HapiPożyczki na raty
Wakacje w malowniczym, spokojnym miejscu to marzenie wielu Polaków....

Wakacje na raty przez internet

Wakacje w malowniczym, spokojnym miejscu to marzenie wielu Polaków. Niestety, czasami na przeszkodzie zrealizowania takich planów stoją kwestie finansowe. Jeśli również marzy Ci się wypoczynek w popularnym kurorcie lub w bardziej ustronnym miejscu, mamy dla Ciebie dobrą informację – sfinansujesz wypoczynek naszą pożyczką na raty. Już teraz możesz zacząć szukać ciekawej oferty wycieczki w internecie.

Polacy najchętniej wyjeżdżają latem – przeważnie w lipcu lub sierpniu. To oczywiście jest związane z pogodą, która w tych miesiącach bywa najlepsza, co sprzyja wypoczynkowi. Dodatkowo w tym czasie wypadają wakacje szkolne, czyli rodzice mogą spędzić urlop razem z dziećmi. Osoby, które wybierają spędzenie wakacji w Polsce, nad Bałtykiem lub w górach, najczęściej decydują się na samodzielne zorganizowanie wypoczynku. Natomiast Polacy preferujący zagraniczne plaże wybierają wyjazdy z biurem podróży. Którą z tych opcji chciałbyś wybrać? Zanim się zdecydujesz, podpowiemy Ci kilka rozwiązań.

Na co uważać, wykupując wakacje w biurze podróży?

Jeśli myślisz o wakacyjnym wyjeździe z biurem podróży, najłatwiej zapoznać się z takimi ofertami przez internet. Wykupienie wycieczki u touroperatora to bez wątpienia wygodny sposób na wyjazd do ciekawego, czasem egzotycznego miejsca. Nie musisz się tak naprawdę o nic martwić, sprawami organizacyjnymi zajmuje się biuro podróży i to ono zapewnia przelot, hotel i atrakcje na miejscu wypoczynku. Bądź jednak ostrożny, wykupując taką wycieczkę. Przede wszystkim sprawdź wiarygodność wybranego biura podróży.

Zapoznaj się dokładnie z umową zawartą z touroperatorem, zwracając przy tym szczególną uwagę na informacje o gwarantowanych atrakcjach, wyżywieniu i ubezpieczeniu. Zapoznaj się z zapisami na temat możliwości i terminu odwołania wycieczki, zmian wysokości ceny wyjazdu oraz wielkości bagażu, jaki możesz zabrać ze sobą. Zanim zdecydujesz się na wyjazd, powinieneś sprawdzić również lokalizację i standard hotelu, aby potem nie było rozczarowania. Jeśli zakwaterowanie jest daleko od lokalnych atrakcji czy plaży, stracisz dużo czasu na dojazdy.

Zwróć uwagę na wyżywienie. Niektóre oferty obejmują tylko śniadanie, czasami half board (h/b), czyli śniadanie i obiadokolacja, rzadziej full board (f/b), czyli trzy posiłki dziennie. Wykupując wycieczkę all inclusive, masz zapewnione nie tylko darmowe posiłki, ale również wszystkie napoje.

Wyjeżdżając za granicę z biurem podróży, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na ubezpieczenie turystyczne – zapoznaj się z jego zakresem i wyłączeniami (sytuacje i zdarzenia, za które nie otrzymasz odszkodowania).

Wakacje w Polsce - samodzielna organizacja

Samodzielna organizacja wakacyjnego wyjazdu zapewni Ci swobodę wyboru kierunku podróży oraz spędzania czasu wolnego. Dodatkowo taki wyjazd najczęściej jest dużo tańszy niż wycieczka wykupiona w biurze podróży. Wybierając taki sposób spędzenie wakacji, musisz jednak poświęcić nieco czasu na znalezienie i zarezerwowanie noclegu, wybranie sposobu dojazdu i zapewnieniu sobie oraz rodzinie atrakcje. W zamian jednak zyskujesz dużą swobodę spędzania wakacji, odpoczywasz tak, jak chcesz. Samodzielnie organizując wakacje w Polsce, decydujesz o miejscu zakwaterowania, standardzie noclegu i wyżywieniu, dostosowując wszystko do Twoich możliwości finansowych. Nie oznacza to jednak, że musisz wybierać tylko najtańsze oferty. Decydując się bowiem na tygodniową wakacyjną wycieczkę dla dwóch osób do polskiego kurortu, wydasz na to jedynie 50,07 zł miesięcznie przy pożyczce na 48 rat.

Wakacje za granicą z biurem podróży

Coraz więcej Polaków zamiast wakacji w kraju wybiera wyjazd do jednego z zagranicznych kurortów. Główny powód to kapryśna polska pogoda. Jeśli marzysz właśnie o wypoczynku poza Polską, powinieneś wiedzieć, że do najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów należą Grecja, Chorwacja, Bułgaria i Włochy. Tam spotkasz najczęściej naszych rodaków. Decydując się na wycieczkę wykupioną w biurze podróży, otrzymujesz w standardzie przelot samolotem, hotel i wyżywienie. Czasami dodatkowo w ofercie są wycieczki objazdowe i inne atrakcje. Cena takich wakacji jest uzależniona od długości pobytu i wybranej opcji (np. all inclusive). Tygodniowy pobyt dla dwóch osób w słonecznym, zagranicznym kurorcie możesz wykupić już za 100,14 zł miesięcznie, korzystając z pożyczki na 48 rat.

Egzotyczna wycieczka

Przez całe życie marzyłeś o egzotycznej wycieczce? Wbrew pozorom taki wyjazd jest dziś łatwiejszy i bardziej dostępny niż kiedykolwiek wcześniej. Pisząc o egzotycznych wakacjach, mamy oczywiście na myśli odległe kraje jak na przykład Kuba, Chiny, Dominikana, Emiraty Arabskie czy Tajlandia. Ceny takich ekskluzywnych wyjazdów są dużo wyższe niż popularnych zagranicznych wycieczek. Wynika to głównie z większych kosztów dojazdu do egzotycznego miejsca, a do tego zainteresowanie takimi podróżami jest dużo mniejsze niż innymi, europejskimi kierunkami. Egzotyczna wycieczka z biurem podróży trwa na ogół około 10 dni. Osoby wybierające wakacje w egzotycznym kraju są przeważnie nastawione na zwiedzanie niesamowitych miejsc i poznawanie innej kultury, chociaż nie brakuje również zwolenników wypoczynku na egzotycznej plaży. Na 10-dniową wycieczkę egzotyczną dla dwóch osób możesz wyjechać już za 200,27 zł miesięcznie, decydując się na naszą pożyczkę na 48 rat.

Wakacje to doskonała okazja, aby podładować akumulatory i wrócić wypoczętym do pracy lub nauki. W internecie znajdziesz bez trudu szeroką ofertę wakacyjnych wycieczek nawet w najodleglejsze miejsca. Każdą z nich możesz sfinansować naszą pożyczką na raty.

Kalkulator
Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.