HapiPożyczki na raty
Poszukujesz nowoczesnego smartfonu o zaawansowanych funkcjach? A może potrzebujesz nowego laptopa do domowego użytku? Wakacje kilkudniowe nad Bałtykiem? Mały remont w salonie? Na zrealizowanie każdego z tych przedsięwzięć i na wiele innych projektów bez problemu wystarczy Ci 2 000 zł. Jak je zdobyć? Wystarczy do tego nasza pożyczka na raty prze...

Pożyczka na raty 2 000 zł

2019 M07 11

Poszukujesz nowoczesnego smartfonu o zaawansowanych funkcjach? A może potrzebujesz nowego laptopa do domowego użytku? Wakacje kilkudniowe nad Bałtykiem? Mały remont w salonie? Na zrealizowanie każdego z tych przedsięwzięć i na wiele innych projektów bez problemu wystarczy Ci 2 000 zł. Jak je zdobyć? Wystarczy do tego nasza pożyczka na raty przez internet.

 

Pożyczka na raty 2 000 zł na rok

Jeśli chcesz spłacić pożyczkę szybko, okres 12 miesięcy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. W ten sposób już za rok będziesz mógł pożyczyć znowu pieniądze na kolejne wakacje lub na inny cel. Ile będzie to Cię kosztowało? Niewiele, ponieważ u nas rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to zaledwie 9,57%. To oznacza, że jeśli pożyczysz 2 000 zł na 12 miesięcy, oddasz w sumie po roku 2 100,84 zł. Koszt takiej pożyczki to będzie zaledwie 100,84 zł. Wysokość Twojej miesięcznej raty wyniesie 175,07 zł.

Pożyczka na raty 2 000 zł na 2 lata

Jeśli przewidujesz, że w ciągu najbliższych miesięcy będziesz miał duże wydatki i martwisz się, czy Twój domowy budżet wytrzyma dodatkowe obciążenie pożyczką, mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie – wystarczy wydłużyć okres spłaty. W ten sposób może dostosować wysokość miesięcznej raty do Twoich możliwości finansowych. Weź pod uwagę pożyczkę w wysokości 2 000 zł na 24 miesiące. Wtedy wysokość raty wyniesie jedynie 91,74 zł. Po 2 latach spłacisz w sumie 2 201,76 zł. To kolejny przykład, że pożyczka na raty jest tak elastyczna, iż łatwo pozwala dostosowywać miesięczne obciążenie domowego budżetu do sytuacji finansowej każdego pożyczkobiorcy. Więc czemu by nie złóżyć wniosku już teraz?

 

Pożyczka na raty 2 000 zł na 3 lata

Jeśli nadal uważasz, że Twoja miesięczna rata jest za wysoka, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydłużyć jeszcze bardziej okres spłaty pożyczki. Możesz wziąć pod uwagę na przykład 3 lata. W takim przypadku każda z Twoich 36 rat wyniesie tylko 63,96 zł. Trudno uznać taką kwotę za duży problem dla Twojego portfela, prawda? Zwróć również uwagę, że koszt takiej pożyczki po 3 latach wyniesie w sumie tylko 302,56 zł. Taka opcja oznacza, że będziesz mógł cieszyć się zakupem wymarzonego produktu lub odpoczynkiem w jakimś malowniczym miejscu bez żadnego zagrożenia dla Twojego domowego budżetu. Pożyczyłeś przecież tanio pieniądze, a Twoja miesięczna rata jest wyjątkowo niska.

 

Pożyczka na raty 2 000 zł na 4 lata

Pożyczka na 4 lata to dobre rozwiązanie dla osób, które preferują pożyczanie pieniędzy na dłuższe okresy spłaty i oczekują przede wszystkim maksymalnie niskiej raty. W tym przypadku Twoje miesięczne obciążenie nie przekroczy 50,07 zł. To często dużo mniej niż wydaje się w czasie zakupów w sklepie spożywczym. Takie rozwiązanie pozwoli Ci pożyczyć tanio pieniądze (po 4 latach oddasz łącznie 2 403,36 zł) i nie czuć co miesiąc presji, że musisz zdobyć pieniądze na ratę. Bo u nas ta rata jest po prostu śmiesznie niska.

 

Czy już wiesz, na co wydasz swoje 2 000 zł? Jeśli tak, wybierz dogodny okres spłaty i już dziś wypełnij wniosek o pożyczkę. Zapraszamy do hapipożyczki!

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
IPF Polska Sp. z o. o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pożyczka Długoterminowa
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (KRS: 0000333174). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania przez niego danych osobowych, w szczególności dotyczące praw, osób których dane dotyczą w związku z przedmiotowym przetwarzaniem, zamieszczone zostały w Polityce Prywatności, która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci.
Z Administratorem można skontaktować się poprzez: adres e-mail - bok@hapipozyczki.pl; telefonicznie pod numerem - 22 263 09 55 (koszt połączenia według taryfy operatora); lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można skontaktować się poprzez: (1) adres e-mail - privacy@ipfpolska.pl lub privacy_pl@ipfdigital.com; bądź (2) pisemnie na adres siedziby Administratora (z adnotacją „IOD”)."
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 263 09 55 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.