HapiPożyczki na raty
Telefon komórkowy to już właściwie powszechne urządzenie w Polsce. Jedynie 8% Polaków nie ma takiego telefonu, jak wynika z danych CBOS. W kieszeniach naszych rodaków jest blisko 21 mln smartfonów. To oznacza, że Ty również zapewne korzystasz z tego rodzaju urządzenia. Trudno nie zauważyć, że smartfony są bardzo mocno eks...

Jak wziąć telefon na raty przez internet?

Telefon komórkowy to już właściwie powszechne urządzenie w Polsce. Jedynie 8% Polaków nie ma takiego telefonu, jak wynika z danych CBOS. W kieszeniach naszych rodaków jest blisko 21 mln smartfonów. To oznacza, że Ty również zapewne korzystasz z tego rodzaju urządzenia. Trudno nie zauważyć, że smartfony są bardzo mocno eksploatowane codziennie – przeglądanie internetu, komunikatory, gry i materiały multimedialne potrafią mocno wciągać. Nic dziwnego, że smartfony, ale również klasyczne telefony komórkowy zużywają się bardzo szybko.

Czy również Twój telefon komórkowy wymaga wymiany? A może chciałbyś używać funkcji, których Twój dotychczasowy telefon nie posiada i dlatego szukasz nowego? Bez względu na to, jaki jest powód wymiany Twojego telefonu, podpowiemy Ci, jak wziąć taki telefon na raty przez internet. Nowoczesny telefon potrafi bowiem kosztować bardzo dużo.

 

Jak wybrać model telefonu?

Aby wymienić telefon komórkowy na taki, z którego będziesz rzeczywiście zadowolony, powinieneś poświęcić trochę czasu na przejrzenie tego, co oferuje rynek w segmencie mobile. Najpierw jednak musisz się zastanowić, czego oczekujesz od nowego telefonu, jakie funkcje będą Ci potrzebne, jakie technologie są dla Ciebie ważne. Inaczej pisząc, musisz rozpoznać po prostu własne potrzeby.

Powinieneś wiedzieć również, na co zwrócić uwagę, szukają odpowiedniego dla siebie modelu telefonu. Aby zdobyć odpowiednią wiedzę, możesz skorzystać z naszego poradnika dla kupujących smartfon (https://www.hapipozyczki.pl/zakupy-na-raty/smartphone) lub dla kupujących klasyczny telefon z klawiaturą (https://www.hapipozyczki.pl/zakupy-na-raty/telefon). Znalezieniu odpowiedniego modelu telefonu powinieneś poświęcić dużo czasu, aby wybrać urządzenie spełniające Twoje oczekiwania. Dzięki temu unikniesz później rozczarowania.

 

Gdzie szukać telefonu w najlepszej cenie?

Gdy już etap wyszukiwania odpowiedniego modelu telefonu masz za sobą, możesz przystąpić do szukania najtańszej oferty sprzedaży takiego urządzenia. Nie możesz ograniczać się do jednego źródła informacji, dzięki temu masz szansę znaleźć telefon naprawdę w atrakcyjnej cenie.

Poszukiwania powinieneś rozpocząć oczywiście od internetu. Możesz przejrzeć strony internetowe najbardziej znanych sprzedawców produktów GSM i sprawdzić, czy przypadkiem nie mają promocji na poszukiwany przez Ciebie telefon. To jednak rozwiązanie czasochłonne. Dobrą alternatywą jest skorzystanie z porównywarek cen, które gromadzą w jednym miejscu bardzo wiele ofert sklepów internetowych, a wyszukanie najlepszej oferty zabiera zaledwie kilka minut.

Nie zapomnij przejrzeć również gazetek reklamowych największych sieci AGD/RTV. Coraz częściej takie gazetki znajdziesz również w wersji elektronicznej w internecie.

 

Jak kupić telefon na raty w hapipożyczki?

Oczywiście na koniec pozostaje jeszcze kwestia sfinansowania zakupu Twojego wymarzonego telefonu. To jednak najłatwiejsza kwestia, ponieważ hapipożyczki zajmą się dostarczeniem Ci pieniędzy. Jeśli zatem zastanawiasz się, jak wziąć telefon na raty przez internet, zapewniamy Cię, że to bardzo proste.

Wystarczy wejść na naszą stronę internetową. Tam wybierasz jednym suwakiem kwotę, którą zapłacisz za nowy telefon komórkowy, a drugim – okres spłaty. Masz bardzo dużo możliwości, możesz łatwo dobrać wysokość miesięcznej raty do możliwości Twojego domowego budżetu – wystarczy skracać lub wydłużać okres spłaty. Do tego możesz zacząć spłacać raty nawet 2 miesiące po zaciągnięciu naszej pożyczki.

W kolejnym kroku wypełniasz krótki wniosek o pożyczkę. Potrzebujesz do tego tylko dowodu osobistego. Potem pozostaje już tylko błyskawiczna weryfikacja z naszej strony i jeszcze tego samego dnia pieniądze z pożyczki przelewane są na Twoje konto. Możesz już udać się na zakupy do wybranego wcześniej sprzedawcy i cieszyć się nowym telefonem komórkowym.

Wybierz model telefonu, jaki Ci odpowiada. Jego cena nie jest już żadnym ograniczeniem. Marka hapipożyczki zapewni ci pieniądze. Zapraszamy!

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.