HapiPożyczki na raty
Tablet to bardzo praktyczne urządzenie, łączące funkcje smartfonu i laptopa. Można go używać zarówno do pracy, jak i rozrywki. Za pomocą tabletu przejrzysz strony internetowe, przeczytasz e-booka, posłuchasz muzyki lub obejrzysz film. Do tego możesz łatwo przenosić tablet. Wybierz w sklepie internetowym model tabletu, jaki Ci odpowiada, ...

Tablet na raty przez internet

Tablet to bardzo praktyczne urządzenie, łączące funkcje smartfonu i laptopa. Można go używać zarówno do pracy, jak i rozrywki. Za pomocą tabletu przejrzysz strony internetowe, przeczytasz e-booka, posłuchasz muzyki lub obejrzysz film. Do tego możesz łatwo przenosić tablet. Wybierz w sklepie internetowym model tabletu, jaki Ci odpowiada, a my pomożemy sfinansować jego zakup pożyczką.

Okazuje się, że najbardziej typowym zastosowaniem tabletu jest przeglądanie internetu. Użytkownicy właśnie na takim sprzęcie najczęściej sprawdzają pocztę, korzystają z serwisów społecznościowych, oglądają filmy, grają oraz czytają e-booki. Duży ekran tabletu sprawia, że użytkownicy chętnie na nim czytają dłuższe treści, np. rozbudowane artykuły czy wspomniane wcześniej elektroniczne książki. Kolejną często wykorzystywaną funkcją tabletu jest robienie zakupów za jego pośrednictwem. Wielu użytkowników szuka informacji na temat konkretnego produktu, porównuje ceny, a także sprawdza jego dostępność w okolicy. Jeśli również chciałbyś zostać właścicielem dobrego tabletu, podpowiemy Ci, jak go wybrać.

Na co zwrócić uwagę, kupując tablet?

W przypadku tabletów ogromne znaczenie ma wielkość ekranu. Jego przekątną wybieraj w zależności od tego, do jakich celów będziesz używał tego urządzenia. W przypadku, gdy szukasz tabletu do grania, powinien wystarczyć ekran 7- lub 8-calowy, jeśli natomiast chcesz mieć typowo multimedialny sprzęt, wybierz przynajmniej 10-calowy ekran.

Ważna jest również technologia, w jakiej został wykonany wyświetlacz. Na rynku najczęściej znajdziesz ekrany IPS i AMOLED. Kolejna kwestia to system operacyjny. Przeważnie tablety są wyposażone w system Android, natomiast urządzenia Apple mają iOS. Niektóre modele tabletów pracują również na systemie Windows 10. Aby tablet działał płynnie i sprawnie, musi być wydajny. W tym przypadku ważny jest między innymi procesor (zazwyczaj stosowany jest ośmiordzeniowy) oraz pamięć RAM (minimum to 2-3 GB).

Szukając tabletu, również zwróć uwagę na jego obudowę – powinna być wytrzymała, solidna, antypoślizgowa i wodoodporna. Ważna jest także bateria - do codziennego użytku wystarczający maksymalny czas pracy to 4 godziny.

Tablet dla dziecka

Jeśli szukasz tabletu dla dziecka, najczęściej chcesz, aby służył do przeglądania internetu, oglądania bajek i filmów oraz do grania w gry. W takim przypadku warto zwrócić uwagę na wielkości ekranu oraz jego rozdzielczości, od której zależy jakości wyświetlanych obrazów. Najlepiej wybrać urządzenie z wyświetlaczem Full HD o rozdzielczości 1024 x 600 lub 1280 x 800 pikseli. W tabletach, które będą użytkowane przez dzieci, ważna jest również wytrzymała bateria - najlepiej 3450-4000 mAh. Dodatkowo zwróć uwagę na pamięć RAM i złącza – najczęściej używane to micro USB i microSD. W tej klasy tabletach nie znajdziesz jednak urządzenia z bardzo zaawansowanym aparatem – zwykle nie będzie to większa rozdzielczość niż 5 Mpix. Taki tablet możesz kupić już za 25,04 zł miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na pożyczkę na 48 rat.

Tablet do pracy

Jeśli szukasz tabletu do pracy, powinieneś zwrócić uwagę na jego wielkość i wagę. Przenoszenie nieporęcznego urządzenia może być bardzo kłopotliwe, szczególnie gdy w pracy się spieszysz i chcesz dotrzeć do wyznaczonego miejsca jak najszybciej. Dużą popularnością w tym segmencie cieszą się tablety z 10-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1920 x 1080 lub 2048 x 1536 pikseli, która pozwala zachować ostre i wyraźne czcionki. Niska waga urządzenia w tym przypadku ma o tyle znaczenie, że często w czasie pracy trzymasz tablet w dłoni nawet przez dłuższy czas, a lekkie urządzenie nie sprawi Ci w tym kłopotu. Najlżejszy 10-calowy tablet ma wagę około 500 g, mniejsze są lżejsze (np. 7-calowy waży około 300 g). Przy okazji zwróć uwagę, czy wybrany model tabletu ma obudowę solidną i antypoślizgową. Upuszczenie urządzenia zdarza się bowiem często i może spowodować jego zniszczenie.

Tablety używane w pracy powinny mieć pojemną pamięć wbudowaną do przechowywania plików. Powinieneś wybrać taki model, który ma co najmniej 32 GB, a najlepiej - 64 GB pamięci. Tej klasy tablety mają już zwykle wszystkie najpopularniejsze i najczęściej używane złącza. Tablet do pracy kupisz już za 50,07 zł miesięcznie, wybierając naszą pożyczkę przez internet na 48 rat.

Profesjonalny tablet

Profesjonalne tablety często są wykorzystywane do zadań specjalnych w medycynie, przemyśle, handlu, logistyce itd., dlatego muszą mieć w zestawie dodatkowe gadżety. Zwykle to rysik, dopinana klawiatura, czytnik kodów kreskowych itp. Do tego takie urządzenia charakteryzują się wysokimi parametrami i są wydajne. Tablet profesjonalny ma zwykle ekran o przekątnej od 10 do 13 cali z dużą rozdzielczością – 2560 x 1600 lub 2736 x 1824 pikseli. Może również być wyposażony w powłokę, która minimalizuje powstawanie odblasków. Tej klasy tablety wyposażane są w bardzo pojemną baterię od 4000 do nawet 10000 mAh, dużą pamięć RAM (np. 8 GB) oraz dysk SSD (np. 128 GB). Urządzenia takie mają zwykle port USB 3.0 i wejście Mini DisplayPort, modem LTE, głośniki oraz dwa aparaty. Profesjonalny tablet możesz mieć już za 125,17 zł miesięcznie, wybierając pożyczkę na 48 rat.

Tablety to urządzenia, które mogą służyć do rozrywki i do pracy. Używają ich dzieci, dorośli, a także tacy profesjonaliści jak graficy czy inżynierowie. Tego rodzaju mobilne urządzenia są praktyczny i wygodne w użytkowaniu. Nawet najdroższy model tabletu możesz kupić wygodnie przez internet dzięki naszej pożyczce.

Kalkulator
Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska sp. z o.o. w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska sp. z o. o. ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.