HapiPożyczki na raty
Koronawirus niesie ze sobą nie tylko strach o zdrowie swoje i najbliższych, ale też o przyszłość. Coraz częściej obawiamy się o stabilność swojego zatrudnienia. Spada też ocena szansy znalezienia nowej pracy w ciągu najbliższych miesięcy. Eksperci hapipożyczek sprawdzili, jakich umiejętności można nauczyć się online, by podnieść swoje szanse na rynku pracy...

Zdobądź nowe umiejętności online i nie bój się o pracę

Koronawirus niesie ze sobą nie tylko strach o zdrowie swoje i najbliższych, ale też o przyszłość. Coraz częściej obawiamy się o stabilność swojego zatrudnienia. Spada też ocena szansy znalezienia nowej pracy w ciągu najbliższych miesięcy. Eksperci hapipożyczek sprawdzili, jakich umiejętności można nauczyć się online, by podnieść swoje szanse na rynku pracy po epidemii.

Jeszcze na początku marca 70 proc. Polaków była przekonana, że w przypadku utraty pracy jest w stanie znaleźć tak samo dobrą lub lepszą w ciągu kolejnych 6 miesięcy – wynika ze specjalnej edycji „Monitora Rynku Pracy”. Dziś ten odsetek przekracza zaledwie połowę ankietowanych. Co czwarty Polak obawia się zwolnienia z firmy, w której jest obecnie zatrudniony. O swoją przyszłość najbardziej boją się pracownicy hotelarstwa i gastronomii, sprzedawcy i kasjerzy, niewykwalifikowani robotnicy oraz handlarze detalowi i detaliczni. 

Wygląda na to, że rynek pracy po epidemii będzie dużo bardziej wymagający niż dotychczas, dlatego warto już teraz poszukać możliwości rozwoju w warunkach zdalnych, by nie paść ofiarą długofalowego bezrobocia. W Internecie można znaleźć wiele kursów online, które pozwalają zdobywać dodatkowe umiejętności, a nawet zupełnie się przekwalifikować. Eksperci hapipożyczek sprawdzili najciekawsze możliwości.

Grafika komputerowa

Do dziedzin, których możemy nauczyć się zupełnie online należy grafika komputerowa. Istnieją różnego rodzaju platformy, jak np. Udemy.pl, gdzie za nieduże pieniądze można uczyć się obsługi programów do przerabiania zdjęć, grafiki wektorowej, projektowania logo, malarstwa cyfrowego i wielu innych. Za 90 wykładów z podstaw Adobe Illustratora CC zapłacimy 129,99. 72 wykłady z Photoshopa CC od podstaw to koszt 369,99 złotych. Warto jednak obserwować popularne w serwisie promocje, podczas których można je nabyć za mniej niż 50 złotych. Co ciekawe, kursy prowadzone są przez profesjonalistów i zwykle umożliwiają kontakt z prowadzącym i zadawanie pytań. Projektowania graficznego można uczyć się też za darmo. Na Youtubie  można znaleźć wiele profesjonalnych kanałów, tłumaczących zawiłości programów graficznych. Warto pamiętać, że umiejętności graficzne przydają się nie tylko w wytwórniach gier komputerowych. Osoby potrafiące obsługiwać programy graficzne dostaną pracę w drukarniach, wydawnictwach, agencjach reklamowych, ale też w każdym małym i średnim przedsiębiorstwie, które nie korzysta z zewnętrznych agencji do promocji swoich usług.

Księgowość online

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że nawet księgowości można nauczyć się online. Istnieją specjalne firmy prowadzące profesjonalne kursy rachunkowości. Za półroczny dostęp do 20 modułów kursu podstaw rachunkowości, który zawiera 30 godzin wideo (ok. 90 godzin nauki) oraz dostęp do wszystkich materiałów zapłacimy niecałe 400 złotych. Taki kurs jest w stanie każdego laika przygotować do pracy na stanowisku księgowego lub asystenta księgowego i zapewnia niezbędne podstawy do pracy w ramach prawa bilansowego. Warunkiem uzyskania certyfikatu jest ukończenie testów, także w formie zdalnej.

Rozwój przedsiębiorstwa

W Internecie pełno jest kursów online, skierowanych do właścicieli i pracowników małych i średnich przedsiębiorstw, które w czasie epidemii są w najtrudniejszej sytuacji. Po powrocie do rzeczywistości pracodawcy będą zatrudniać lub zatrzymywać osoby potrafiące odnajdywać się na wielu różnych płaszczyznach i radzić sobie z jak największą ilością zadań. Aby spełnić ich oczekiwania warto wtajemniczyć się w zagadnienia związane z rozwijaniem przedsiębiorstw i zarządzaniem. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oferuje darmowe kursy z takich dziedzin jak finanse, marketing, prawo, zarządzanie oraz kompetencje (np. kierownicze). Na wspomnianej wcześniej płatnej platformie znaleźć można cały szereg niedrogich kursów podnoszących kwalifikacje w każdej z tych dziedzin. Wystarczy zastanowić się, co jest najbliższe naszym dotychczasowym umiejętnościom i zainteresowaniom, a następnie wybrać program lub obszar wiedzy, która może przydać się w przyszłości. W ramach inspiracji warto przejrzeć w Internecie oferty pracy – pracodawcy, szukając pracowników  podają zwykle, jakie umiejętności dodatkowe biorą pod uwagę.

Niezależnie od panującej sytuacji, rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji to najlepsze metoda na wykorzystanie wolnego czasu. Każda nowa umiejętność może pomóc nam wrócić do dotychczasowej, a może nawet lepszej rzeczywistości po epidemii. Zestawienie ekspertów hapipożyczek jest najlepszym dowodem, że wystarczy zerowy lub naprawdę niewielki budżet, żeby nauczyć się czegoś nowego, co może stać się naszą kartą przetargową podczas rozmowy kwalifikacyjnej. 

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.