HapiPożyczki na raty
Pierwszy dzień wiosny za nami, dlatego warto przemyśleć swoje wiosenne plany zakupowe i uwzględnić w nich hulajnogę. Choć część z nas może kojarzyć ją tylko z młodzieńczych lat, wiele osób docenia kompaktowość i możliwości techniczne najnowszych modeli. Dlaczego hulajnoga stała się alternatywnym środkiem transportu do pracy, jak i na dalsze wyprawy ...

Hulajnoga – znacznie więcej niż trend

2021 M03 22

Pierwszy dzień wiosny za nami, dlatego warto przemyśleć swoje wiosenne plany zakupowe i uwzględnić w nich hulajnogę. Choć część z nas może kojarzyć ją tylko z młodzieńczych lat, wiele osób docenia kompaktowość i możliwości techniczne najnowszych modeli. Dlaczego hulajnoga stała się alternatywnym środkiem transportu do pracy, jak i na dalsze wyprawy rekreacyjne? Eksperci hapipożyczek przygotowali krótki poradnik opisujący zarówno elektryczną i klasyczną wersję pojazdu.


Siłą naszych mięśni


Wiosenne ciepło zachęca do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i częstszych spacerów z bliskimi. Dłuższa i bardziej intensywna przejażdżka hulajnogą stanowi ciekawe rozwiązanie treningowe, ponieważ podobnie jak rower, zasilana jest siłą naszych mięśni. Według ekspertów hapipożyczek, na krótkie dystanse po gładkim asfalcie, odpowiednia będzie tradycyjna hulajnoga z dwoma kółkami o średnicy 120 mm. Niewielka waga i łatwość w złożeniu będzie odpowiadała szczególnie osobom, które aby przemieścić do ulubionych terenów rekreacyjnych, używają samochodu lub transportu publicznego. Mogą więc z łatwością schować hulajnogę do bagażnika lub zabrać ze sobą do tramwaju. Tego rodzaju modele składane znajdziemy w sklepach stacjonarnych i internetowych od ok. 300 zł.


W ofercie renomowanych producentów pojawiają się jednak znacznie częściej hulajnogi z kołami powyżej 150 mm, za które zapłacimy przynajmniej 400 zł. Umożliwiają one szybszą i bardziej komfortową jazdę po nierównej nawierzchni. Co więcej, charakteryzują się dłuższym i szerszym podestem dostosowanym do osób dorosłych i regulacją wysokości kierownicy. Kupując produkt w sklepie upewnijmy się, czy podest jest odpowiednio dobrany do rozmiaru naszych stóp i przy okazji sprawdźmy, czy istnieje szansa na dokupienie lub wymianę zużytych lub zniszczonych części. Jeśli zależy nam na odrobinie ekstrawagancji i maksymalnej wygodzie, powinna zadowolić nas hulajnoga z pompowanymi kołami o wielkości ponad 20 cali, które bardziej przypominają koła roweru niż tradycyjnej hulajnogi. Za tak oryginalny wygląd i komfort zapłacimy od 400 do 3 tys. zł.


Szybkość to priorytet


Jeśli zależy nam na szybszym dotarciu do celu naszej podróży bez uczucia zmęczenia i stania w korkach wybierzmy e-hulajnogę, której koszt to przynajmniej 1 tys. zł. Zwróćmy uwagę na główne parametry techniczne, czyli wagę, zasięg i solidną konstrukcję, która sprawi, że będziemy mogli cieszyć się naszą hulajnogą przez lata. W ofercie renomowanych sklepów znajdziemy sprzęt o zasięgu do 45 km, dzięki czemu pokonamy trasę do pracy, a w drodze powrotnej będziemy mogli wstąpić do sklepu czy przejechać kilka kilometrów dalej po ulubionych terenach rekreacji. Zwróćmy także uwagę na czas ładowania hulajnogi. To szczególnie ważne, gdy wracamy późnym wieczorem i wychodzimy z samego rana, podczas gdy bateria w niektórych modelach potrzebuje nawet do 9h ładowania. Kolejny aspekt, któremu warto poświęcić więcej czasu podczas decyzji zakupowych, to waga. Najcięższe modele dochodzą do 19 kg, więc jeśli naszą hulajnogę przechowujemy w biurze, domu lub piwnicy, wybierzmy lżejsze modele składane, co dodatkowo ułatwi nam ich transport w środkach komunikacji miejskiej lub w bagażniku samochodu.


Możliwości techniczne, nowoczesny design i modne dodatki nie są jednak tak istotne jak bezpieczeństwo jazdy. Dlatego producenci oferują hulajnogi z hamulcem tarczycowym, antypoślizgowym podestem i przednim i tylnym oświetleniem LED. Eksperci hapipożyczek radzą, aby późnym wieczorem korzystać dodatkowo z elementów odblaskowych, które uczynią nas bardziej widocznymi, a przez to bezpieczniejszymi na drodze. Co więcej, zdecydujmy się na zakup kasku, jak również zestawu ochraniaczy na łokcie i kolana, o których pamiętajmy nie tylko na początku naszej przygody z elektrycznymi lub klasycznymi hulajnogami.

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
IPF Polska Sp. z o. o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pożyczka Długoterminowa
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (KRS: 0000333174). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania przez niego danych osobowych, w szczególności dotyczące praw, osób których dane dotyczą w związku z przedmiotowym przetwarzaniem, zamieszczone zostały w Polityce Prywatności, która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci.
Z Administratorem można skontaktować się poprzez: adres e-mail - bok@hapipozyczki.pl; telefonicznie pod numerem - 22 263 09 55 (koszt połączenia według taryfy operatora); lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można skontaktować się poprzez: (1) adres e-mail - privacy@ipfpolska.pl lub privacy_pl@ipfdigital.com; bądź (2) pisemnie na adres siedziby Administratora (z adnotacją „IOD”)."
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 263 09 55 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.