HapiPożyczki na raty
Z danych CBOS wynika, że:92% Polaków korzysta z telefonu komórkowego;57% Polaków posiada smartfon;43% Polaków jest właścicielem klasycznego telefonu komórkowego.Te dane tylko potwierdzają, że trudno dziś funkcjonować w społeczeństwie bez telefonu. Jeśli zastanawiasz się, jak kupić telefon na raty przez internet, podpowiad...

Jak kupić telefon na raty przez internet?

Z danych CBOS wynika, że:

  • 92% Polaków korzysta z telefonu komórkowego;
  • 57% Polaków posiada smartfon;
  • 43% Polaków jest właścicielem klasycznego telefonu komórkowego.

Te dane tylko potwierdzają, że trudno dziś funkcjonować w społeczeństwie bez telefonu. Jeśli zastanawiasz się, jak kupić telefon na raty przez internet, podpowiadamy, co powinieneś zrobić.

1. Wybierz model telefonu

Co roku producenci wypuszczają na rynek nowe modele telefonów komórkowych, prześcigając się w innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Trudno na bieżąco to wszystko śledzić i porównywać. Jeśli zatem planujesz zakup telefonu komórkowego, musisz zacząć od wyboru odpowiedniego modelu. Możesz przy tym skorzystać z naszych poradników:

· dla kupujących smartfon

· dla kupujących klasyczny telefon komórkowy z klawiaturą

Dzięki nim dowiesz się, co powinien posiadać nowoczesny telefon, jakie są przydatne funkcje, a jakie zupełnie zbędne, będziesz wiedział, na co zwracać uwagę, wybierając telefon. Pamiętaj, żeby kierować się nie tyle reklamą producentów czy modą, ile swoimi potrzebami. Tylko wtedy będziesz naprawdę zadowolony z zakupu i w pełni wykorzystasz możliwości wybranego modelu telefonu.

2. Poszukaj najkorzystniejszą cenę

Gdy już wiesz, czego szukać i wytypowałeś jeden lub kilka modeli telefonów komórkowych, które odpowiadają Twoim potrzebom, powinieneś poszukać najkorzystniejszej ceny takich urządzeń na rynku. W epoce internetu nie jest to trudne.

Poszukiwania telefonu komórkowego w najkorzystniejszej cenie najlepiej rozpocząć od porównywarek internetowych. W Polsce działa co najmniej kilka popularnych tego typu serwisów. Nie powinieneś zatem mieć problemu z ich znalezieniem. W takim serwisie wpisujesz interesujący Cię model, a po chwili pojawiają się ceny telefonu w różnych sklepach internetowych. Powinieneś wybrać sortowanie od najniższej ceny. Pierwsze wyniki to będą zapewne oferty polecane i promocyjne, które najczęściej możesz pominąć i od razu przejść do porównania ofert. Tam znajdziesz sprzedawców oferujących dany telefon komórkowy w najkorzystniejszej cenie. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę również na koszty dostawy.

Podobny sposób poszukiwań możesz zastosować w najpopularniejszych portalach aukcyjnych. Warto również szukać telefonu w najlepszej cenie w wynikach Google. Nie zapomnij również przejrzeć aktualnych gazetek promocyjnych najpopularniejszych sklepów stacjonarnych AGD/RTV.

3. Sfinansuj zakup pożyczką na raty hapipożyczki

Kolejny etap to zapewnienie finansowania zakupu Twojego nowego telefonu. To tak naprawdę najłatwiejszy etap, który nie zabierze Ci dużo czasu. Jeśli wiesz już, jaki telefon komórkowy chcesz kupić i od którego sprzedawcy, pozostaje tylko wejść na stronę www hapipożyczki.

Na naszej stronie w wygodny sposób za pomocą suwaka wybierasz kwotę pożyczki. Drugim suwakiem dobierasz okres spłaty do swoich możliwości finansowych. Możesz wybrać na przykład maksymalny okres, czyli 48 miesięcy i płacić niską ratę. Możesz również wybrać najkrótszy okres spłaty (3 miesiące), gdy zależy Ci na jak najszybszym spłaceniu pożyczki. Nasza oferta jest tak elastyczna, że bez problemu dobierzesz parametry pożyczki takie, jakie będą Ci najbardziej odpowiadały.

Pamiętaj, że możesz również wybrać dzień, w którym co miesiąc będziesz spłacał ratę, a nawet odroczyć pierwszą wpłatę o 2 miesiące. Do tego przysługują Ci wakacje od pożyczki – możesz przesunąć ratę na kolejny miesiąc, jeśli pojawią się niespodziewane wydatki.

Zakup telefonu na raty przez internet nie jest skomplikowany. Najtrudniejszy etap to tak naprawdę wybór odpowiedniego modelu urządzenia. Trochę czasu warto również poświęcić na znalezienie najtańszej oferty sprzedaży telefonu. Za to zdobycie pieniędzy na zakup telefonu zajmie Ci tylko kilkanaście minut. Bo u nas pożycza się pieniądze bardzo szybko. Zapraszamy!

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
IPF Polska Sp. z o. o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pożyczka Długoterminowa
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (KRS: 0000333174). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania przez niego danych osobowych, w szczególności dotyczące praw, osób których dane dotyczą w związku z przedmiotowym przetwarzaniem, zamieszczone zostały w Polityce Prywatności, która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci.
Z Administratorem można skontaktować się poprzez: adres e-mail - bok@hapipozyczki.pl; telefonicznie pod numerem - 22 263 09 55 (koszt połączenia według taryfy operatora); lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można skontaktować się poprzez: (1) adres e-mail - privacy@ipfpolska.pl lub privacy_pl@ipfdigital.com; bądź (2) pisemnie na adres siedziby Administratora (z adnotacją „IOD”)."
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 263 09 55 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.