HapiPożyczki na raty
Od marca znacznie więcej czasu spędzamy w naszych domach i od tego momentu bardziej zwracamy uwagę na estetykę oraz funkcjonalność własnych czterech kątów. Masowo zaczęliśmy remontować mieszkania. Rozpoczynające się lato jest idealną okazją do kolejnego kroku – urządzenia przytulnej przestrzeni na balkonie. Nasi eksperci sprawdzili, jak odmien...

Piękny balkon tanim kosztem

2020 M06 12

Od marca znacznie więcej czasu spędzamy w naszych domach i od tego momentu bardziej zwracamy uwagę na estetykę oraz funkcjonalność własnych czterech kątów. Masowo zaczęliśmy remontować mieszkania. Rozpoczynające się lato jest idealną okazją do kolejnego kroku – urządzenia przytulnej przestrzeni na balkonie. Nasi eksperci sprawdzili, jak odmienić wygląd balkonu i stworzyć tam dodatkowe miejsce do relaksu niskim kosztem. 

Balkon często służy nam przede wszystkim jako schowek albo suszarnia prania. Świetnym pomysłem jest urządzenie go tak, by stał się estetyczną, ale też praktyczną częścią mieszkania. W Internecie można znaleźć bardzo dużo zdjęć nastrojowych i przytulnych balkonów, na których chętnie piłoby się kawę, czytało książki i relaksowało przy kieliszku wina. Taka renowacja i urządzenie nastrojowej przestrzeni jest tańsze niż się wydaje.

Jeżeli twój balkon od osiedla dzieli tylko metalowa barierka to warto go trochę oddzielić od świata zewnętrznego i zmienić w bardziej prywatną przestrzeń. Dobrym rozwiązaniem może okazać się mata trzcinowa, którą kupimy w sklepie budowlanym już za 75 złotych za ok. 6 metrów.  W supermarkecie budowlanym warto zajrzeć też na dział z podłogami. Miejskie balkony są zwykle wykończone nieprzyjemnymi i zimnymi kafelkami, które możemy przykryć na przykład płytkami imitującymi drewno, miękką wykładziną PCV lub sztuczną trawą. Wszystkie rozwiązania są łatwe w montażu, a za 5 metrów kwadratowych zapłacimy kolejno ok. 600 złotych, 125 złotych i 60 złotych.

Meble są kluczem do urządzenia wygodnej przestrzeni na balkonie. W sklepach budowlanych czy internetowych ich ceny jednak nie zachęcają do zakupu. Bardziej ekologicznym i jednocześnie tańszym rozwiązaniem będą modne meble, które samodzielnie przygotujemy z europalet. Możemy je kupić już za kilkadziesiąt złotych od sztuki i wykorzystać je ponownie, zgodnie z trendem zero waste. Materiały potrzebne do ich wykonania, czyli palety, wkręty, papier ścierny oraz środki do impregnacji będą kosztowały ok. 120-150 złotych. W Internecie łatwo znaleźć prostą instrukcję, która pomoże je wykonać. Wygodne poduszki do wykończenia naszych mebli znajdziemy w przedziale cenowym od 40 do 200 złotych.

Aby nasz balkon stał się przytulny i uroczy, niezbędne będą modne dodatki i stylowe dekoracje. Nie muszą się jednak wiązać z dużym wydatkiem. Klimatyczne girlandy kosztują ok. 50-100 złotych. Za dekoracyjne lampiony, w które wkłada się świece zapłacimy nawet kilkanaście złotych za sztukę. Nie zapominajmy też o kwiatach i roślinach, które sprawią wrażenie przebywania w ogrodzie. Tanich kwiatów warto szukać na wyprzedażach, giełdach kwiatowych oraz supermarketach. Już za 100 złotych uda nam się kupić nawet kilka sztuk, a balkon nabierze wyjątkowego charakteru.

Z wyliczeń ekspertów hapipożyczek wynika, że remont balkonu średniej wielkości to koszt od 600 do ok. 1400 złotych. To naprawdę niedużo, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że większość z nowych rzeczy będzie nam służyć przez kilka sezonów, a nadchodzące długie, ciepłe wieczory spędzimy w klimatycznym miejscu urządzonym samodzielnie. 

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
IPF Polska Sp. z o. o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pożyczka Długoterminowa
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (KRS: 0000333174). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania przez niego danych osobowych, w szczególności dotyczące praw, osób których dane dotyczą w związku z przedmiotowym przetwarzaniem, zamieszczone zostały w Polityce Prywatności, która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci.
Z Administratorem można skontaktować się poprzez: adres e-mail - bok@hapipozyczki.pl; telefonicznie pod numerem - 22 263 09 55 (koszt połączenia według taryfy operatora); lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można skontaktować się poprzez: (1) adres e-mail - privacy@ipfpolska.pl lub privacy_pl@ipfdigital.com; bądź (2) pisemnie na adres siedziby Administratora (z adnotacją „IOD”)."
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 263 09 55 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.