HapiPożyczki na raty
Przerażają Cię skomplikowane procedury w bankach?Denerwujesz się w kolejkach do bankowego okienka?Zebranie mnóstwa dokumentów dla banku zabiera Ci cenny czas?A może nie masz możliwości, żeby załatwić sobie dnia wolnego w pracy i pojechać do banku po kredyt?Rozwiązaniem Twoich problemów jest szybka pożyczka przez internet na raty w hapi...

Szybka pożyczka przez internet na raty w hapipożyczki

2022 M05 05

Przerażają Cię skomplikowane procedury w bankach?

Denerwujesz się w kolejkach do bankowego okienka?

Zebranie mnóstwa dokumentów dla banku zabiera Ci cenny czas?

A może nie masz możliwości, żeby załatwić sobie dnia wolnego w pracy i pojechać do banku po kredyt?

Rozwiązaniem Twoich problemów jest szybka pożyczka przez internet na raty w hapipożyczki!

U nasz nie tracisz czasu, nie tracisz nerwów i nie tracisz pieniędzy na dojazdy!

W hapipożyczki po prostu pożyczasz – łatwo, szybko i tanio!

Dlaczego pożyczka na raty online jest szybka?

Banki przyzwyczaiły klientów, że zaciągnięcie kredytu to przeprawa przez mękę, długodystansowy bieg z przeszkodami. Jednak tak wcale nie musi być! Marka hapipożyczki udowadnia, że pożyczanie pieniędzy nie musi być wcale skomplikowane i trudne. Sam się o tym przekonaj!

Szybka pożyczka na raty online to nasz odpowiedź na skomplikowane formalności w bankach i na kolejki w ich placówkach. Postanowiliśmy, że u nas pożyczanie pieniędzy musi być przede wszystkim szybkie. Jak to osiągnęliśmy?

Wybierając szybką pożyczkę na raty w hapipożyczki:

 • nie musisz wychodzić z domu;
 • nie musisz brać urlopu;
 • nie musisz przygotowywać wielu dokumentów;
 • nie musisz stać w korkach;
 • nie musisz stać w kolejce.

Do zaciągnięcia naszej szybkiej pożyczki na raty wystarczy Ci dowód osobisty i dostęp do internetu. Wystarczy tylko kilka kliknięć i możesz cieszyć się pieniędzmi z pożyczki na swoim koncie. Intuicyjna strona internetowa i proste procedury pożyczania sprawiają, że w hapipożyczki chwilówka na raty jest naprawdę błyskawiczna.

Szybka pożyczka ratalna w hapipożyczki to proste formalności

Aby zaciągnąć szybką pożyczkę na raty online w hapipożyczki, wystarczy wejść na naszą stronę www i za pomocą suwaków wybrać kwotę pożyczki (od 800 do 15 000 zł) oraz okres jej spłaty (od 6 do 36 miesięcy).

Gdy już korzystałeś z naszej pożyczki, w kolejnym kroku wystarczy się zalogować. Jeśli jednak po raz pierwszy zamierzasz pożyczyć u nas pieniądze, wystarczy wypełnić krótki wniosek. Powinieneś w nim wpisać:

 • imię i nazwisko;
 • adres e-mail;
 • numer telefonu komórkowego;
 • numer PESEL;
 • hasło do Strefy Klienta.

W ten sposób wysyłasz do nas zapytanie o ofertę, jaką możemy Ci zaproponować. Zwróć uwagę, że nie musisz przygotowywać wielu skomplikowanych dokumentów, wystarczy tak naprawdę tylko dowód osobisty.

Po wysłaniu wniosku błyskawicznie się z Tobą skontaktujemy. Jeśli spełniasz nasze wymagania, zaproponujemy Ci zaciągnięcie szybkiej pożyczki na raty online. Pamiętaj, mamy teraz produkt „Pożyczka dla Nowych Klientów”, który będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jeszcze tego samego dnia będziesz mógł się cieszyć pożyczonymi pieniędzmi!

Szybką pożyczkę przez internet łatwo spłacisz.

Szybka pożyczka przez internet na raty w hapipożyczki to nie tylko doskonały sposób na błyskawiczne zdobycie gotówki. Naszą pożyczkę można również łatwo spłacić. Przygotowaliśmy ofertę w hapipożyczki w taki sposób, żeby była ona jak najbardziej elastyczna. Nie dość, że wszystko załatwisz szybko przez internet i bez wychodzenia z domu, to jeszcze otrzymujesz dostęp do spersonalizowanej oferty. Co to oznacza?

Spersonalizowana szybka pożyczka na raty online w hapipożyczki to:

 • możliwość wybrania nie tylko kwoty pożyczki, ale także okresu spłaty;
 • możliwość wybrania dogodnego dnia comiesięcznej spłaty;
 • możliwość wybrania, kiedy chcesz zacząć spłacać zaciągniętą pożyczkę – pierwszą ratę możesz zapłacić nawet 2 miesiące po pożyczeniu pieniędzy w hapipożyczki;
 • możliwość skorzystania z wakacji od spłat – jeśli wiesz, że w danym miesiącu czekają Cię większe wydatki, możesz przesunąć ratę na kolejny miesiąc.

U nas ustalasz tak naprawdę sam, jak ma wyglądać Twoja pożyczka – dostosowujesz raty do swojego domowego budżetu i decydujesz, kiedy najwygodniej dla Ciebie będzie spłacać zadłużenie.

W hapipożyczki jest szybko i tanio

Nasza szybka pożyczka przez internet na raty jest nie tylko szybka, ale również tania. Możemy z powodzeniem konkurować z ofertą kredytową banków. Nie wierzysz? Sprawdź wypełniając wniosek aplikacyjny!

Pożyczka na raty w hapipożyczki jest najtańsza na rynku. Potwierdzają to liczne rankingi branżowych portali. W większości z nich zajmujemy pierwsze miejsce. Konkurenci nie mają z nami szans!

Dlaczego jesteśmy tani? Ponieważ dla nas pieniądze nie są najważniejsze. Najważniejszy jest człowiek! Zawsze staramy się zrozumieć naszych klientów, poznać ich oczekiwania i problemy. Dzięki tej wiedzy możemy tak przygotowywać parametry naszej pożyczki, aby była ona przyjazna dla ludzi.

W hapipożyczki proponujemy Ci szybką pożyczkę online szytą na miarę. Brak skomplikowanych formalności, krótki proces wnioskowania o pożyczkę i błyskawiczna weryfikacja to zaledwie jedna strona naszego pożyczkowego „medalu”. Druga strona to właśnie niskie koszty. Bez względu na to, ile pożyczysz i na jak długo, nie zrujnujesz swojego portfela. Sam sprawdź! Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące pożyczki w hapipożyczki.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! U nas masz pewność, że nie przepłacasz!

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.