HapiPożyczki na raty
Remont domu lub mieszkania to uciążliwe i nierzadko kosztowne....

Remont na raty przez internet

Remont domu lub mieszkania to uciążliwe i nierzadko kosztowne przedsięwzięcie. Zanim się na to zdecydujesz, zaplanuj kolejność prac, wybierz termin remontu i zrób kosztorys. Pamiętaj, że wiele materiałów możesz kupić wygodnie przez internet i to niekiedy dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym. Takie zakupy bez problemu sfinansujesz naszą pożyczką na raty.

Remont mieszkania, szczególnie w przypadku dużych prac, to niekiedy duża rewolucja, która wiąże się z bałaganem i zamieszaniem, a czasami z koniecznością opuszczenia domu na kilka dni. Najgorzej, gdy domownicy muszą pozostać w remontowanych pomieszczeniach. Wtedy sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej. Najłatwiej przeprowadzić gruntowny remont w domu niezamieszkanym, jednak nie zawsze jest to możliwe. W takiej sytuacji najlepiej wynająć ekipę, która dokona renowacji według Twoich wytycznych i planów. Pamiętaj jednak, że takie rozwiązanie jest najdroższe. Wynajęcie fachowców może znacząco podnieść koszty remontu.

Jak zaplanować remont?

Planowanie remontu najlepiej zacząć od przygotowania dokładnej listy prac, jakie chcesz wykonać w pomieszczeniach mieszkalnych. W pierwszej kolejności warto wybrać te najpilniejsze, a na końcu dodać te, które wykonasz, gdy pozwoli na to czas i budżet. Na swojej liście powinieneś zaznaczyć również prace, które możesz wykonać samodzielnie. Dzięki temu ograniczysz wydatki związane z remontem.

Po zaplanowaniu zakresu robót powinieneś oszacować koszty. Aby to zrobić, musisz wyliczyć (np. za pomocą kalkulatora budowlanego) ilość potrzebnych materiałów i sprawdzić ich ceny. Nie zapomnij o wzięciu pod uwagę także wynagrodzenia ekipy remontowej.

Po podliczeniu wszystkich wydatków powinieneś ustalić termin, kiedy ma odbyć się remont. Warto go planować z dużym wyprzedzeniem. Musisz mieć czas, aby zabezpieczyć środki na remont i wynająć ekipę remontową. Gdy to wszystko uda się już zrealizować, pozostaje Ci tylko zakup odpowiednich materiałów budowlanych.

Odświeżenie mieszkania

Odświeżenie mieszkania to po prostu naprawa drobnych uszkodzeń i zmiana koloru ścian w pomieszczeniach. Koszty takich prac remontowych zależą od powierzchni lokalu, wybranych materiałów oraz od tego, czy sam pomalujesz ściany, czy wynajmiesz fachowca. Prace malarskie nie są zbyt skomplikowane, jednak nie każdy ma czas i umiejętności, aby je wykonać. Pamiętaj, że gdy zdecydujesz się na malarza, zapłacisz mu za przygotowanie ścian, gruntowanie oraz malowanie powierzchni.

Ważną kwestią przy malowaniu jest oczywiście wybór farby. Obecnie największą popularnością cieszą się farby emulsyjne, ponieważ są wydajne, trwałe, dostępne w różnych kolorach i od razu gotowe do użycia. Dodatkowo nie wydzielają przykrego zapachu. Do pomieszczeń narażonych na wilgoć (np. kuchnia, łazienka) powinieneś wybrać farbę lateksową, która charakteryzuje się dużą zawartością żywicy, tworzącą na ścianie powłokę odporną na mycie i szorowanie.

Przed malowaniem musisz przygotować powierzchnię. W tym celu ubytki należy wypełnić masą szpachlową, przetrzeć papierem ściernym i zagruntować. Niezbędne jest również wyliczenie ilości potrzebnej farby do malowania. Aby to zrobić, powinieneś najpierw zmierzyć powierzchnię ścian i sufitów oraz sprawdzić wydajność farby. Taki niewielki remont przeprowadzisz już za 50,07 zł miesięcznie, wybierając pożyczkę na 48 rat.

Samodzielny remont mieszkania

Zdecydowanie większy wydatek czeka Cię, gdy planujesz gruntowny remont mieszkania lub domu. Jeśli potrafisz, możesz wykonać większość prac samodzielnie, aby ograniczyć koszty i uniknąć płacenia fachowcom. Oceń jednak realnie swoje siły i umiejętności, aby efekt remontu okazał się zadowalający, a nie frustrujący. Niektóre prace, jak na przykład wymiana płytek w łazience czy położenie paneli podłogowych, można bez problemu wykonać również z pomocą znajomego lub „złotej rączki” z rodziny. Podobnie jest z instalacją nieskomplikowanych sanitariatów łazienkowych, odświeżeniem mebli czy zamontowaniem oświetlenia. Jeśli wykonasz większość prac samodzielnie, zaoszczędzisz, a pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na przykład na zakup nowej kanapy lub szafy. Na samodzielnie wykonany remont mieszkania możesz wydać 250,34 zł miesięcznie, decydując się na pożyczkę na 48 rat.

Remont mieszkania z ekipą fachowców

Jeśli nie masz umiejętności lub czasu, aby samodzielnie wyremontować mieszkanie, pozostaje Ci wynająć do tego zadania ekipę fachowców. Znajdziesz ich bez problemu w internecie, np. na portalach z ogłoszeniami. Takie rozwiązanie oczywiście znacznie zwiększy koszt remontu, nawet małego, który ogranicza się tylko do odświeżenia pomieszczeń. Największe koszty poniesiesz, decydując się na całkowitą zmianę aranżacji mieszkania połączoną z wymianą mebli. Za remont mieszkania, wykonany przez ekipę fachowców, możesz zapłacić już 500,67 zł miesięcznie, gdy wybierzesz naszą pożyczkę na 48 rat.

Koszty remontu zależą od powierzchni mieszkania lub domu i od zakresu planowanych prac. Najtańsze jest odświeżenie mieszkania, natomiast najwyższe wydatki czekają Cię w przypadku generalnego remontu lokalu mieszkalnego. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ każdy remont sfinansujesz naszą pożyczką na raty.

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.