HapiPożyczki na raty
Nowoczesne smartfony to już coraz częściej nie tylko urz....

Smartphone na raty przez internet

Nowoczesne smartfony to już coraz częściej nie tylko urządzenia do dzwonienia, ale po prostu małe komputery, służące między innymi do pracy lub rozrywki. Wysokiej klasy smartfon w dobrej cenie najszybciej i najłatwiej znajdziesz w internecie. Do tego zakup takiego telefonu sfinansujesz naszą pożyczką na raty.

Rynek smartfonów jest bardzo szeroki. W e-sklepach znajdziesz bez trudu telefony w różnych przedziałach cenowych. Różnią się one między sobą wielkością wyświetlacza, pojemnością baterii, jakością aparatów oraz wykorzystywanymi technologiami i dostępnymi funkcjami. Wybór nowoczesnego smartfonu nie jest prosty, a do tego właściwie co roku pojawiają się nowe modele. Zanim zdecydujesz się na konkretny smartfon, zastanów się, czego oczekujesz od takiego telefonu.

Co powinien mieć nowoczesny smartfon?

Nowoczesny smartfon kojarzy się coraz częściej z dotykowym ekranem. Na rynku znajdziesz telefony wyposażone w różnej wielkości wyświetlacze - od 3 do 6,5 cala. Pamiętaj jednak, że większy ekran to jednocześnie większy telefon. Decydując się na model z ekranem 5,5-6,3 cala możesz mieć problem z jego przenoszeniem, ponieważ nie zawsze taki telefon zmieści się w kieszeni. Kolejna kwestia to rozdzielczość. Najczęściej spotykana w smartfonach to Full HD, rzadziej - QHD i QHD+ i 4K. Ważny jest również rodzaj wyświetlacza. Najpopularniejsze to AMOLED (zapewnia najbardziej nasycone kolory) oraz IPS LCD (słabiej oddaje barwę niż AMOLED, ale zapewnia bardzo dobry kontrast, jasność i zapewnia szeroki kąt widzenia).

Smartfony to zaawansowane technologicznie urządzenia, dlatego warto zwrócić uwagę także na ich system operacyjny. Najpopularniejszy to Android, potem - iOS. O dobrej jakości telefonu dotykowego świadczy również procesor. Zwracaj uwagę nie tylko na liczbę rdzeni, ale także na używaną w procesorach technologię i CPU. Jednym z ważniejszych parametrów w smartfonach jest pamięć RAM. To również od jej wielkości zależy szybkość i sprawność urządzenia. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na pamięć wewnętrzną telefonu oraz możliwość zamontowania karty microSD.

Nowoczesne telefony z dotykowym ekranem są wyposażone coraz częściej w wysokiej klasy aparat fotograficzny. Im wyższa jego rozdzielczość, tym lepsze zdjęcia będziesz w stanie wykonać. Niektóre aparaty w smartfonach posiadają także optyczną stabilizację obrazu oraz szybki autofokus.

Wybierając telefon, zastanów się także, czy nie będziesz potrzebował dodatkowych funkcji i technologii jak na przykład NFC (między innymi do płatności telefonem).

Smartfon dla seniora

Na rynku znajdziesz wiele prostych w obsłudze modeli smartfonów, z którymi poradzi sobie nawet osoba starsza. Zwróć na nie uwagę, gdy szukasz telefonu dla seniora. Taki smartfon powinien mieć duży ekran, co zwiększy czytelność wyświetlanych elementów i sprawi, że tekst będzie łatwiejszy do przeczytania nawet dla osoby o słabym wzroku. Nie przesadzaj jednak z wielkością wyświetlacza. W przypadku starszych użytkowników optymalna przekątna ekranu to 5 cali, ponieważ zbyt duży smartfon może być dla nich nieporęczny w obsłudze. W tym przypadku ważna jest także obudowa - powinna być trwała i odporna na uszkodzenia. Dobrze również, gdy telefon będzie miał pojemną baterię, wytrzymującą kilka dni bez ładowania. Smartfon dla seniora możesz mieć już za 20,03 zł miesięcznie, wybierając pożyczkę na 48 rat.

Smartfon dla nastolatka

Młodzież ma dość duże oczekiwania wobec smartfonów i bez problemu radzi sobie z najnowszymi technologiami. Telefon dla nastolatka powinien być zaawansowany i najlepiej wyposażony w duży ekran - minimum 5,5 cala. Dobrym krokiem może okazać się zakup modelu z czytnikiem linii papilarnych umożliwiającym zabezpieczenie urządzenia (zgubienia telefonów wśród nastolatków nie są wcale rzadkie). Wielu nastolatków chce mieć poza tym w smartfonie dobry aparat (co najmniej 13 Mpix) oraz trwałą obudowę. Ważny jest także design telefonu, jego parametry i pojemna bateria, umożliwiająca wielogodzinne przeglądanie internetu i granie. Smartfon dla nastolatka kupisz już za 30,04 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Smartfon uniwersalny

Smartfon uniwersalny to taki, który z jednej strony posiada najnowszą technologię, a z drugiej - jest funkcjonalny. Taki telefon zwykle ma nowoczesny design, a coraz częściej również posiada bezramkowy duży ekran o przekątnej 5,5-6 cali i szklaną lub chromowaną obudową. Smartfon uniwersalny ma najczęściej bardzo dobre parametry – 4GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, zaawansowany aparat 16 lub 20 Mpix oraz pojemną baterię 3000-3500 mAh. Taki nowoczesny smartfon możesz kupić już za 50,07 zł miesięcznie, gdy zdecydujesz się na naszą pożyczkę przez internet na 48 rat.

Smartfon biznesowy

Smartfon biznesowy wyróżnia się przede wszystkim zaawansowanymi funkcjami. W takich telefonach znajdziesz ekran od 6 do 6,5 cali, który zajmuje prawie całą powierzchnię urządzenia (modele bezbramkowe) oraz odporną i wytrzymałą obudowę. Dodatkowo smartfony biznesowe mają bardzo mocną baterię (np. pojemności 4000 mAh) i nowoczesne aparaty (od 16 do 23 Mpix). Wyróżniają się dużą pamięcią RAM (np. 8 GB) i dużą pamięcią wewnętrzną (np. 64 GB). Większość telefonów biznesowych jest wyposażona w różne funkcje, które mogą przydać się w pracy jak na przykład skanowanie dokumentów, szybkie ładowanie, dual SIM (używanie dwóch różnych numerów telefonów), czytnik linii papilarnych itp. Smartfon biznesowy możesz mieć już za 87,62 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Nowoczesny smartfon to tak naprawdę wielofunkcyjne urządzenie, które możesz używać z powodzeniem do pracy, rozrywki, a nawet jako nawigację. Znajdź odpowiedni telefon w internecie i sfinansuj jego zakup naszą pożyczką na raty. Kupowanie nigdy nie było łatwiejsze!

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska sp. z o.o. w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska sp. z o. o. ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.