrótce się pojawi, ponieważ użycie „automatu” znacznie ułatwia pranie i pozwala zaoszczędzić wodę. To jednak niejedyne korzyści z posiadania pralki automatycznej.

Dlaczego warto mieć pralkę automatyczną?

Do zakupu pralki automatycznej nie trzeba szczególnie przekonywać. Zapewne Ty również znasz zalety posiadania własnej pralki. Wystarczy tylko przypomnieć, że dzięki takiemu urządzeniu domowemu wszystkie czynności związane z praniem zostają zautomatyzowane. Otrzymujesz dostęp do wielu dodatkowych funkcji, jak na przykład wirowanie czy suszenie, dzięki czemu wyjmujesz z pralki często ubrania prawie suche. Nie można także zapomnieć o programach przystosowanych do różnych rodzajów materiałów. Dzięki pralce zużywasz mniej wody i zyskujesz więcej czasu dla siebie. Twoje ubrania odzyskają świeżość i blask. Nie jest wcale przypadkiem, że osoby, które używały pralki automatycznej, nie wracają już do prania ręcznego czy eksploatacji pralki wirnikowej. Ty również szybko dostrzeżesz zalety prania w „automacie”.

Zakup pralki – na co zwrócić uwagę?

Producenci oferują bardzo szeroką gamę typów pralek automatycznych. Dzięki temu łatwo dobierzesz „automat” do Twoich potrzeb i do wielkości Twojej łazienki. Warto zacząć właśnie od ilości dostępnego miejsca w pomieszczeniu, gdzie będzie stała pralka. Jeśli łazienka jest duża, a do tego masz dużą rodzinę, najlepiej wybrać model o dużych gabarytach i o dużym wsadzie. Małe pralki mają tylko 2,5 kg wsadu, ale duże potrafią pomieścić nawet 12 kg prania.

Zwróć także uwagę na klasę energetyczną pralki, żeby jej eksploatacja nie zwiększyła znacząco wysokość Twoich rachunków za prąd. Klasę energetyczną znajdziesz na euroetykiecie. Najbardziej oszczędne są pralki o oznaczeniu A+++, najmniej – D. Jeśli zamierzasz umieścić pralkę w kuchni, a nie w łazience, wybierz model generujący niski poziom hałasu. Zwróć uwagę na programy dostępne w danej pralce, czy są wśród nich takie, których potrzebujesz.

Pralka ładowana od frontu na raty

Najpopularniejszy typ pralki to urządzenie ładowane od frontu. Dostęp do bębna uzyskasz tam, otwierając drzwiczki pralki w podobny sposób, jak drzwiczki szafki czy lodówki. Przez cały czas masz podgląd tego, co dzieje się wewnątrz bębna. Musisz jednak pamiętać, że przeważnie pralka ładowana od frontu zajmuje dużo miejsca w łazience. Nieco więcej przestrzeni musisz zapewnić szczególnie przed pralką, ponieważ tam otwierane są drzwiczki i trzeba mieć swobodny dostęp do bębna. Zwykle szerokość takiej pralki to 60 cm, a głębokość – 65 cm. Taka pralka jest wygodna w użytkowaniu, a w sklepach internetowych znajdziesz najczęściej kilkadziesiąt modeli tego typu urządzeń. Nowoczesną pralkę ładowaną od frontu możesz kupić już za 20,03 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 miesięcy.

Pralka ładowana od góry na raty

Jeśli masz bardzo małą łazienkę, powinieneś rozważyć zakup pralki ładowanej od góry (top). Największa różnica między tym i opisywanym wyżej urządzeniem to właśnie sposób umieszczania w bębnie prania. Taka pralka jest także dobrym wyborem, gdy masz problem z kręgosłupem – załadunek od góry nie wymaga schylania się. Nie trzeba również zostawiać przed pralką odpowiedniej przestrzeni do otwierania bębna, ale za to potrzebne jest wolne miejsce nad pralką. Urządzenie ładowane od góry jest także mniejsze od pralki ładowanej od frontu – szerokość topu to przeważnie 40-50 cm, a głębokość – 50 cm. Niestety, nie widać tu bębna w czasie prania, więc nie można zareagować natychmiast, gdy dzieje się coś niedobrego z urządzeniem. Energooszczędną pralkę ładowaną od góry możesz mieć już za 25,04 zł miesięcznie, gdy zdecydujesz się na naszą pożyczkę na 48 rat.

Pralka slim na raty

Pralka slim to kolejne rozwiązanie do małej łazienki. Takie modele charakteryzują się tym, że są bardzo płytkie – ich głębokość nie przekracza zwykle 40 cm (w przypadku odmiany super slim to jeszcze mniej), a szerokość jest standardowa – 60 cm. To dobra alternatywa dla pralek z górnym załadunkiem, gdy na ścianach łazienki wisi dużo szafek, które blokują użytkowanie topów. Pralki slim podobne są do zwykłych modeli ładowanych od frontu, ale różnica dotyczy głównie głębokości. Tego typu pralka sprawdzi się w przypadku singli lub par bez dzieci ze względu na nieduży załadunek. Własną pralkę slim kupisz już za 30,04 zł miesięcznie, korzystając z pożyczki na 48 rat.

Pralko-suszarka na raty

Jeśli nie masz miejsca na suszenie prania, powinnaś zastanowić się nad zakupem pralko-suszarki. Łatwo się domyślić, że taki sprzęt jest połączeniem dwóch urządzeń zamkniętych w jednej obudowie. Pralko-suszarka ma funkcję prania oraz funkcję suszenia (najczęściej to suszenie kondensacyjne parą wodną). W rezultacie z bębna możesz wyjąć niemal suche ubrania. Stopień suszenia zależy od wybranego przez Ciebie programu i ilości załadunku. Pralko-suszarkę możesz mieć już za 45,06 zł miesięcznie, gdy zdecydujesz się na naszą pożyczkę na 48 rat.

Pralka to urządzenie coraz bardziej niezastąpione w domu, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i wodę oraz skutecznie odświeżysz ubranie. Dobry model pralki możesz wybrać bez wychodzenia z domu, ponieważ sklepy internetowe prześcigają się wręcz w tego typu asortymencie. Dzięki naszej pożyczce na raty przez internet kupisz taki model pralki, jakiego naprawdę potrzebujesz.

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska sp. z o.o. w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska sp. z o. o. ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.