HapiPożyczki na raty
Pierwszy dzień wiosny za nami, dlatego warto przemyśleć swoje wiosenne plany zakupowe i uwzględnić w nich hulajnogę. Choć część z nas może kojarzyć ją tylko z młodzieńczych lat, wiele osób docenia kompaktowość i możliwości techniczne najnowszych modeli. Dlaczego hulajnoga stała się alternatywnym środkiem transportu do pracy, jak i na dalsze wyprawy ...

Hulajnoga – znacznie więcej niż trend

2021 M03 22

Pierwszy dzień wiosny za nami, dlatego warto przemyśleć swoje wiosenne plany zakupowe i uwzględnić w nich hulajnogę. Choć część z nas może kojarzyć ją tylko z młodzieńczych lat, wiele osób docenia kompaktowość i możliwości techniczne najnowszych modeli. Dlaczego hulajnoga stała się alternatywnym środkiem transportu do pracy, jak i na dalsze wyprawy rekreacyjne? Eksperci hapipożyczek przygotowali krótki poradnik opisujący zarówno elektryczną i klasyczną wersję pojazdu.


Siłą naszych mięśni


Wiosenne ciepło zachęca do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i częstszych spacerów z bliskimi. Dłuższa i bardziej intensywna przejażdżka hulajnogą stanowi ciekawe rozwiązanie treningowe, ponieważ podobnie jak rower, zasilana jest siłą naszych mięśni. Według ekspertów hapipożyczek, na krótkie dystanse po gładkim asfalcie, odpowiednia będzie tradycyjna hulajnoga z dwoma kółkami o średnicy 120 mm. Niewielka waga i łatwość w złożeniu będzie odpowiadała szczególnie osobom, które aby przemieścić do ulubionych terenów rekreacyjnych, używają samochodu lub transportu publicznego. Mogą więc z łatwością schować hulajnogę do bagażnika lub zabrać ze sobą do tramwaju. Tego rodzaju modele składane znajdziemy w sklepach stacjonarnych i internetowych od ok. 300 zł.


W ofercie renomowanych producentów pojawiają się jednak znacznie częściej hulajnogi z kołami powyżej 150 mm, za które zapłacimy przynajmniej 400 zł. Umożliwiają one szybszą i bardziej komfortową jazdę po nierównej nawierzchni. Co więcej, charakteryzują się dłuższym i szerszym podestem dostosowanym do osób dorosłych i regulacją wysokości kierownicy. Kupując produkt w sklepie upewnijmy się, czy podest jest odpowiednio dobrany do rozmiaru naszych stóp i przy okazji sprawdźmy, czy istnieje szansa na dokupienie lub wymianę zużytych lub zniszczonych części. Jeśli zależy nam na odrobinie ekstrawagancji i maksymalnej wygodzie, powinna zadowolić nas hulajnoga z pompowanymi kołami o wielkości ponad 20 cali, które bardziej przypominają koła roweru niż tradycyjnej hulajnogi. Za tak oryginalny wygląd i komfort zapłacimy od 400 do 3 tys. zł.


Szybkość to priorytet


Jeśli zależy nam na szybszym dotarciu do celu naszej podróży bez uczucia zmęczenia i stania w korkach wybierzmy e-hulajnogę, której koszt to przynajmniej 1 tys. zł. Zwróćmy uwagę na główne parametry techniczne, czyli wagę, zasięg i solidną konstrukcję, która sprawi, że będziemy mogli cieszyć się naszą hulajnogą przez lata. W ofercie renomowanych sklepów znajdziemy sprzęt o zasięgu do 45 km, dzięki czemu pokonamy trasę do pracy, a w drodze powrotnej będziemy mogli wstąpić do sklepu czy przejechać kilka kilometrów dalej po ulubionych terenach rekreacji. Zwróćmy także uwagę na czas ładowania hulajnogi. To szczególnie ważne, gdy wracamy późnym wieczorem i wychodzimy z samego rana, podczas gdy bateria w niektórych modelach potrzebuje nawet do 9h ładowania. Kolejny aspekt, któremu warto poświęcić więcej czasu podczas decyzji zakupowych, to waga. Najcięższe modele dochodzą do 19 kg, więc jeśli naszą hulajnogę przechowujemy w biurze, domu lub piwnicy, wybierzmy lżejsze modele składane, co dodatkowo ułatwi nam ich transport w środkach komunikacji miejskiej lub w bagażniku samochodu.


Możliwości techniczne, nowoczesny design i modne dodatki nie są jednak tak istotne jak bezpieczeństwo jazdy. Dlatego producenci oferują hulajnogi z hamulcem tarczycowym, antypoślizgowym podestem i przednim i tylnym oświetleniem LED. Eksperci hapipożyczek radzą, aby późnym wieczorem korzystać dodatkowo z elementów odblaskowych, które uczynią nas bardziej widocznymi, a przez to bezpieczniejszymi na drodze. Co więcej, zdecydujmy się na zakup kasku, jak również zestawu ochraniaczy na łokcie i kolana, o których pamiętajmy nie tylko na początku naszej przygody z elektrycznymi lub klasycznymi hulajnogami.

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.