HapiPożyczki na raty
Zastanawiasz się, jak mile zaskoczyć ukochaną osobę, a może dopiero planujesz zdobyć jej serce w święto zakochanych? Eksperci hapipożyczek przygotowali kilka romantycznych i rozważnych propozycji, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Walentynkowa atmosfera przede wszystkim zachęca do okazywania sobie miłości i celebrowania wsp&oac...

Wyjątkowe prezenty na Walentynki

2021 M02 11

Zastanawiasz się, jak mile zaskoczyć ukochaną osobę, a może dopiero planujesz zdobyć jej serce w święto zakochanych? Eksperci hapipożyczek przygotowali kilka romantycznych i rozważnych propozycji, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta.
 
Walentynkowa atmosfera przede wszystkim zachęca do okazywania sobie miłości i celebrowania wspólnych chwil. W gonitwie dnia codziennego często nie pamiętamy o słowach wdzięczności, a to właśnie one zbliżają do siebie ukochanych. Czym i jak w takim razie oczarować naszą walentynkę? Listy miłosne nie stanowią już głównej niespodzianki, choć z pewnością każdy z nas ukrywa choć jeden w zakamarkach szuflady. W ciągu ostatnich lat oferta prezentowana zwiększyła się kilkakrotnie, dlatego tym bardziej zdajmy się na intuicję ekspertów hapipożyczek i sprawdźmy wybrane przez nich upominki.

Rozważnie

Wybierając prezent zwróćmy uwagę na osobowość i oczekiwania naszej drugiej połówki. Nawet designerskie akcesoria do wyposażenia wnętrz nie zadowolą minimalisty, który z dnia na dzień pozbywa się zbędnych dodatków. Co więcej, nie ucieszą go zabawne gadżety, tak często widniejące w ofercie sklepów internetowych. Celem naszych poszukiwań powinny być przedmioty praktyczne, które doceni na co dzień.

Jednym z najbardziej popularnych akcesoriów na rynku, cenionych nie tylko przez fanów technologii, są słuchawki bezprzewodowe douszne. Niewielki rozmiar, wbudowany mikrofon i swoboda użytkowania bez podłączonego kabla sprawdzi się zarówno podczas aktywności fizycznej, słuchania muzyki w drodze do pracy lub w podróży. Za takie ułatwienie i uprzyjemnienie codzienności zapłacimy już 60 zł. Równie przydatny dodatek stanowi organizer książkowy lub elegancki notes. Zaskoczmy naszą walentynkę i na pierwszej, jak i kilku pozostałych stronach, zamieśćmy motywujące i romantyczne dopiski, dzięki którym z uśmiechem na ustach i w radosnym nastroju rozpocznie dzień.

Skupiając się na praktyczności, miejmy na uwadze to, co dla wielu pań jest jednak najważniejsze – wygląd i jakość wykonania prezentów, które przede wszystkim powinny podkreślać kobiece piękno. Dlatego eksperci hapipożyczek polecają stylowy naszyjnik lub bransoletkę z grawerem, które dodadzą szyku biznesowej i codziennej kreacji (ok. 150zł). Równie dobrym pomysłem będzie zakup kuferka do przechowywania i łatwego przenoszenia biżuterii, szczególnie jeśli nasza ukochana posiada już pokaźną kolekcję. Jego koszt w renomowanych sklepach w zależności od rozmiaru wynosi od 140zł. Kolejnym wartym rozpatrzenia dodatkiem będzie lusterko kieszonkowe z grawerem, za które zapłacimy ok 40 zł.

Panowie troszczą się dzisiaj o swój wygląd z równą dbałością, dlatego miłośników dobrego stylu obdarujmy nową poszetką lub spinkami do mankietów (ok. 100zł). Jeśli zależy nam na bardziej uniwersalnym upominku rozważmy zestaw kosmetyków naturalnych do pielęgnacji i stylizacji włosów męskich lub olejek do brody i zarostu, który zyskał już rzeszę fanów ze względu na swoje kompleksowe działanie. Koszt pojedynczego kosmetyku to średnio 30 zł. 

Romantycznie

Dla wielu z nas Walentynki to jednak czas romantycznych uniesień, a prezenty powinny pomóc w stworzeniu pożądanej atmosfery. Gdy planujemy podbić serce bliskiej osoby, praktyczność upominku przestaje być głównym kryterium. W spełnianiu marzeń może ograniczyć nas co najwyżej budżet.

Życzenia dla ukochanego lub ukochanej złóżmy w nietuzinkowej formie, wysyłając kurierem kartkę XXL (ok. 100zł). Jednym z popularnych i skutecznych pomysłów na walentynkowy wieczór jest zorganizowanie domowego SPA dla dwojga, którego koszt to minimum 100zł. Do przygotowania relaksującego masażu i aromatycznej kąpieli potrzebny będzie olejek, sól do kąpieli i świeca sojowa stanowiąca naturalną alternatywę dla wosków parafinowanych.

Kolejnym pomysłem dla zakochanych będzie sesja zdjęciowa w plenerze. Na spełnienie tego marzenia potrzebujemy jednak znacznie większy budżet, a mianowicie kilkaset złotych. Uwiecznienie dotychczasowych romantycznych momentów może kosztować jednak znacznie mniej (ok. 40zł), gdy gotowe już zdjęcie wydrukujemy na płótnie malarskim i ozdobimy nim np. naszą sypialnię. Ostatnia walentynkowa propozycja ekspertów hapipożyczek to słój marzeń. W jego dekoracji pomogą nam artystyczne umiejętności, ale jeżeli takich nie posiadamy, to bez wątpienia wynagrodzi to jego zawartość – cytaty, inspiracje, wspólne powiedzenia i wspomnienia, a nawet czekoladki i płatki róż. Dajmy się ponieść wyobraźni, a bliska osoba na pewno poczuje się w tym dniu wyjątkowo. 

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
IPF Polska Sp. z o. o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pożyczka Długoterminowa
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (KRS: 0000333174). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania przez niego danych osobowych, w szczególności dotyczące praw, osób których dane dotyczą w związku z przedmiotowym przetwarzaniem, zamieszczone zostały w Polityce Prywatności, która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci.
Z Administratorem można skontaktować się poprzez: adres e-mail - bok@hapipozyczki.pl; telefonicznie pod numerem - 22 263 09 55 (koszt połączenia według taryfy operatora); lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można skontaktować się poprzez: (1) adres e-mail - privacy@ipfpolska.pl lub privacy_pl@ipfdigital.com; bądź (2) pisemnie na adres siedziby Administratora (z adnotacją „IOD”)."
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 263 09 55 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.