HapiPożyczki na raty
Coraz częściej telewizor nie służy już tylko do ogl....

Telewizor na raty przez internet

Coraz częściej telewizor nie służy już tylko do oglądania telewizji, ale jest prawdziwym domowym centrum rozrywki. Wszystko dlatego, że nowoczesne odbiorniki TV naszpikowane są nowoczesną technologią, a do tego również łączą się z internetem. Taki nowoczesny telewizor znajdziesz bez problemu w sklepie internetowym, a zakupy sfinansujesz naszą pożyczką na raty.

Rynek sprzętu RTV jest ogromny. Producenci bardzo mocno konkurują ze sobą, dzięki czemu do konsumentów trafiają coraz bardziej zaawansowane urządzenia. Różnią się one między sobą nie tylko ceną, jakością czy wielkością ekranów, ale przede wszystkim parametrami. Tak duży rynek telewizorów sprawia, że wielu konsumentów ma problem z wyborem odpowiedniego dla nich odbiornika TV. Jeśli w Twoim przypadku jest podobnie, podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę, wybierając telewizor.

Co powinien mieć nowoczesny telewizor?

Nowoczesne telewizory mogą posiadać ekrany OLED, wykorzystujące organiczne diody LED, które same emitują światło, panele LCD z podświetlanymi diodami LED, a także QLED (Quantum Dot) oferujący żywe kolory dzięki warstwie tzw. kropek kwantowych. Na jakość obrazu w odbiornikach TV wpływa rozdzielczość - im jest wyższa, tym więcej detali zobaczysz na ekranie. Obecnie na rynku znajdziesz telewizory Full HD z rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli oraz Ultra HD, czyli tzw. 4K o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli.

Ciekawostką są telewizory z zakrzywionym ekranem (tzw. Curved TV), które zapewnią Ci niesamowite wrażenia wizualne oraz optycznie poszerzają pole widzenia. Coraz więcej odbiorników TV jest wyposażonych w HDR (High Dynamic Range) - ta technologia sprawia, że kolory na ekranie są żywsze i bardziej realistyczne. Dodatkowo większość oferowanych na rynku telewizorów to Smart TV (m.in. możliwość podłączenia do internetu i korzystania z różnych aplikacji). W wielu przypadkach dzięki nowoczesnemu odbiornikowi TV nagrasz ulubiony program na wbudowany dysk twardy lub posłuchasz muzyki w doskonałej jakości dźwięku.

Telewizor 32 cale

Telewizor z przekątną ekranu 32 cale najczęściej wybierają właściciele niewielkich mieszkań. Tej wielkości odbiornik TV jest idealny do małych pomieszczeń, możesz go łatwo zamontować na ścianie lub ustawić na stoliku czy komodzie. W tego typu urządzeniach najczęściej stosowane są ekrany LCD lub LED i rozdzielczość Full HD (najstarsze modele mają jeszcze rozdzielczość HD Ready), rzadko znajdziesz możliwość wyświetlania obrazu w jakości 4K. Większość telewizorów 32-calowych jest już wyposażona w specjalne oprogramowanie, umożliwiające korzystanie z połączenia internetowego, a także pozwalające na instalowanie i uruchamianie różnych dodatkowych aplikacji. Taki telewizor możesz mieć już za 25,04 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Telewizor 49 cali

Telewizory o ekranie 49 cali to uniwersalne urządzenia. Taka wielkość odbiorników pasuje do większości pokojów i salonów. Do tego takie telewizory zwykle są już wyposażone w nowoczesne technologie. Chociaż również w tym segmencie dominuje Full HD, to jednak wiele modeli 49-calowych posiada już rozdzielczość 4K z dużą częstotliwością odświeżania oraz z wysokim współczynnikiem PMI (określa jakość wyświetlania ruchomego obrazu). Dodatkowo takie odbiorniki są wyposażone w opcję Smart, podstawowe interfejsy bezprzewodowe i porty nowszej generacji (np. HDMI 2.0 i USB 3.0). Nowoczesny telewizor z ekranem 49 cali możesz mieć już 75,10 zł miesięcznie, gdy zdecydujesz się na naszą pożyczkę na 48 rat.

Telewizor 65 cali

Telewizor z przekątną 65 cali to urządzenie pasujące do dużego pomieszczenia, np. do przestronnego salonu. Wiele odbiorników z tak dużym ekranem posiada podświetlenie LED lub OLED oraz rozdzielczość 4K. Dodatkowo są wyposażone w HDR, czyli rozwiązanie pozwalające dostrzec najmniejsze detale na ekranie telewizora. Odbiorniki TV tej wielkości posiadają nowoczesne funkcje i złącza, a do tego właściwie już standardem jest technologia Smart, Ethernet LAN, 4 x HDMI, 3 x USB czy Common Interface (złącze pracujące z dekoderami telewizyjnych platform cyfrowych). Telewizor z ekranem 65 cali możesz kupić już za 125,17 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Telewizor 82 cali

Telewizory z ekranem o przekątnej 82 cale to jedne z największych obecnie odbiorników dostępnych na rynku. Tak duży telewizor nadaje się wyłącznie do bardzo przestronnych pomieszczeń. W wielu przypadkach modele 82-calowe posiadają system przestrzennego dźwięku. Dodatkowo w takich telewizorach stosuje się już najczęściej rozdzielczość 4K oraz technologię Dynamic Crystal Color, która sprawia, że obraz jest bardziej realistyczny dzięki bogatszym i bardziej naturalnym kolorom. Większość odbiorników 82-calowych posiada Game Mode (tryb gry), technologię 3D, technologię Smart oraz wszystkie najpopularniejsze złącza. Telewizor 82-calowy możesz mieć już za 300,40 zł miesięcznie, jeśli wybierzesz pożyczkę na 48 rat.

Wybór odpowiedniego modelu telewizora powinien być uzależniony przede wszystkim od Twoich potrzeb i wielkości pomieszczenia, w którym będziesz użytkował odbiornik. W sklepach internetowych znajdziesz szeroką gamę telewizorów i łatwo porównasz ich parametry. Natomiast zakup bez problemu sfinansujesz naszą pożyczką na raty.

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska sp. z o.o. w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska sp. z o. o. ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.