HapiPożyczki na raty
Planujesz zakup komputera o wysokich parametrach? Jesteś miłośnikiem grania i potrzebujesz nowej konsoli? A może chciałbyś zabrać rodzinę na długie wakacje w jakieś malownicze miejsce? Żaden problem! Zaciągnij u nas pożyczkę na 4 000 zł i spełnij swoje marzenia! Zastanawiasz się, ile będzie Cię to kosztowało? Sam się przekonaj, że mniej niż by się wyd...

Pożyczka na raty 4 000 zł

2019 M07 18

Planujesz zakup komputera o wysokich parametrach? Jesteś miłośnikiem grania i potrzebujesz nowej konsoli? A może chciałbyś zabrać rodzinę na długie wakacje w jakieś malownicze miejsce? Żaden problem! Zaciągnij u nas pożyczkę na 4 000 zł i spełnij swoje marzenia! Zastanawiasz się, ile będzie Cię to kosztowało? Sam się przekonaj, że mniej niż by się wydawało.

Pożyczka na raty 4 000 zł na rok

Jeśli interesują Cię pożyczki krótkoterminowe na raty, czyli z maksymalnym okresem spłaty 12 miesięcy, możesz bez problemu skorzystać z oferty hapipożyczki. Naszym atutem jest nieskomplikowany i krótki proces pożyczkowy, duża elastyczność oferty, a przede wszystkim niski koszt pożyczenia pieniędzy – u nas RRSO to tylko 9,57% w skali roku. Ile zatem zapłacisz, pożyczając 4 000 zł na rok? Okazuje się, że tylko 201,68 zł! Natomiast Twoja miesięczna rata wyniesie jedynie 350,14 zł. To jednak nie wszystko. Gdy pojawią się nagłe i niespodziewane wydatki, możesz bez problemu skorzystać z naszych wakacji pożyczkowych i zawiesić spłatę zobowiązania nawet na 2 miesiące.

Pożyczka na raty 4 000 zł na 2 lata

Gdy poszukujesz pożyczki na dłuższy okres niż rok, ponieważ nie chcesz za bardzo obciążać domowego budżetu, mamy dla Ciebie inne rozwiązanie – pożyczka na raty na 24 miesiące. W tej opcji Twoja miesięczna rata spadnie do poziomu 183,47 zł, gdy zdecydujesz się pożyczyć 4 000 zł. Wtedy w Twoim portfelu zostaje dodatkowe 166,67 zł w porównaniu do przedstawionej wyżej symulacji pożyczki na rok. Możesz te pieniądze przeznaczyć na swoją rodzinę, zamiast na spłacanie zobowiązania. Pamiętaj, że pożyczając u nas 4 000 zł na 2 lata, zapłacisz za to w sumie 403,28 zł. To oznacza, że miesięcznie pożyczka w hapipożyczki będzie Cię kosztowała tylko 16,80 zł a wniosek o pożyczkę możesz wygodnie złożyć online.

Pożyczka na raty 4 000 zł na 3 lata

Dobrym rozwiązaniem może się okazać pożyczka na raty zaciągnięta na 3 lata. Jakie zalety ma takie rozwiązanie?

  • Płacisz bardzo niską ratę.
  • Więcej pieniędzy zostaje w Twoim portfelu.
  • Możesz mieć niższą zdolność kredytową w porównaniu do poprzednich symulacji pożyczki.
  • Masz więcej gotówki co miesiąc i możesz ją przeznaczyć na rodzinę lub rozwijanie własnych pasji.

Jeśli zatem zdecydujesz się pożyczyć 4 000 zł na 3 lata, Twoja miesięczna rata wyniesie tylko 127,92 zł. Co ważne, koszt takiej pożyczki to tylko 16,80 zł miesięcznie.

Pożyczka na raty 4 000 zł na 4 lata

Możesz także zdecydować się na spłacanie pożyczki przez 4 lata. To maksymalny okres, jaki oferujemy. Taki wariant jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą maksymalnie obniżyć wysokość miesięcznej raty, nie zależy im na szybkiej spłacie zobowiązania, ale za to chcą jak najmniej obciążać domowy budżet. Jeśli zatem pożyczysz w hapipożyczki 4 000 zł na 48 miesięcy, Twoja rata wyniesie jedynie 100,14 zł. Tutaj koszt miesięczny pożyczki to również 16,80 zł.

 

Rok, 2, 3, a może 4 lata – wybierz okres spłaty, który najbardziej Ci odpowiada i zaciągnij pożyczkę w hapipożyczki. Pieniądze błyskawicznie znajdą się na Twoim koncie. Zapraszamy!

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
IPF Polska Sp. z o. o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pożyczka Długoterminowa
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (KRS: 0000333174). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania przez niego danych osobowych, w szczególności dotyczące praw, osób których dane dotyczą w związku z przedmiotowym przetwarzaniem, zamieszczone zostały w Polityce Prywatności, która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci.
Z Administratorem można skontaktować się poprzez: adres e-mail - bok@hapipozyczki.pl; telefonicznie pod numerem - 22 263 09 55 (koszt połączenia według taryfy operatora); lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można skontaktować się poprzez: (1) adres e-mail - privacy@ipfpolska.pl lub privacy_pl@ipfdigital.com; bądź (2) pisemnie na adres siedziby Administratora (z adnotacją „IOD”)."
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 263 09 55 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.