HapiPożyczki na raty
W tym tygodniu świętujemy Dzień Babci i Dziadka, dlatego to najwyższy czas, aby zastanowić się, w jaki sposób podziękować naszym bliskim. Swoimi historiami z młodości nieraz wywołali nasze łzy śmiechu i równie często udzielali mądrych rad na przyszłość, z których chętnie korzystamy. Jak odwdzięczyć się dziadkom za słowa otuchy i wsparc...

Sprawdzone pomysły na prezent dla Babci i Dziadka

2021 M01 21

W tym tygodniu świętujemy Dzień Babci i Dziadka, dlatego to najwyższy czas, aby zastanowić się, w jaki sposób podziękować naszym bliskim. Swoimi historiami z młodości nieraz wywołali nasze łzy śmiechu i równie często udzielali mądrych rad na przyszłość, z których chętnie korzystamy. Jak odwdzięczyć się dziadkom za słowa otuchy i wsparcia? Eksperci hapipożyczek przygotowali kilka pomysłów na każdą kieszeń. 

Prezenty do 20zł

Zacznijmy od upominku, który każdemu przypadnie do gustu, a mianowicie ramki ze zdjęciem uwieczniającym wspólną chwilę. Warto również pomyśleć nad zestawem papeterii i samemu rozpocząć powrót do zwyczajów młodości i wysyłania listów. Jeśli nie jesteśmy do końca przekonani, wystarczy przypomnieć sobie moment, gdy ostatnio otrzymaliśmy list pełen szczerych słów i uczuć. Te kilka starannie zapisanych stron na długo pozostaną w naszej pamięci, a tym samym skradną serca naszych dziadków.

Kolejna propozycja to kolorowanki dla dorosłych, które cieszą się coraz większą popularnością w kraju. Na stronach internetowych wydawnictw możemy znaleźć różne rozmiary i bogatą ilość wzorów nawiązujących do flory i fauny, geometrii i motywów artystycznych. Codzienna praktyka kolorowania wpływa na nas relaksująco, odstresowuje, a nawet zwiększa kreatywność. Jej działanie terapeutyczne pozwala oderwać się na chwilę od codziennych trosk i poczuć się znów tak swobodnie i radośnie jak dziecko. Nie zapomnijmy dokupić zestawu kredek, bo nasi dziadkowie (a tak im się tylko wydaje) dawno już z nich wyrośli.

Sytuacja w kraju wciąż nie umożliwia wizyt w teatrze bądź w kinie, dlatego wierni fani korzystają z platform online, bo to właśnie do sieci przeniosła się branża filmowa, a nawet teatralna czy kabaretowa. Jeśli nasi dziadkowie na co dzień korzystają z Internetu, wystarczy kupić im wybrany e-bilet i wieczorny sens zapewniony. 

Nasze babcie z troską dbające o cerę i z pasją eksplorujące nowości kosmetyczne, a jednocześnie wyznające zasadę znanej propagatorki kobiecego piękna Heleny Rubinstein – „Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe” – z pewnością zadowolą się „jeżykiem” do rehabilitacji. To mała piłka z kolcami, którą można zarówno masować całe ciało (eliminując napięcia, poprawiając krążenie krwi i w efekcie nasze samopoczucie), jak również samą twarz, co fachowo określa się terminem „joga twarzy”. Codzienny masaż przy użyciu ulubionego olejku ujędrnia skórę, redukuje opuchlizny i zapobiega zmarszczkom.

Prezenty do 50zł

Wieczne zmarzluchy i entuzjaści aktywności fizycznej na świeżym powietrzu bez wątpienia podziękują za kubek termiczny lub termos, który będzie bardziej odpowiedni w przypadku dłuższych spacerów. Zwracajmy uwagę na szczelność produktu i materiał wykonania, z których tritan, szkło lub stal to najczęściej polecane przez ekspertów. Co więcej, warto rozważyć zakup bawełnianej torby, która sprawdzi się podczas codziennych zakupów, a może nawet znacznie je umili. Sklepy internetowe oferują szeroki wachlarz wzorów, zachęcając do nabycia m.in. oryginalnych toreb z rysunkami znanych polskich artystów. Pomysłowym rozwiązaniem będzie umieszczenie spersonalizowanego nadruku. Czy istnieje powiedzenie, które dziadkowie wtrącają przy każdej nadarzającej się okazji lub tekst piosenki, który wprost uwielbiają? Pamiętajmy, że w ramach nadruku możemy umieścić po prostu życzenia.

Styczniowe wieczory spędzamy jednak głównie pod ciepłym kocem, rozgrzewając się zimową herbatą i relaksując w zaciszu domowym. Dlatego warto zapoznać się z ofertą kominków zapachowych i olejków eterycznych, które wypełnią nasz pokój ulubionym zapachem. To nie tylko sposób na poprawę nastroju i chwilę odprężenia, ale również dodatkowy element dekoracyjny. Eksperci hapipożyczek nie zapomnieli również o molach książkowych, dla których zimowe wieczory to idealna okazja do skorzystania z miesięcznego abonamentu do platformy z audiobookami. 

Jeśli Wasz budżet pozwala na zakup prezentu do 100zł, eksperci hapipożyczek radzą wybrać pomiędzy sprzętem do samodzielnego masażu, grą planszową lub zestawem herbat z dołączonymi liścikami na udany dzień do każdej z saszetek. Nie odrzucajmy również tradycyjnych rozwiązań, takich jak wysłanie bukietu lub rośliny doniczkowej pocztą kwiatową.

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.