HapiPożyczki na raty
Jeśli uwielbiasz jeździć na rowerze, powinieneś zaopatrzyć się we własny, ściśle dopasowanych do Twoich potrzeb model jednośladu. Najłatwiej to zrobić przez internet. Wybierz najlepszy dla siebie rower, a my pomożemy Ci sfinansować jego zakup. Co roku w polskich miastach oddawane są kolejne odcinki ścieżek rowerowych i nieustannie jest uno...

Rower na raty przez internet

Jeśli uwielbiasz jeździć na rowerze, powinieneś zaopatrzyć się we własny, ściśle dopasowanych do Twoich potrzeb model jednośladu. Najłatwiej to zrobić przez internet. Wybierz najlepszy dla siebie rower, a my pomożemy Ci sfinansować jego zakup.

Co roku w polskich miastach oddawane są kolejne odcinki ścieżek rowerowych i nieustannie jest unowocześniana oraz rozbudowywana infrastruktura rowerowa. Dzięki temu coraz łatwiej i bezpieczniej możesz poruszać się po mieście rowerem. Aby jednak takie przejażdżki stały się prawdziwą przyjemnością, potrzebujesz jeszcze odpowiedniego modelu jednośladu.

Dlaczego właśnie rower?

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że własny rower to po prostu wolność, jakiej nie zapewni żaden jednoślad z miejskiej wypożyczalni. Własnym rowerem możesz jeździć, kiedy zechcesz bez względu na porę dnia, roku i wyruszać nawet w najdalsze trasy. Nie ponosisz przy tym żadnych kosztów, ponieważ posiadanie i używanie własnego roweru nie wiąże się z opłatami.

Rower to doskonały wybór zarówno jako pojazd służący do przemieszczania się, jak i rekreacji. Polskie miasta są coraz bardziej zakorkowane, ale jeżdżąc rowerem, nie musisz się tym w ogóle przejmować. Dojedziesz błyskawicznie do pracy, uczelni, a nawet na zakupy do sklepu. Do tego dzięki rowerowi zadbasz o Twoją kondycję. W czasie pedałowania pracuje wiele ważnych mięśni, spala się tłuszcz, a to wszystko przekłada się na poprawę Twojego zdrowia.

Co powinieneś wiedzieć, kupując rower?

Na rynku znajdziesz ogromną ilość modeli rowerów. Dzięki temu możesz dobrać jednoślad ściśle do Twoich potrzeb i do tego, gdzie będziesz rower użytkował najczęściej. To powinny być czynniki najważniejsze przy wyborze odpowiednich „dwóch kółek”. Inny rower będzie potrzebny do miejskich przejażdżek, a jeszcze inny do wypadów za miasto w trudny teren.

Zwróć także uwagę, gdzie będziesz przechowywał rower. Jeśli to będzie garaż lub piwnica, kwestia wagi jednośladu nie będzie istotna, ale w przypadku codziennego wnoszenia pojazdu na czwarte piętro przy braku windy, ciężki rower stanie się wielkim balastem. Ważna jest także wielkość kół (do jazdy miejskiej lepsze są większe), ilość przełożeń w przerzutkach (co najmniej 7 z tyłu), możliwość rozkładania na części (wygodne przy przechowywaniu i transporcie), obecność amortyzatorów (głównie do jazdy w terenie), dodatkowe wyposażenie (np. bagażnik) i jakość osprzętu.

Rower miejski na raty

Jeśli jeździsz przede wszystkim po ulicach miasta, parkach i ścieżkach rowerowych, najlepszym wyborem będzie dla ciebie najpopularniejszy typ jednośladu – rower miejski. Rama tutaj jest tak skonstruowana, że ułatwia wsiadanie, a użytkownik zachowuje w czasie jazdy pozycję wyprostowaną, co nie obciąża pleców i pozwala wygodnie pokonywać kilometry. Rower miejski często posiada błotniki, bagażnik, koszyk na kierownicy, osłonę łańcucha i przerzutkę planetarną (pozwala zmieniać biegi w czasie postoju). Taki rower możesz mieć już za 20,03 miesięcznie, gdy zdecydujesz się na naszą pożyczkę na 48 miesięcy.

Rower górski na raty

W sklepach internetowych znajdziesz także bez problemu inny bardzo popularny typ roweru – górski (MTB). To jednoślad dedykowany do jazdy w terenie. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma asfaltowej szosy, a ukształtowanie terenu jest bardziej górzyste niż płaskie. Najczęściej rower górski posiada 26-calowe koła, na których nałożone są szerokie opony z głębokim bieżnikiem. Ważnym wyposażeniem takiego roweru jest amortyzator (lepsze modele mają dwie sztuki), który skutecznie ogranicza odczuwanie wszelkich nierówności. Własny rower górski możesz kupić już za 32,55 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Rower trekkingowy na raty

Gdy Twoją pasją są turystyczne wypady poza miasto razom z rodziną lub przyjaciółmi, poszukaj w sklepach internetowych dobrej jakości roweru trekkingowego. Tego typu jednoślad został przystosowany do dalekich przejażdżek asfaltowymi drogami poza miastem lub gruntowymi ścieżkami, a jednocześnie pozwala zająć dużo wygodniejszą (wyprostowaną) pozycję niż rower szosowy. Trekkingówka posiada opony nieco węższe od modeli górskich, do tego ma wiele typowo turystycznych dodatków jak dynamo z oświetleniem, błotniki, bagażnik itp. Rower trekkingowy możesz mieć już za 42,56 zł miesięcznie, gdy skorzystasz z pożyczki na 48 rat.

Rower typu tandem na raty

Czasami, chociaż niezbyt często, można zobaczyć na ulicach rowery dwu-, a nawet kilkuosobowe. To konstrukcje typu tandem. Jeśli uwielbiasz jeździć w towarzystwie, przyjemność sprawiają Ci wspólne wyprawy z bliską osobą lub dzieckiem, taki rower może się okazać idealny. Warto także pamiętać, że jeden rower łatwiej przechowywać niż dwa. Jadąc tandemem, wszystkie osoby muszą pedałować jednocześnie i w tym samym czasie robić przerwy. Na takim rowerze jeździ się nieco inaczej niż na zwykłym, ale szybko można się do tego przyzwyczaić. Tandem możesz kupić już za 50,07 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Bez względu na to, jaki model roweru wybierzesz, masz szansę znaleźć go w dobrej cenie w internecie, a my zadbamy o sfinansowanie Twojego zakupu. Cenimy Twój czas, dlatego ograniczyliśmy formalności pożyczkowe do minimum, a Ty możesz sam wybrać wielkość raty i termin jej spłaty. Nasze rozwiązania pomogą Ci cieszyć się jazdą na rowerze już dziś, ponieważ działamy błyskawicznie.

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska sp. z o.o. w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska sp. z o. o. ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.