HapiPożyczki na raty
W tym tygodniu świętujemy Dzień Babci i Dziadka, dlatego to najwyższy czas, aby zastanowić się, w jaki sposób podziękować naszym bliskim. Swoimi historiami z młodości nieraz wywołali nasze łzy śmiechu i równie często udzielali mądrych rad na przyszłość, z których chętnie korzystamy. Jak odwdzięczyć się dziadkom za słowa otuchy i wsparc...

Sprawdzone pomysły na prezent dla Babci i Dziadka

2021 M01 21

W tym tygodniu świętujemy Dzień Babci i Dziadka, dlatego to najwyższy czas, aby zastanowić się, w jaki sposób podziękować naszym bliskim. Swoimi historiami z młodości nieraz wywołali nasze łzy śmiechu i równie często udzielali mądrych rad na przyszłość, z których chętnie korzystamy. Jak odwdzięczyć się dziadkom za słowa otuchy i wsparcia? Eksperci hapipożyczek przygotowali kilka pomysłów na każdą kieszeń. 

Prezenty do 20zł

Zacznijmy od upominku, który każdemu przypadnie do gustu, a mianowicie ramki ze zdjęciem uwieczniającym wspólną chwilę. Warto również pomyśleć nad zestawem papeterii i samemu rozpocząć powrót do zwyczajów młodości i wysyłania listów. Jeśli nie jesteśmy do końca przekonani, wystarczy przypomnieć sobie moment, gdy ostatnio otrzymaliśmy list pełen szczerych słów i uczuć. Te kilka starannie zapisanych stron na długo pozostaną w naszej pamięci, a tym samym skradną serca naszych dziadków.

Kolejna propozycja to kolorowanki dla dorosłych, które cieszą się coraz większą popularnością w kraju. Na stronach internetowych wydawnictw możemy znaleźć różne rozmiary i bogatą ilość wzorów nawiązujących do flory i fauny, geometrii i motywów artystycznych. Codzienna praktyka kolorowania wpływa na nas relaksująco, odstresowuje, a nawet zwiększa kreatywność. Jej działanie terapeutyczne pozwala oderwać się na chwilę od codziennych trosk i poczuć się znów tak swobodnie i radośnie jak dziecko. Nie zapomnijmy dokupić zestawu kredek, bo nasi dziadkowie (a tak im się tylko wydaje) dawno już z nich wyrośli.

Sytuacja w kraju wciąż nie umożliwia wizyt w teatrze bądź w kinie, dlatego wierni fani korzystają z platform online, bo to właśnie do sieci przeniosła się branża filmowa, a nawet teatralna czy kabaretowa. Jeśli nasi dziadkowie na co dzień korzystają z Internetu, wystarczy kupić im wybrany e-bilet i wieczorny sens zapewniony. 

Nasze babcie z troską dbające o cerę i z pasją eksplorujące nowości kosmetyczne, a jednocześnie wyznające zasadę znanej propagatorki kobiecego piękna Heleny Rubinstein – „Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe” – z pewnością zadowolą się „jeżykiem” do rehabilitacji. To mała piłka z kolcami, którą można zarówno masować całe ciało (eliminując napięcia, poprawiając krążenie krwi i w efekcie nasze samopoczucie), jak również samą twarz, co fachowo określa się terminem „joga twarzy”. Codzienny masaż przy użyciu ulubionego olejku ujędrnia skórę, redukuje opuchlizny i zapobiega zmarszczkom.

Prezenty do 50zł

Wieczne zmarzluchy i entuzjaści aktywności fizycznej na świeżym powietrzu bez wątpienia podziękują za kubek termiczny lub termos, który będzie bardziej odpowiedni w przypadku dłuższych spacerów. Zwracajmy uwagę na szczelność produktu i materiał wykonania, z których tritan, szkło lub stal to najczęściej polecane przez ekspertów. Co więcej, warto rozważyć zakup bawełnianej torby, która sprawdzi się podczas codziennych zakupów, a może nawet znacznie je umili. Sklepy internetowe oferują szeroki wachlarz wzorów, zachęcając do nabycia m.in. oryginalnych toreb z rysunkami znanych polskich artystów. Pomysłowym rozwiązaniem będzie umieszczenie spersonalizowanego nadruku. Czy istnieje powiedzenie, które dziadkowie wtrącają przy każdej nadarzającej się okazji lub tekst piosenki, który wprost uwielbiają? Pamiętajmy, że w ramach nadruku możemy umieścić po prostu życzenia.

Styczniowe wieczory spędzamy jednak głównie pod ciepłym kocem, rozgrzewając się zimową herbatą i relaksując w zaciszu domowym. Dlatego warto zapoznać się z ofertą kominków zapachowych i olejków eterycznych, które wypełnią nasz pokój ulubionym zapachem. To nie tylko sposób na poprawę nastroju i chwilę odprężenia, ale również dodatkowy element dekoracyjny. Eksperci hapipożyczek nie zapomnieli również o molach książkowych, dla których zimowe wieczory to idealna okazja do skorzystania z miesięcznego abonamentu do platformy z audiobookami. 

Jeśli Wasz budżet pozwala na zakup prezentu do 100zł, eksperci hapipożyczek radzą wybrać pomiędzy sprzętem do samodzielnego masażu, grą planszową lub zestawem herbat z dołączonymi liścikami na udany dzień do każdej z saszetek. Nie odrzucajmy również tradycyjnych rozwiązań, takich jak wysłanie bukietu lub rośliny doniczkowej pocztą kwiatową.

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
IPF Polska Sp. z o. o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pożyczka Długoterminowa
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (KRS: 0000333174). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania przez niego danych osobowych, w szczególności dotyczące praw, osób których dane dotyczą w związku z przedmiotowym przetwarzaniem, zamieszczone zostały w Polityce Prywatności, która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci.
Z Administratorem można skontaktować się poprzez: adres e-mail - bok@hapipozyczki.pl; telefonicznie pod numerem - 22 263 09 55 (koszt połączenia według taryfy operatora); lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można skontaktować się poprzez: (1) adres e-mail - privacy@ipfpolska.pl lub privacy_pl@ipfdigital.com; bądź (2) pisemnie na adres siedziby Administratora (z adnotacją „IOD”)."
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 263 09 55 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.