HapiPożyczki na raty
Wyobraź sobie, że możesz kupić telewizor najnowszej generacji, dzięki któremu komfortowo będziesz oglądał ulubione filmy lub transmisje sportowe.Wyobraź sobie, że możesz w końcu zrealizować długo odkładany remont mieszkania.Wyobraź sobie, że stać Cię na nowy laptop o wysokich parametrach lub na flagowy smartfon znanej marki.Wyobraź sobie, że możesz ...

Pożyczka na raty 5 000 zł

2019 M07 25

Wyobraź sobie, że możesz kupić telewizor najnowszej generacji, dzięki któremu komfortowo będziesz oglądał ulubione filmy lub transmisje sportowe.

Wyobraź sobie, że możesz w końcu zrealizować długo odkładany remont mieszkania.

Wyobraź sobie, że stać Cię na nowy laptop o wysokich parametrach lub na flagowy smartfon znanej marki.

Wyobraź sobie, że możesz wyjechać do słonecznej Grecji, Egiptu lub innego przepięknego miejsca, gdzie na hotelowym basenie będziesz popijał zimne napoje i odpoczywał.

Wyobraź sobie, że stać Cię na to wszystko i dużo więcej!

Wystarczy tylko pożyczyć 5 000 zł w hapipożyczki. Nie wiesz, jaki wybrać okres spłaty? Sprawdź różne rozwiązania.

 

Pożyczka na raty 5 000 zł na rok

Okres 12 miesięcy powinieneś wziąć pod uwagę, jeśli chcesz spłacić pożyczkę szybko. To optymalny czas, w którym można wygodnie oddawać pożyczkę w ratach, a po roku zaciągnąć nową na zupełnie inny cel. Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie i pożyczysz 5 000 zł na rok, Twoja miesięczna rata wyniesie 437,67 zł. Zwróć uwagę, że u nas RRSO, czyli Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania, to tylko 9,57%. Dlatego w tym przypadku całkowity koszt pożyczki to 252,04 zł.

 

Pożyczka na raty 5 000 zł na 2 lata

Nasza pożyczka na raty jest bardzo elastyczna, zatem możesz bez problemu obniżyć ratę, którą podaliśmy w powyższej symulacji. Wygodnie dostosujesz ją do swoich możliwości finansowych, aby nie nadwyrężyć za bardzo domowego budżetu. Wystarczy tylko wydłużyć okres spłaty. Jak będzie wyglądała rata w przypadku pożyczki na 2 lata? Wystarczy przesunąć suwak na naszym kalkulatorze, żeby się o tym przekonać. Zwiększ zatem okres spłaty do 24 miesięcy, a dowiesz się, że co miesiąc Twoja rata wyniesie 229,34 zł. W tym zawarty jest także koszt pożyczki, który wynosi zaledwie 21 zł miesięcznie. Brzmi rozsądnie? Złóż wniosek już teraz!

 

Pożyczka na raty 5 000 zł na 3 lata

Czy chciałbyś, żeby w Twoim portfelu zostawało co miesiąc 69,45 zł? W ciągu roku może powstać z tego kwota 833,40 zł, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel. Jak zdobyć taką kwotę? Nic trudnego! Wystarczy tylko zaciągnąć naszą pożyczkę na raty przez internet nie na 2, ale 3 lata. W wyniku tego, zamiast spłacać co miesiąc 229,34 zł, Twoja rata spadnie do poziomu 159,89 zł. W tym również zawarty jest koszt pożyczki, który tutaj także wynosi 21 zł miesięcznie.

 

Pożyczka na raty 5 000 zł na 4 lata

Jeśli potrzebujesz większej gotówki, a chcesz obniżyć maksymalnie ratę miesięczną jak to tylko możliwe, powinieneś wziąć pod uwagę pożyczenie 5 000 zł na 4 lata. W tej opcji Twoje miesięczne obciążenie ratą nie będzie większe niż 125,17 zł. Do tego pamiętaj, że możesz zawsze skorzystać z wakacji pożyczkowych i zawiesić spłatę na 2 miesiące. Zyskujesz zatem nie tylko niską ratę, ale także możliwość chwilowego odciążenia domowego budżetu, gdy pojawią się inne niespodziewane wydatki. Wakacje pożyczkowe dostępne są przy każdym okresie spłaty pożyczki.

Skorzystaj z okazji i zdobądź u nas pieniądze na ważne wydatki. Spłacaj pożyczkę przez rok, 2, 3 lub 4 lata – jak Ci najwygodniej. Wystarczy dowód osobisty i wypełnienie krótkiego wniosku. Pieniądze w hapipożyczki są naprawdę na wyciągnięcie ręki. Sięgnij po nie już dziś! Zapraszamy!

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
IPF Polska Sp. z o. o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pożyczka Długoterminowa
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (KRS: 0000333174). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania przez niego danych osobowych, w szczególności dotyczące praw, osób których dane dotyczą w związku z przedmiotowym przetwarzaniem, zamieszczone zostały w Polityce Prywatności, która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci.
Z Administratorem można skontaktować się poprzez: adres e-mail - bok@hapipozyczki.pl; telefonicznie pod numerem - 22 263 09 55 (koszt połączenia według taryfy operatora); lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można skontaktować się poprzez: (1) adres e-mail - privacy@ipfpolska.pl lub privacy_pl@ipfdigital.com; bądź (2) pisemnie na adres siedziby Administratora (z adnotacją „IOD”)."
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 263 09 55 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.