HapiPożyczki na raty
Zastanawiasz się, jak mile zaskoczyć ukochaną osobę, a może dopiero planujesz zdobyć jej serce w święto zakochanych? Eksperci hapipożyczek przygotowali kilka romantycznych i rozważnych propozycji, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Walentynkowa atmosfera przede wszystkim zachęca do okazywania sobie miłości i celebrowania wsp&oac...

Wyjątkowe prezenty na Walentynki

2021 M02 11

Zastanawiasz się, jak mile zaskoczyć ukochaną osobę, a może dopiero planujesz zdobyć jej serce w święto zakochanych? Eksperci hapipożyczek przygotowali kilka romantycznych i rozważnych propozycji, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta.
 
Walentynkowa atmosfera przede wszystkim zachęca do okazywania sobie miłości i celebrowania wspólnych chwil. W gonitwie dnia codziennego często nie pamiętamy o słowach wdzięczności, a to właśnie one zbliżają do siebie ukochanych. Czym i jak w takim razie oczarować naszą walentynkę? Listy miłosne nie stanowią już głównej niespodzianki, choć z pewnością każdy z nas ukrywa choć jeden w zakamarkach szuflady. W ciągu ostatnich lat oferta prezentowana zwiększyła się kilkakrotnie, dlatego tym bardziej zdajmy się na intuicję ekspertów hapipożyczek i sprawdźmy wybrane przez nich upominki.

Rozważnie

Wybierając prezent zwróćmy uwagę na osobowość i oczekiwania naszej drugiej połówki. Nawet designerskie akcesoria do wyposażenia wnętrz nie zadowolą minimalisty, który z dnia na dzień pozbywa się zbędnych dodatków. Co więcej, nie ucieszą go zabawne gadżety, tak często widniejące w ofercie sklepów internetowych. Celem naszych poszukiwań powinny być przedmioty praktyczne, które doceni na co dzień.

Jednym z najbardziej popularnych akcesoriów na rynku, cenionych nie tylko przez fanów technologii, są słuchawki bezprzewodowe douszne. Niewielki rozmiar, wbudowany mikrofon i swoboda użytkowania bez podłączonego kabla sprawdzi się zarówno podczas aktywności fizycznej, słuchania muzyki w drodze do pracy lub w podróży. Za takie ułatwienie i uprzyjemnienie codzienności zapłacimy już 60 zł. Równie przydatny dodatek stanowi organizer książkowy lub elegancki notes. Zaskoczmy naszą walentynkę i na pierwszej, jak i kilku pozostałych stronach, zamieśćmy motywujące i romantyczne dopiski, dzięki którym z uśmiechem na ustach i w radosnym nastroju rozpocznie dzień.

Skupiając się na praktyczności, miejmy na uwadze to, co dla wielu pań jest jednak najważniejsze – wygląd i jakość wykonania prezentów, które przede wszystkim powinny podkreślać kobiece piękno. Dlatego eksperci hapipożyczek polecają stylowy naszyjnik lub bransoletkę z grawerem, które dodadzą szyku biznesowej i codziennej kreacji (ok. 150zł). Równie dobrym pomysłem będzie zakup kuferka do przechowywania i łatwego przenoszenia biżuterii, szczególnie jeśli nasza ukochana posiada już pokaźną kolekcję. Jego koszt w renomowanych sklepach w zależności od rozmiaru wynosi od 140zł. Kolejnym wartym rozpatrzenia dodatkiem będzie lusterko kieszonkowe z grawerem, za które zapłacimy ok 40 zł.

Panowie troszczą się dzisiaj o swój wygląd z równą dbałością, dlatego miłośników dobrego stylu obdarujmy nową poszetką lub spinkami do mankietów (ok. 100zł). Jeśli zależy nam na bardziej uniwersalnym upominku rozważmy zestaw kosmetyków naturalnych do pielęgnacji i stylizacji włosów męskich lub olejek do brody i zarostu, który zyskał już rzeszę fanów ze względu na swoje kompleksowe działanie. Koszt pojedynczego kosmetyku to średnio 30 zł. 

Romantycznie

Dla wielu z nas Walentynki to jednak czas romantycznych uniesień, a prezenty powinny pomóc w stworzeniu pożądanej atmosfery. Gdy planujemy podbić serce bliskiej osoby, praktyczność upominku przestaje być głównym kryterium. W spełnianiu marzeń może ograniczyć nas co najwyżej budżet.

Życzenia dla ukochanego lub ukochanej złóżmy w nietuzinkowej formie, wysyłając kurierem kartkę XXL (ok. 100zł). Jednym z popularnych i skutecznych pomysłów na walentynkowy wieczór jest zorganizowanie domowego SPA dla dwojga, którego koszt to minimum 100zł. Do przygotowania relaksującego masażu i aromatycznej kąpieli potrzebny będzie olejek, sól do kąpieli i świeca sojowa stanowiąca naturalną alternatywę dla wosków parafinowanych.

Kolejnym pomysłem dla zakochanych będzie sesja zdjęciowa w plenerze. Na spełnienie tego marzenia potrzebujemy jednak znacznie większy budżet, a mianowicie kilkaset złotych. Uwiecznienie dotychczasowych romantycznych momentów może kosztować jednak znacznie mniej (ok. 40zł), gdy gotowe już zdjęcie wydrukujemy na płótnie malarskim i ozdobimy nim np. naszą sypialnię. Ostatnia walentynkowa propozycja ekspertów hapipożyczek to słój marzeń. W jego dekoracji pomogą nam artystyczne umiejętności, ale jeżeli takich nie posiadamy, to bez wątpienia wynagrodzi to jego zawartość – cytaty, inspiracje, wspólne powiedzenia i wspomnienia, a nawet czekoladki i płatki róż. Dajmy się ponieść wyobraźni, a bliska osoba na pewno poczuje się w tym dniu wyjątkowo. 

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.