HapiPożyczki na raty
Sezon urlopowy kończymy najczęściej zregenerowani, opaleni i wypoczęci – w przeciwieństwie do naszej skóry, która na koniec lata staje się zwykle wysuszona, odwodniona i zmęczona. Jesienne miesiące to zatem dobry moment, by ją zregenerować i przygotować na kolejne wyzwania, jakie wiążą się z nadchodzącą zimą. Eksperci hapipożyczek spraw...

Te zabiegi kosmetyczne najlepiej wykonać jesienią

2020 M10 21

Sezon urlopowy kończymy najczęściej zregenerowani, opaleni i wypoczęci – w przeciwieństwie do naszej skóry, która na koniec lata staje się zwykle wysuszona, odwodniona i zmęczona. Jesienne miesiące to zatem dobry moment, by ją zregenerować i przygotować na kolejne wyzwania, jakie wiążą się z nadchodzącą zimą. Eksperci hapipożyczek sprawdzili, na jakie zabiegi pielęgnacyjne warto się wybrać o tej porze roku i z jakimi kosztami się to wiąże.

Słona i chlorowana woda, promienie słoneczne i mocno ograniczona pielęgnacja sprawiają, że cera ma prawo do bycia w nienajlepszej kondycji. Nic dziwnego, że powrót z wakacji kojarzy nam się z pojawieniem zaskórników, wyprysków, a często także nieestetycznych przebarwień. Jesienne miesiące i coraz dłuższe wieczory sprzyjają bogatszej pielęgnacji oraz zabiegom regeneracyjnym – także tym, których ze względu na silne promieniowanie słonecznie nie można wykonywać latem.

Do najpopularniejszych zabiegów wybieranych na ratunek cerze po słonecznych wakacjach należy mezoterapia igłowa. Polega ona na dostarczeniu do skóry substancji aktywnych, najczęściej kwasu hialuronowego, przy pomocy mikronakłuć. Ten zabieg skutecznie nawilża odwodnioną, zmęczoną skórę oraz naturalnie pobudza jej własne procesy regeneracyjne, stymulując ją do samodzielnej odbudowy. Pojedynczy zabieg mezoterapii igłowej kosztuje ok. 300-400 złotych, ale wykonuje się go raczej rzadko – nie częściej niż co 2-6 miesięcy. 

Jesień to też najlepszy czas na peelingi chemiczne, ponieważ nasza skóra nie jest już narażona na mocne promieniowanie słoneczne, a które po wykonaniu takiego zabiegu mogą powodować przebarwienia. Ich zadaniem jest ogólne rozjaśnienie skóry, wyrównanie kolorytu, pozbycie się drobnych zmarszczek, odświeżenie i regeneracja. Do wyboru mamy cały wachlarz różnego rodzaju kwasów do wykonania peelingu chemicznego, a doświadczeni kosmetolodzy indywidualnie dobierają je do potrzeb skóry. Za jeden zabieg zapłacimy ok. 150-200 złotych, ale dla najlepszych efektów warto zafundować sobie serię przynajmniej 4 takich zabiegów i wykonywać je co kilka tygodni.

Jesień to jednak w niektórych przypadkach czas, kiedy warto pomyśleć już o kolejnych wakacjach – szczególnie jeśli marzy nam się laserowa depilacja. Taki zabieg przynosi zadowalające efekty tylko jeżeli jest wykonywany regularnie co ok. 4-6 tygodni i wymaga przynajmniej 6-10 sesji, dlatego by kolejnego lata cieszyć się idealnie gładką skórą to warto zaplanować zabiegi wcześniej. Już sam wybór odpowiedniego gabinetu i urządzenia do depilacji może potrwać, ponieważ warto sprawdzić jaki laser jest oferowany przez dany gabinet – zwróćmy uwagę na to czy niszczy on tylko włos i cebulkę czy też macierz włosa. Urządzenie powinno określać fototyp skóry i dostosować moc indywidualnie do rodzaju owłosienia. Jednorazowy zabieg na jedną partię ciała kosztuje ok. 100 złotych, dlatego warto rozważyć skorzystanie z często oferowanych pakietów.

Jesienią, kiedy wieczory są coraz dłuższe, a my możemy więcej czasu poświęcić na relaks i zadbanie o własne potrzeby. Zabiegi kosmetyczne to nie tylko lepszy wygląd, ale też dużo lepsze samopoczucie i większa pewność siebie. Z wyliczeń ekspertów hapipożyczek wynika, że odkładając kilkadziesiąt złotych miesięcznie na drobne, kosmetyczne przyjemności będziemy w stanie pozwolić sobie na powakacyjną regenerację bez żadnych wyrzutów sumienia.

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
IPF Polska Sp. z o. o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pożyczka Długoterminowa
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (KRS: 0000333174). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania przez niego danych osobowych, w szczególności dotyczące praw, osób których dane dotyczą w związku z przedmiotowym przetwarzaniem, zamieszczone zostały w Polityce Prywatności, która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci.
Z Administratorem można skontaktować się poprzez: adres e-mail - bok@hapipozyczki.pl; telefonicznie pod numerem - 22 263 09 55 (koszt połączenia według taryfy operatora); lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można skontaktować się poprzez: (1) adres e-mail - privacy@ipfpolska.pl lub privacy_pl@ipfdigital.com; bądź (2) pisemnie na adres siedziby Administratora (z adnotacją „IOD”)."
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 263 09 55 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.