HapiPożyczki na raty
Przerażają Cię skomplikowane procedury w bankach?Denerwujesz się w kolejkach do bankowego okienka?Zebranie mnóstwa dokumentów dla banku zabiera Ci cenny czas?A może nie masz możliwości, żeby załatwić sobie dnia wolnego w pracy i pojechać do banku po kredyt?Rozwiązaniem Twoich problemów jest szybka pożyczka przez internet na raty w hapi...

Szybka pożyczka przez internet na raty w hapipożyczki

Przerażają Cię skomplikowane procedury w bankach?

Denerwujesz się w kolejkach do bankowego okienka?

Zebranie mnóstwa dokumentów dla banku zabiera Ci cenny czas?

A może nie masz możliwości, żeby załatwić sobie dnia wolnego w pracy i pojechać do banku po kredyt?

Rozwiązaniem Twoich problemów jest szybka pożyczka przez internet na raty w hapipożyczki!

U nasz nie tracisz czasu, nie tracisz nerwów i nie tracisz pieniędzy na dojazdy!

W hapipożyczki po prostu pożyczasz – łatwo, szybko i tanio!

Dlaczego pożyczka na raty online jest szybka?

Banki przyzwyczaiły klientów, że zaciągnięcie kredytu to przeprawa przez mękę, długodystansowy bieg z przeszkodami. Jednak tak wcale nie musi być! Marka hapipożyczki udowadnia, że pożyczanie pieniędzy nie musi być wcale skomplikowane i trudne. Sam się o tym przekonaj!

Szybka pożyczka na raty online to nasz odpowiedź na skomplikowane formalności w bankach i na kolejki w ich placówkach. Postanowiliśmy, że u nas pożyczanie pieniędzy musi być przede wszystkim szybkie. Jak to osiągnęliśmy?

Wybierając szybką pożyczkę na raty w hapipożyczki:

 • nie musisz wychodzić z domu;
 • nie musisz brać urlopu;
 • nie musisz przygotowywać wielu dokumentów;
 • nie musisz stać w korkach;
 • nie musisz stać w kolejce.

Do zaciągnięcia naszej szybkiej pożyczki na raty wystarczy Ci dowód osobisty i dostęp do internetu. Wystarczy tylko kilka kliknięć i możesz cieszyć się pieniędzmi z pożyczki na swoim koncie. Intuicyjna strona internetowa i proste procedury pożyczania sprawiają, że w hapipożyczki chwilówka na raty jest naprawdę błyskawiczna.

Szybka pożyczka ratalna w hapipożyczki to proste formalności

Aby zaciągnąć szybką pożyczkę na raty online w hapipożyczki, wystarczy wejść na naszą stronę www i za pomocą suwaków wybrać kwotę pożyczki (od 800 do 25 000 zł) oraz okres jej spłaty (od 3 do 48 miesięcy).

Gdy już korzystałeś z naszej pożyczki, w kolejnym kroku wystarczy się zalogować. Jeśli jednak po raz pierwszy zamierzasz pożyczyć u nas pieniądze, wystarczy wypełnić krótki wniosek. Powinieneś w nim wpisać:

 • imię i nazwisko;
 • adres e-mail;
 • numer telefonu komórkowego;
 • numer PESEL;
 • hasło do Strefy Klienta.

W ten sposób wysyłasz do nas zapytanie o ofertę, jaką możemy Ci zaproponować. Zwróć uwagę, że nie musisz przygotowywać wielu skomplikowanych dokumentów, wystarczy tak naprawdę tylko dowód osobisty.

Po wysłaniu wniosku błyskawicznie się z Tobą skontaktujemy. Jeśli spełniasz nasze wymagania, zaproponujemy Ci zaciągnięcie szybkiej pożyczki na raty online. Pamiętaj, mamy teraz produkt „Pożyczka dla Nowych Klientów”, który będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jeszcze tego samego dnia będziesz mógł się cieszyć pożyczonymi pieniędzmi!

Szybką pożyczkę przez internet łatwo spłacisz

Szybka pożyczka przez internet na raty w hapipożyczki to nie tylko doskonały sposób na błyskawiczne zdobycie gotówki. Naszą pożyczkę można również łatwo spłacić. Przygotowaliśmy ofertę w hapipożyczki w taki sposób, żeby była ona jak najbardziej elastyczna. Nie dość, że wszystko załatwisz szybko przez internet i bez wychodzenia z domu, to jeszcze otrzymujesz dostęp do spersonalizowanej oferty. Co to oznacza?

Spersonalizowana szybka pożyczka na raty online w hapipożyczki to:

 • możliwość wybrania nie tylko kwoty pożyczki, ale także okresu spłaty;
 • możliwość wybrania dogodnego dnia comiesięcznej spłaty;
 • możliwość wybrania, kiedy chcesz zacząć spłacać zaciągniętą pożyczkę – pierwszą ratę możesz zapłacić nawet 2 miesiące po pożyczeniu pieniędzy w hapipożyczki;
 • możliwość skorzystania z wakacji od spłat – jeśli wiesz, że w danym miesiącu czekają Cię większe wydatki, możesz przesunąć ratę na kolejny miesiąc.

U nas ustalasz tak naprawdę sam, jak ma wyglądać Twoja pożyczka – dostosowujesz raty do swojego domowego budżetu i decydujesz, kiedy najwygodniej dla Ciebie będzie spłacać zadłużenie.

W hapipożyczki jest szybko i tanio

Nasza szybka pożyczka przez internet na raty jest nie tylko szybka, ale również tania. Możemy z powodzeniem konkurować z ofertą kredytową banków. Nie wierzysz? Sprawdź wypełniając wniosek aplikacyjny!

Pożyczka na raty w hapipożyczki jest najtańsza na rynku. Potwierdzają to liczne rankingi branżowych portali. W większości z nich zajmujemy pierwsze miejsce. Konkurenci nie mają z nami szans!

Dlaczego jesteśmy tani? Ponieważ dla nas pieniądze nie są najważniejsze. Najważniejszy jest człowiek! Zawsze staramy się zrozumieć naszych klientów, poznać ich oczekiwania i problemy. Dzięki tej wiedzy możemy tak przygotowywać parametry naszej pożyczki, aby była ona przyjazna dla ludzi.

W hapipożyczki proponujemy Ci szybką pożyczkę online szytą na miarę. Brak skomplikowanych formalności, krótki proces wnioskowania o pożyczkę i błyskawiczna weryfikacja to zaledwie jedna strona naszego pożyczkowego „medalu”. Druga strona to właśnie niskie koszty. Bez względu na to, ile pożyczysz i na jak długo, nie zrujnujesz swojego portfela. Sam sprawdź! Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące pożyczki w hapipożyczki.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! U nas masz pewność, że nie przepłacasz!

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 20:00
Sobota - Niedziela:
od 09:00 do 17:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 17.400.000,00 zł, który został opłacony w całości. Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Reprezentatywny przykład dla Produktu "Pożyczka dla Nowych Klientów":
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 9,72%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8 300 zł, roczna stała stopa oprocentowania 0%; czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 207,78 zł; całkowita kwota do zapłaty 9 973,44 zł, całkowity koszt pożyczki 1 673,44 (w tym: łączna kwota odsetek - 0 zł, opłata przygotowawcza 418,36 zł, prowizja 1 255,08 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 24.04.2019 r.
Produkt "Pożyczka dla Nowych Klientów" dostępny jest od dnia 6 września 2018 roku wyłącznie dla konsumentów nieposiadających pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku.
Produkt „Pożyczka dla Nowych Klientów” zdobył pierwsze miejsce w rankingach: loando.pl z dnia 29.11.2019 (Ranking pożyczek ratalnych - grudzień 2019 r.), pozyczkaportal.pl z dnia 29.12.2019 r. (Ranking pożyczek ratalnych – grudzień 2019 r.), pozyczkowy-portal.pl z dnia 02.12.2019 r. (Ranking pożyczek - grudzień 2019 r.) oraz sowa-finansowa.pl z dnia 02.12.2019 r. (Porównaj 13 pożyczek, chwilówek na raty). Źródło: www.loando.pl, www.pozyczkaportal.pl, www.pozyczkowy-portal.pl, sowa-finansowa.pl. Produkt "Pożyczka dla Nowych Klientów" zdobył pierwsze miejsce w rankingu serwisu internetowego „money.pl” z dnia 6 września 2018 r. „Ranking pożyczek – wrzesień 2018”. Ranking został sporządzony przez Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie, prowadzącą serwis internetowy money.pl. Szczegółowe informacje na temat warunków rankingu oraz firm wziętych pod uwagę przy jego tworzeniu znajdują się na stronach www.money.pl.
Reprezentatywny przykład dla Produktu "Pożyczka ratalna":
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 6 000 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 360,89 zł; całkowita kwota do zapłaty: 12 991,75 zł; całkowity koszt pożyczki 6 991,75 zł (w tym: odsetki 1 008,55 zł, opłata przygotowawcza 1 495,80 zł, prowizja 4 487,40 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 24.04.2019 r.
Opóźnienie spłaty, przekazanie danych, zmiana terminu spłaty:
W przypadku niespłacenia wymagalnej kwoty raty w terminie spłaty raty pożyczki lub spłacenia jej w niepełnej wysokości („opóźnienie”), Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie). Na dzień zawarcia Umowy stawka odsetek za opóźnienie wynosi 14%. Ponadto Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego i/lub egzekucyjnego. W przypadku nie wywiązywania się Pożyczkobiorcy z umowy pożyczki Pożyczkodawca może przekazać dochodzenie roszczeń zewnętrznemu podmiotowi. W przypadku łącznego spełnienia przesłanek określonych w artykule 14 lub 16 lub 17 lub 18 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530), Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może wpłynąć na ocenę zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy. Przekazanie danych Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej jest dokonywane na podstawie pisemnej umowy o udostępnianie informacji gospodarczych zawartej przez Pożyczkodawcę z Biurem Informacji Gospodarczej oraz w oparciu o przepisy rozdziału 3 ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych. Na postawie pełnomocnictwa udzielonego przez Pożyczkobiorcę Pożyczkodawca może przekazać do Biura Informacji Kredytowej dane osobowe dotyczące Pożyczkobiorcy oraz dane dotyczące jego zobowiązań wobec Pożyczkodawcy w celu ich gromadzenia, przetwarzania i udostępniania przez Biuro Informacji Kredytowej. Pożyczkobiorca, któremu została udzielona pożyczka z liczbą co najmniej 7 miesięcznych rat do spłaty, po spełnieniu warunków określonych w umowie pożyczki, w szczególności po terminie spłaty 6 raty ma prawo do przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki. Przesunięcie terminu spłaty raty pożyczki nie odbywa się automatycznie, jest zależne od woli Pożyczkobiorcy oraz decyzji Pożyczkodawcy. Liczba przesunięć terminu spłaty zależy od ilości rat do spłaty.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 17.400.000,00 zł, który został wpłacony w całości. Dane Pożyczkobiorcy przetwarzane będą w celu wykonania umowy. W zależności od wyrażonej dobrowolnie zgody Pożyczkobiorcy, dane mogą być także udostępniane partnerom biznesowym administratora danych. Pożyczkobiorca ma prawo dostępu do danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda, Pożyczkobiorca ma prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Podanie danych osobowych jest niezbędne do zawarcia i realizacji umowy pożyczki, w tym do oceny wiarygodności kredytowej Pożyczkobiorcy. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości zawarcia umowy pożyczki. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są hapipożyczki wynosi 3 miesiące a maksymalny 48 miesięcy. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 491,47%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o.