HapiPożyczki na raty
Ostatnia zmiana przepisów mocno ograniczyła nasze wyjścia z domu i wprowadziła dość bolesne kary za nieprzestrzeganie obowiązującego prawa. Co możemy robić bez wstawania z kanapy, bez kontaktów z innymi ludźmi i ile to wszystko może kosztować? Dziś na te i inne pytania odpowiadają eksperci hapipożyczek.W obecnym świecie jest wiele aktywności,...

Cztery rzeczy do zrobienia bez opuszczania domu

Ostatnia zmiana przepisów mocno ograniczyła nasze wyjścia z domu i wprowadziła dość bolesne kary za nieprzestrzeganie obowiązującego prawa. Co możemy robić bez wstawania z kanapy, bez kontaktów z innymi ludźmi i ile to wszystko może kosztować? Dziś na te i inne pytania odpowiadają eksperci hapipożyczek.

W obecnym świecie jest wiele aktywności, które w pełni przeniosły się już do Internetu. Za pośrednictwem sieci możemy zaspokoić nasze potrzeby związane na przykład z rozrywką, czy edukacją. Mówimy w tym miejscu o usługach, które nie wymagają opuszczania domu i kontaktu z osobami z zewnątrz. Co możemy robić bez odbierania paczek, czy choćby podpisu umowy dostarczonej przez kuriera? Sprawdzamy jakie mamy możliwości i ile to wszystko kosztuje?

Nie samym chlebem żyje człowiek

Nasz przegląd zaczniemy od rozrywki i platform streamingowych. Oczywiście w Internecie możemy znaleźć legalne i darmowe serwisy z filmami, ale jeśli chcielibyśmy obejrzeć coś w miarę „świeżego”, czy popularnego to musimy się już liczyć z konkretnymi wydatkami. W Polsce działa obecnie kilka platform, a miesięczna opłata w tych najpopularniejszych waha się od 25 do 52 zł. W skali roku jest w związku z tym już od 300 do 624 zł. Cena zależy od platformy, jakości obrazu, czy liczby odbiorników, na których jednocześnie chcemy oglądać przesyłane treści. Nie musimy tu podpisywać papierowej umowy, a do uruchomienia usługi wystarczy karta płatnicza. Zrezygnować możemy z kolei w każdej chwili.

Warto dodać, że nie tylko filmy i seriale mogą nam w podobny sposób umilać czas kwarantanny. Na tej samej zasadzie możemy uzyskać dostęp do bogatych zbiorów z e-bookami, muzyką, czy audiobookami. Jeśli jednak wolimy coś kupić jednorazowo i mieć do tego dostęp na zawsze, to oczywiście też jest taka opcja. Możemy na przykład kupić w sklepie internetowym zapas audiobooków oraz rozkoszować się głosem dobrych polskich aktorów czytających nam wybrane powieści. Ogromnym plusem audiobooków jest to, że można ich słuchać podczas wykonywania innych czynności w domu. Ile one kosztują? Za zestaw składający się z 10 sztuk zapłacimy mniej więcej od 200 do 800 zł.

Przede wszystkim edukacja

Jeżeli mimo trudnych warunków znajdziemy czas i siły na swoją edukację, to możemy na przykład rozpocząć naukę języka. Istnieje obecnie kilka serwisów, które mogą nas połączyć z nauczycielami z całego świata. Wystarczy się zarejestrować, a następnie wybrać język jaki chcemy poznać i konkretnego nauczyciela. Dzięki filtrom możemy określić czy ma to być profesjonalny, certyfikowany lektor, wybrać jego kraj pochodzenia, czy zaznaczyć, że interesuje nas wyłącznie native speaker. Następnie wybieramy wolny czas w grafiku danego nauczyciela, określamy długość lekcji i umawiamy się na wirtualne spotkanie. Ile kosztuje taka indywidulana lekcja? W zależności od nauczyciela i języka cena waha od 20 do nawet 300 zł za godzinę. Warto jednak pomyśleć o zakupie pakietu lekcji, ponieważ dzięki temu otrzymamy zazwyczaj kilka procent zniżki. Za 10 godzin lekcji angielskiego z native speakerem, czyli z osobą dla której język Shakespeare’a jest tym ojczystym, zapłacić wtedy powinniśmy od 400 do 1 800 zł. 

Plusem takich platform jest możliwość umawiania się z innymi użytkownikami na „wymiany językowe”. Jak one działają? Jeżeli na przykład jakiś Chińczyk chce poznać uroki języka polskiego, a my chcielibyśmy poznać bliżej chiński, to możemy się umówić na w pełni darmowe spotkania internetowe. W ich trakcie my wcielimy się w rolę nauczyciela polskiego, a nasz nowy znajomy będzie naszym osobistym profesorem chińskiego.

Nie tylko nowy język jesteśmy w stanie poznać w ten sposób. W Internecie istnieją platformy z kursami programowania, marketingu, grafiki, obsługi poszczególnych programów, czy na przykład technik zwinnego zarządzania. Przeważnie mają one formę zbioru nagrań, w których nauczyciel tłumaczy nam aspekty teoretyczne i zachęca to przejścia razem z nim przez konkretne ćwiczenia. Do tego przeważnie otrzymujemy dostęp do dodatkowych materiałów i rzeczy potrzebnych nam do wykonania części praktycznej. Ceny mogą być w tym przypadku bardzo różne i w zależności od zakresu oraz rodzaju kursu wahają się od kilkudziesięciu do tysiąca złotych. Wszystko w związku z tym zależy wyłącznie od naszej wyobraźni, ilości wolnego czasu, wewnętrznej motywacji, czy… możliwości finansowych.

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
IPF Polska Sp. z o. o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pożyczka Długoterminowa
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (KRS: 0000333174). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania przez niego danych osobowych, w szczególności dotyczące praw, osób których dane dotyczą w związku z przedmiotowym przetwarzaniem, zamieszczone zostały w Polityce Prywatności, która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci.
Z Administratorem można skontaktować się poprzez: adres e-mail - bok@hapipozyczki.pl; telefonicznie pod numerem - 22 263 09 55 (koszt połączenia według taryfy operatora); lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można skontaktować się poprzez: (1) adres e-mail - privacy@ipfpolska.pl lub privacy_pl@ipfdigital.com; bądź (2) pisemnie na adres siedziby Administratora (z adnotacją „IOD”)."
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 263 09 55 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.