HapiPożyczki na raty
Ostatnia zmiana przepisów mocno ograniczyła nasze wyjścia z domu i wprowadziła dość bolesne kary za nieprzestrzeganie obowiązującego prawa. Co możemy robić bez wstawania z kanapy, bez kontaktów z innymi ludźmi i ile to wszystko może kosztować? Dziś na te i inne pytania odpowiadają eksperci hapipożyczek.W obecnym świecie jest wiele aktywności,...

Cztery rzeczy do zrobienia bez opuszczania domu

Ostatnia zmiana przepisów mocno ograniczyła nasze wyjścia z domu i wprowadziła dość bolesne kary za nieprzestrzeganie obowiązującego prawa. Co możemy robić bez wstawania z kanapy, bez kontaktów z innymi ludźmi i ile to wszystko może kosztować? Dziś na te i inne pytania odpowiadają eksperci hapipożyczek.

W obecnym świecie jest wiele aktywności, które w pełni przeniosły się już do Internetu. Za pośrednictwem sieci możemy zaspokoić nasze potrzeby związane na przykład z rozrywką, czy edukacją. Mówimy w tym miejscu o usługach, które nie wymagają opuszczania domu i kontaktu z osobami z zewnątrz. Co możemy robić bez odbierania paczek, czy choćby podpisu umowy dostarczonej przez kuriera? Sprawdzamy jakie mamy możliwości i ile to wszystko kosztuje?

Nie samym chlebem żyje człowiek

Nasz przegląd zaczniemy od rozrywki i platform streamingowych. Oczywiście w Internecie możemy znaleźć legalne i darmowe serwisy z filmami, ale jeśli chcielibyśmy obejrzeć coś w miarę „świeżego”, czy popularnego to musimy się już liczyć z konkretnymi wydatkami. W Polsce działa obecnie kilka platform, a miesięczna opłata w tych najpopularniejszych waha się od 25 do 52 zł. W skali roku jest w związku z tym już od 300 do 624 zł. Cena zależy od platformy, jakości obrazu, czy liczby odbiorników, na których jednocześnie chcemy oglądać przesyłane treści. Nie musimy tu podpisywać papierowej umowy, a do uruchomienia usługi wystarczy karta płatnicza. Zrezygnować możemy z kolei w każdej chwili.

Warto dodać, że nie tylko filmy i seriale mogą nam w podobny sposób umilać czas kwarantanny. Na tej samej zasadzie możemy uzyskać dostęp do bogatych zbiorów z e-bookami, muzyką, czy audiobookami. Jeśli jednak wolimy coś kupić jednorazowo i mieć do tego dostęp na zawsze, to oczywiście też jest taka opcja. Możemy na przykład kupić w sklepie internetowym zapas audiobooków oraz rozkoszować się głosem dobrych polskich aktorów czytających nam wybrane powieści. Ogromnym plusem audiobooków jest to, że można ich słuchać podczas wykonywania innych czynności w domu. Ile one kosztują? Za zestaw składający się z 10 sztuk zapłacimy mniej więcej od 200 do 800 zł.

Przede wszystkim edukacja

Jeżeli mimo trudnych warunków znajdziemy czas i siły na swoją edukację, to możemy na przykład rozpocząć naukę języka. Istnieje obecnie kilka serwisów, które mogą nas połączyć z nauczycielami z całego świata. Wystarczy się zarejestrować, a następnie wybrać język jaki chcemy poznać i konkretnego nauczyciela. Dzięki filtrom możemy określić czy ma to być profesjonalny, certyfikowany lektor, wybrać jego kraj pochodzenia, czy zaznaczyć, że interesuje nas wyłącznie native speaker. Następnie wybieramy wolny czas w grafiku danego nauczyciela, określamy długość lekcji i umawiamy się na wirtualne spotkanie. Ile kosztuje taka indywidulana lekcja? W zależności od nauczyciela i języka cena waha od 20 do nawet 300 zł za godzinę. Warto jednak pomyśleć o zakupie pakietu lekcji, ponieważ dzięki temu otrzymamy zazwyczaj kilka procent zniżki. Za 10 godzin lekcji angielskiego z native speakerem, czyli z osobą dla której język Shakespeare’a jest tym ojczystym, zapłacić wtedy powinniśmy od 400 do 1 800 zł. 

Plusem takich platform jest możliwość umawiania się z innymi użytkownikami na „wymiany językowe”. Jak one działają? Jeżeli na przykład jakiś Chińczyk chce poznać uroki języka polskiego, a my chcielibyśmy poznać bliżej chiński, to możemy się umówić na w pełni darmowe spotkania internetowe. W ich trakcie my wcielimy się w rolę nauczyciela polskiego, a nasz nowy znajomy będzie naszym osobistym profesorem chińskiego.

Nie tylko nowy język jesteśmy w stanie poznać w ten sposób. W Internecie istnieją platformy z kursami programowania, marketingu, grafiki, obsługi poszczególnych programów, czy na przykład technik zwinnego zarządzania. Przeważnie mają one formę zbioru nagrań, w których nauczyciel tłumaczy nam aspekty teoretyczne i zachęca to przejścia razem z nim przez konkretne ćwiczenia. Do tego przeważnie otrzymujemy dostęp do dodatkowych materiałów i rzeczy potrzebnych nam do wykonania części praktycznej. Ceny mogą być w tym przypadku bardzo różne i w zależności od zakresu oraz rodzaju kursu wahają się od kilkudziesięciu do tysiąca złotych. Wszystko w związku z tym zależy wyłącznie od naszej wyobraźni, ilości wolnego czasu, wewnętrznej motywacji, czy… możliwości finansowych.

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.