HapiPożyczki na raty
Z danych CBOS wynika, że:92% Polaków korzysta z telefonu komórkowego;57% Polaków posiada smartfon;43% Polaków jest właścicielem klasycznego telefonu komórkowego.Te dane tylko potwierdzają, że trudno dziś funkcjonować w społeczeństwie bez telefonu. Jeśli zastanawiasz się, jak kupić telefon na raty przez internet, podpowiad...

Jak kupić telefon na raty przez internet?

Z danych CBOS wynika, że:

  • 92% Polaków korzysta z telefonu komórkowego;
  • 57% Polaków posiada smartfon;
  • 43% Polaków jest właścicielem klasycznego telefonu komórkowego.

Te dane tylko potwierdzają, że trudno dziś funkcjonować w społeczeństwie bez telefonu. Jeśli zastanawiasz się, jak kupić telefon na raty przez internet, podpowiadamy, co powinieneś zrobić.

1. Wybierz model telefonu

Co roku producenci wypuszczają na rynek nowe modele telefonów komórkowych, prześcigając się w innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Trudno na bieżąco to wszystko śledzić i porównywać. Jeśli zatem planujesz zakup telefonu komórkowego, musisz zacząć od wyboru odpowiedniego modelu. Możesz przy tym skorzystać z naszych poradników:

· dla kupujących smartfon

· dla kupujących klasyczny telefon komórkowy z klawiaturą

Dzięki nim dowiesz się, co powinien posiadać nowoczesny telefon, jakie są przydatne funkcje, a jakie zupełnie zbędne, będziesz wiedział, na co zwracać uwagę, wybierając telefon. Pamiętaj, żeby kierować się nie tyle reklamą producentów czy modą, ile swoimi potrzebami. Tylko wtedy będziesz naprawdę zadowolony z zakupu i w pełni wykorzystasz możliwości wybranego modelu telefonu.

2. Poszukaj najkorzystniejszą cenę

Gdy już wiesz, czego szukać i wytypowałeś jeden lub kilka modeli telefonów komórkowych, które odpowiadają Twoim potrzebom, powinieneś poszukać najkorzystniejszej ceny takich urządzeń na rynku. W epoce internetu nie jest to trudne.

Poszukiwania telefonu komórkowego w najkorzystniejszej cenie najlepiej rozpocząć od porównywarek internetowych. W Polsce działa co najmniej kilka popularnych tego typu serwisów. Nie powinieneś zatem mieć problemu z ich znalezieniem. W takim serwisie wpisujesz interesujący Cię model, a po chwili pojawiają się ceny telefonu w różnych sklepach internetowych. Powinieneś wybrać sortowanie od najniższej ceny. Pierwsze wyniki to będą zapewne oferty polecane i promocyjne, które najczęściej możesz pominąć i od razu przejść do porównania ofert. Tam znajdziesz sprzedawców oferujących dany telefon komórkowy w najkorzystniejszej cenie. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę również na koszty dostawy.

Podobny sposób poszukiwań możesz zastosować w najpopularniejszych portalach aukcyjnych. Warto również szukać telefonu w najlepszej cenie w wynikach Google. Nie zapomnij również przejrzeć aktualnych gazetek promocyjnych najpopularniejszych sklepów stacjonarnych AGD/RTV.

3. Sfinansuj zakup pożyczką na raty hapipożyczki

Kolejny etap to zapewnienie finansowania zakupu Twojego nowego telefonu. To tak naprawdę najłatwiejszy etap, który nie zabierze Ci dużo czasu. Jeśli wiesz już, jaki telefon komórkowy chcesz kupić i od którego sprzedawcy, pozostaje tylko wejść na stronę www hapipożyczki.

Na naszej stronie w wygodny sposób za pomocą suwaka wybierasz kwotę pożyczki. Drugim suwakiem dobierasz okres spłaty do swoich możliwości finansowych. Możesz wybrać na przykład maksymalny okres, czyli 48 miesięcy i płacić niską ratę. Możesz również wybrać najkrótszy okres spłaty (3 miesiące), gdy zależy Ci na jak najszybszym spłaceniu pożyczki. Nasza oferta jest tak elastyczna, że bez problemu dobierzesz parametry pożyczki takie, jakie będą Ci najbardziej odpowiadały.

Pamiętaj, że możesz również wybrać dzień, w którym co miesiąc będziesz spłacał ratę, a nawet odroczyć pierwszą wpłatę o 2 miesiące. Do tego przysługują Ci wakacje od pożyczki – możesz przesunąć ratę na kolejny miesiąc, jeśli pojawią się niespodziewane wydatki.

Zakup telefonu na raty przez internet nie jest skomplikowany. Najtrudniejszy etap to tak naprawdę wybór odpowiedniego modelu urządzenia. Trochę czasu warto również poświęcić na znalezienie najtańszej oferty sprzedaży telefonu. Za to zdobycie pieniędzy na zakup telefonu zajmie Ci tylko kilkanaście minut. Bo u nas pożycza się pieniądze bardzo szybko. Zapraszamy!

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.