HapiPożyczki na raty
Wyobraź sobie, że możesz kupić telewizor najnowszej generacji, dzięki któremu komfortowo będziesz oglądał ulubione filmy lub transmisje sportowe.Wyobraź sobie, że możesz w końcu zrealizować długo odkładany remont mieszkania.Wyobraź sobie, że stać Cię na nowy laptop o wysokich parametrach lub na flagowy smartfon znanej marki.Wyobraź sobie, że możesz ...

Pożyczka na raty 5 000 zł

Wyobraź sobie, że możesz kupić telewizor najnowszej generacji, dzięki któremu komfortowo będziesz oglądał ulubione filmy lub transmisje sportowe.

Wyobraź sobie, że możesz w końcu zrealizować długo odkładany remont mieszkania.

Wyobraź sobie, że stać Cię na nowy laptop o wysokich parametrach lub na flagowy smartfon znanej marki.

Wyobraź sobie, że możesz wyjechać do słonecznej Grecji, Egiptu lub innego przepięknego miejsca, gdzie na hotelowym basenie będziesz popijał zimne napoje i odpoczywał.

Wyobraź sobie, że stać Cię na to wszystko i dużo więcej!

Wystarczy tylko pożyczyć 5 000 zł w hapipożyczki. Nie wiesz, jaki wybrać okres spłaty? Sprawdź różne rozwiązania.

 

Pożyczka na raty 5 000 zł na rok

Okres 12 miesięcy powinieneś wziąć pod uwagę, jeśli chcesz spłacić pożyczkę szybko. To optymalny czas, w którym można wygodnie oddawać pożyczkę w ratach, a po roku zaciągnąć nową na zupełnie inny cel. Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie i pożyczysz 5 000 zł na rok, Twoja miesięczna rata wyniesie 437,67 zł. Zwróć uwagę, że u nas RRSO, czyli Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania, to tylko 9,57%. Dlatego w tym przypadku całkowity koszt pożyczki to 252,04 zł.

 

Pożyczka na raty 5 000 zł na 2 lata

Nasza pożyczka na raty jest bardzo elastyczna, zatem możesz bez problemu obniżyć ratę, którą podaliśmy w powyższej symulacji. Wygodnie dostosujesz ją do swoich możliwości finansowych, aby nie nadwyrężyć za bardzo domowego budżetu. Wystarczy tylko wydłużyć okres spłaty. Jak będzie wyglądała rata w przypadku pożyczki na 2 lata? Wystarczy przesunąć suwak na naszym kalkulatorze, żeby się o tym przekonać. Zwiększ zatem okres spłaty do 24 miesięcy, a dowiesz się, że co miesiąc Twoja rata wyniesie 229,34 zł. W tym zawarty jest także koszt pożyczki, który wynosi zaledwie 21 zł miesięcznie. Brzmi rozsądnie? Złóż wniosek już teraz!

 

Pożyczka na raty 5 000 zł na 3 lata

Czy chciałbyś, żeby w Twoim portfelu zostawało co miesiąc 69,45 zł? W ciągu roku może powstać z tego kwota 833,40 zł, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel. Jak zdobyć taką kwotę? Nic trudnego! Wystarczy tylko zaciągnąć naszą pożyczkę na raty przez internet nie na 2, ale 3 lata. W wyniku tego, zamiast spłacać co miesiąc 229,34 zł, Twoja rata spadnie do poziomu 159,89 zł. W tym również zawarty jest koszt pożyczki, który tutaj także wynosi 21 zł miesięcznie.

 

Pożyczka na raty 5 000 zł na 4 lata

Jeśli potrzebujesz większej gotówki, a chcesz obniżyć maksymalnie ratę miesięczną jak to tylko możliwe, powinieneś wziąć pod uwagę pożyczenie 5 000 zł na 4 lata. W tej opcji Twoje miesięczne obciążenie ratą nie będzie większe niż 125,17 zł. Do tego pamiętaj, że możesz zawsze skorzystać z wakacji pożyczkowych i zawiesić spłatę na 2 miesiące. Zyskujesz zatem nie tylko niską ratę, ale także możliwość chwilowego odciążenia domowego budżetu, gdy pojawią się inne niespodziewane wydatki. Wakacje pożyczkowe dostępne są przy każdym okresie spłaty pożyczki.

Skorzystaj z okazji i zdobądź u nas pieniądze na ważne wydatki. Spłacaj pożyczkę przez rok, 2, 3 lub 4 lata – jak Ci najwygodniej. Wystarczy dowód osobisty i wypełnienie krótkiego wniosku. Pieniądze w hapipożyczki są naprawdę na wyciągnięcie ręki. Sięgnij po nie już dziś! Zapraszamy!

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 20:00
Sobota - Niedziela:
od 09:00 do 17:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
Sprzedaż
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 17.400.000,00 zł, który został opłacony w całości. Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Reprezentatywny przykład dla Produktu "Pożyczka dla Nowych Klientów":
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 9,72%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8 300 zł, roczna stała stopa oprocentowania 0%; czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 207,78 zł; całkowita kwota do zapłaty 9 973,44 zł, całkowity koszt pożyczki 1 673,44 (w tym: łączna kwota odsetek - 0 zł, opłata przygotowawcza 418,36 zł, prowizja 1 255,08 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 24.04.2019 r.
Produkt "Pożyczka dla Nowych Klientów" dostępny jest od dnia 6 września 2018 roku wyłącznie dla konsumentów nieposiadających pożyczki w IPF Polska Sp. z o.o. w dniu złożenia wniosku.
Produkt „Pożyczka dla Nowych Klientów” zdobył pierwsze miejsce w rankingach: loando.pl z dnia 29.11.2019 (Ranking pożyczek ratalnych - grudzień 2019 r.), pozyczkaportal.pl z dnia 29.12.2019 r. (Ranking pożyczek ratalnych – grudzień 2019 r.), pozyczkowy-portal.pl z dnia 02.12.2019 r. (Ranking pożyczek - grudzień 2019 r.) oraz sowa-finansowa.pl z dnia 02.12.2019 r. (Porównaj 13 pożyczek, chwilówek na raty). Źródło: www.loando.pl, www.pozyczkaportal.pl, www.pozyczkowy-portal.pl, sowa-finansowa.pl. Produkt "Pożyczka dla Nowych Klientów" zdobył pierwsze miejsce w rankingu serwisu internetowego „money.pl” z dnia 6 września 2018 r. „Ranking pożyczek – wrzesień 2018”. Ranking został sporządzony przez Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie, prowadzącą serwis internetowy money.pl. Szczegółowe informacje na temat warunków rankingu oraz firm wziętych pod uwagę przy jego tworzeniu znajdują się na stronach www.money.pl.
Reprezentatywny przykład dla Produktu "Pożyczka ratalna":
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 6 000 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 360,89 zł; całkowita kwota do zapłaty: 12 991,75 zł; całkowity koszt pożyczki 6 991,75 zł (w tym: odsetki 1 008,55 zł, opłata przygotowawcza 1 495,80 zł, prowizja 4 487,40 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 24.04.2019 r.
Opóźnienie spłaty, przekazanie danych, zmiana terminu spłaty:
W przypadku niespłacenia wymagalnej kwoty raty w terminie spłaty raty pożyczki lub spłacenia jej w niepełnej wysokości („opóźnienie”), Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie). Na dzień zawarcia Umowy stawka odsetek za opóźnienie wynosi 14%. Ponadto Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego i/lub egzekucyjnego. W przypadku nie wywiązywania się Pożyczkobiorcy z umowy pożyczki Pożyczkodawca może przekazać dochodzenie roszczeń zewnętrznemu podmiotowi. W przypadku łącznego spełnienia przesłanek określonych w artykule 14 lub 16 lub 17 lub 18 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530), Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może wpłynąć na ocenę zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy. Przekazanie danych Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej jest dokonywane na podstawie pisemnej umowy o udostępnianie informacji gospodarczych zawartej przez Pożyczkodawcę z Biurem Informacji Gospodarczej oraz w oparciu o przepisy rozdziału 3 ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych. Na postawie pełnomocnictwa udzielonego przez Pożyczkobiorcę Pożyczkodawca może przekazać do Biura Informacji Kredytowej dane osobowe dotyczące Pożyczkobiorcy oraz dane dotyczące jego zobowiązań wobec Pożyczkodawcy w celu ich gromadzenia, przetwarzania i udostępniania przez Biuro Informacji Kredytowej. Pożyczkobiorca, któremu została udzielona pożyczka z liczbą co najmniej 7 miesięcznych rat do spłaty, po spełnieniu warunków określonych w umowie pożyczki, w szczególności po terminie spłaty 6 raty ma prawo do przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki. Przesunięcie terminu spłaty raty pożyczki nie odbywa się automatycznie, jest zależne od woli Pożyczkobiorcy oraz decyzji Pożyczkodawcy. Liczba przesunięć terminu spłaty zależy od ilości rat do spłaty.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 17.400.000,00 zł, który został wpłacony w całości. Dane Pożyczkobiorcy przetwarzane będą w celu wykonania umowy. W zależności od wyrażonej dobrowolnie zgody Pożyczkobiorcy, dane mogą być także udostępniane partnerom biznesowym administratora danych. Pożyczkobiorca ma prawo dostępu do danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda, Pożyczkobiorca ma prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Podanie danych osobowych jest niezbędne do zawarcia i realizacji umowy pożyczki, w tym do oceny wiarygodności kredytowej Pożyczkobiorcy. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości zawarcia umowy pożyczki. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska Sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są hapipożyczki wynosi 3 miesiące a maksymalny 48 miesięcy. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 491,47%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony internetowej zastrzeżone dla IPF Polska Sp. z o.o.