HapiPożyczki na raty
Od marca znacznie więcej czasu spędzamy w naszych domach i od tego momentu bardziej zwracamy uwagę na estetykę oraz funkcjonalność własnych czterech kątów. Masowo zaczęliśmy remontować mieszkania. Rozpoczynające się lato jest idealną okazją do kolejnego kroku – urządzenia przytulnej przestrzeni na balkonie. Nasi eksperci sprawdzili, jak odmien...

Piękny balkon tanim kosztem

2020 M06 12

Od marca znacznie więcej czasu spędzamy w naszych domach i od tego momentu bardziej zwracamy uwagę na estetykę oraz funkcjonalność własnych czterech kątów. Masowo zaczęliśmy remontować mieszkania. Rozpoczynające się lato jest idealną okazją do kolejnego kroku – urządzenia przytulnej przestrzeni na balkonie. Nasi eksperci sprawdzili, jak odmienić wygląd balkonu i stworzyć tam dodatkowe miejsce do relaksu niskim kosztem. 

Balkon często służy nam przede wszystkim jako schowek albo suszarnia prania. Świetnym pomysłem jest urządzenie go tak, by stał się estetyczną, ale też praktyczną częścią mieszkania. W Internecie można znaleźć bardzo dużo zdjęć nastrojowych i przytulnych balkonów, na których chętnie piłoby się kawę, czytało książki i relaksowało przy kieliszku wina. Taka renowacja i urządzenie nastrojowej przestrzeni jest tańsze niż się wydaje.

Jeżeli twój balkon od osiedla dzieli tylko metalowa barierka to warto go trochę oddzielić od świata zewnętrznego i zmienić w bardziej prywatną przestrzeń. Dobrym rozwiązaniem może okazać się mata trzcinowa, którą kupimy w sklepie budowlanym już za 75 złotych za ok. 6 metrów.  W supermarkecie budowlanym warto zajrzeć też na dział z podłogami. Miejskie balkony są zwykle wykończone nieprzyjemnymi i zimnymi kafelkami, które możemy przykryć na przykład płytkami imitującymi drewno, miękką wykładziną PCV lub sztuczną trawą. Wszystkie rozwiązania są łatwe w montażu, a za 5 metrów kwadratowych zapłacimy kolejno ok. 600 złotych, 125 złotych i 60 złotych.

Meble są kluczem do urządzenia wygodnej przestrzeni na balkonie. W sklepach budowlanych czy internetowych ich ceny jednak nie zachęcają do zakupu. Bardziej ekologicznym i jednocześnie tańszym rozwiązaniem będą modne meble, które samodzielnie przygotujemy z europalet. Możemy je kupić już za kilkadziesiąt złotych od sztuki i wykorzystać je ponownie, zgodnie z trendem zero waste. Materiały potrzebne do ich wykonania, czyli palety, wkręty, papier ścierny oraz środki do impregnacji będą kosztowały ok. 120-150 złotych. W Internecie łatwo znaleźć prostą instrukcję, która pomoże je wykonać. Wygodne poduszki do wykończenia naszych mebli znajdziemy w przedziale cenowym od 40 do 200 złotych.

Aby nasz balkon stał się przytulny i uroczy, niezbędne będą modne dodatki i stylowe dekoracje. Nie muszą się jednak wiązać z dużym wydatkiem. Klimatyczne girlandy kosztują ok. 50-100 złotych. Za dekoracyjne lampiony, w które wkłada się świece zapłacimy nawet kilkanaście złotych za sztukę. Nie zapominajmy też o kwiatach i roślinach, które sprawią wrażenie przebywania w ogrodzie. Tanich kwiatów warto szukać na wyprzedażach, giełdach kwiatowych oraz supermarketach. Już za 100 złotych uda nam się kupić nawet kilka sztuk, a balkon nabierze wyjątkowego charakteru.

Z wyliczeń ekspertów hapipożyczek wynika, że remont balkonu średniej wielkości to koszt od 600 do ok. 1400 złotych. To naprawdę niedużo, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że większość z nowych rzeczy będzie nam służyć przez kilka sezonów, a nadchodzące długie, ciepłe wieczory spędzimy w klimatycznym miejscu urządzonym samodzielnie. 

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 18:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości (dalej jako IPF Polska Sp. z o.o. lub hapipożyczki). IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim oraz jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) stosuje Zasady Dobrych Praktyk i przeszła pozytywnie Audyt Etyczny.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Produkt „Pożyczka Długoterminowa”
Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” obowiązuje od dnia 1 lipca 2021r i dotyczy pożyczki oferowanej wyłącznie przez Internet (online). Z oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci (konsumenci nieposiadający aktywnej umowy pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku), którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka Długoterminowa” dostępna jest z okresem kredytowania od 12 do 36 miesięcy, w kwotach od 2 000 zł do 15 000 zł. Poziom pozaodsetkowych kosztów oferty produktowej „Pożyczka Długoterminowa” wynosi 0,42% miesięcznie.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za hapiserwis 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


Produkt "Pożyczka ratalna"
Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych pożyczkobiorców jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Wszelkie informację dotyczące przetwarzania danych osobowych, w szczególności dotyczące praw osób, których dane są przetwarzane zamieszczone zostały w klauzuli informacyjnej, którą klient otrzymuje przy zawarciu Umowy Pożyczki oraz która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: bok@hapipozyczki.pl, telefonicznie pod numerem 22 395 85 87 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można się skontaktować poprzez email: privacy_pl@ipfdigital.com lub pisemnie na adres IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa (z adnotacją „IOD”).
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł, który został opłacony w całości.