HapiPożyczki na raty
Pożyczka na raty online – jak złożyć wniosek? Pożyczka na raty online w hapipożyczki to minimum formalności, maksimum wygody i pieniądze, które błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie. Sprawdź sam, że pożyczanie pieniędzy nigdy jeszcze nie było tak łatwe!Potrzebujesz np.: 2000, 4000 zł czy 5000 zł i chciałbyś je spłacić w dogodnych rata...

Pożyczka na raty online do 15000 zł – szybki wniosek, lekka rata

2020 M04 16

Pożyczka na raty online – jak złożyć wniosek? 

Pożyczka na raty online w hapipożyczki to minimum formalności, maksimum wygody i pieniądze, które błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie. Sprawdź sam, że pożyczanie pieniędzy nigdy jeszcze nie było tak łatwe!

Potrzebujesz np.: 2000, 4000 zł czy 5000 zł i chciałbyś je spłacić w dogodnych ratach? Nic prostszego! Wystarczy, że skorzystasz z oferty hapipożyczki, a wkrótce będziesz mógł cieszyć się pieniędzmi na swoim koncie bankowym. Mamy dla Ciebie nawet 15 000 zł, które możesz spłacać maksymalnie przez 24 miesięce. Już teraz wybierz kwotę, której potrzebujesz i najlepszy dla Ciebie okres spłaty!

Zależy Ci na tym, żeby miesięczne obciążenie Twojego domowego budżetu było jak najmniejsze? Możesz łatwo sam dobrać wysokość miesięcznej raty, wydłużając odpowiednio okres spłaty. Nie potrzebujesz stosu dokumentów i nie musisz stać w kolejce do naszego doradcy. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Oto, w jaki sposób możesz łatwo zaciągnąć pożyczkę na raty online w hapipożyczki.

Jak wygląd proces wnioskowania o pożyczkę online na raty miesięczne?

Zrezygnowaliśmy ze skomplikowanych formalności, niezrozumiałych procedur i zawiłego procesu pożyczkowego. Stawiamy na prostotę, szybkość i bezpieczeństwo. To oznacza, że w hapipożyczki pożyczysz pieniądze równie łatwo, jakbyś kupował dowolny produkt w sklepie internetowym. Kilka kliknięć i po wszystkim!

Składanie wniosku o pożyczkę na raty online zaczyna się od skorzystania z naszego kalkulatora pożyczkowego. Dzięki niemu możesz szybko określić, ile gotówki potrzebujesz i jaki okres spłaty będzie dla ciebie najlepszy. Możesz w łatwy sposób sprawdzić różne warianty pożyczki, zmieniając kwotę lub okres spłaty. W ten sposób znajdziesz najkorzystniejszą dla siebie opcję z ratą miesięczną, która będzie bezpieczna dla Twojego domowego budżetu.

Kolejny krok to rejestracja w naszym systemie i utworzenie profilu użytkownika. Oczywiście ten etap jest konieczny tylko wtedy, gdy zaciągasz u nas po raz pierwszy pożyczkę ratalną. Jeśli jesteś naszym stałym klientem, zapewne doskonale znasz już proces składania wniosku o pożyczkę online. Wtedy po prostu logujesz się do panelu klienta, podając login (adres e-mail) i hasło (jeśli je zapomniałeś, mamy specjalną opcję jego odzyskiwania).

Będąc nowym klientem, musisz zarejestrować się w naszym systemie. Kliknij przycisk „Chcę pożyczkę” pod kalkulatorem pożyczkowym. Zostaniesz przeniesiony na nową podstronę, gdzie powinieneś wybrać link „Poznajmy się” (będzie nam bardzo miło!).

Teraz musisz wypełnić krótki formularz. Trzeba w nim podać imię i nazwisko, adres e-mail (nie będzie go można zmienić w przyszłości), numer telefonu komórkowego i numer PESEL. Musisz jeszcze podać własne hasło do Strefy Klienta (minimum 8 znaków – cyfry, wielkie i małe litery). Nie potrzebujesz dodatkowych dokumentów poza aktualnym dowodem osobistym.

Po rejestracji i przesłaniu wniosku o pożyczkę online przetworzymy Twoje zgłoszenie, a decyzję prześlemy na Twoją pocztę e-mail. Po akceptacji wniosku musisz jeszcze potwierdzić swój rachunek bankowy. Wybierz na naszej stronie www bank, w którym masz konto. Zostaniesz przekierowany do bramki płatności, gdzie będziesz mógł zrobić przelew na 1 zł ze swojego konta. Oczywiście zwrócimy Ci tę złotówkę. Taki przelew zweryfikuje Twoją tożsamość i Twój rachunek bankowy.

Ile się czeka na przelew kwoty pożyczki?

Staramy się działać ekspresowo. Doskonale wiemy, że pieniędzy możesz potrzebować do uregulowania pilnych wydatków. Dlatego właśnie skróciliśmy procedurę pożyczkową do minimum. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie błyskawicznie. Nie musisz czekać kilku dni jak w niektórych bankach. Na nasz przelew możesz czekać niekiedy tylko kilkanaście minut. Wszystko zależy od tego, w jakim banku masz konto osobiste, i od sesji przychodzących w tym banku.

Kto może wnioskować o pożyczki online na raty?

Nie mamy restrykcyjnych wymagań wobec naszych klientów. Z naszej pożyczki możesz korzystać, gdy: 
•  masz obywatelstwo polskie, 
•  jesteś pełnoletni (wystarczy zatem 18 lat, a nie 21, jak u niektórych pożyczkodawców), 
•  posiadasz rachunek osobisty w banku, 
•  masz ważny dowód osobisty,
•  dysponujesz aktywnym telefonem komórkowym. 

Pamiętaj także, że musisz mieć regularny dochód.

Już dziś sprawdź, jak łatwo zaciąga się pożyczkę na raty online w hapipożyczki. Zapraszamy! 

Chętnie pomożemy Tobie w otrzymaniu pożyczki i odpowiemy na pytania
Pracujemy
Poniedziałek - Piątek:
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń
Obsługa klienta
IPF Polska Sp. z o. o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pożyczka Długoterminowa
Informacje dotyczące Pożyczkodawcy:
Pożyczkodawcą jest IPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000333174 NIP: 7010191956, REGON: 141948913, o kapitale zakładowym 20.550.000,00 zł. IPF Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Ostateczne warunki oferty pożyczki uzależnione są od poziomu i stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta.
Dane osobowe:
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa (KRS: 0000333174). Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania przez niego danych osobowych, w szczególności dotyczące praw, osób których dane dotyczą w związku z przedmiotowym przetwarzaniem, zamieszczone zostały w Polityce Prywatności, która dostępna jest na stronie internetowej Administratora www.hapipozyczki.pl/polityka-prywatnosci.
Z Administratorem można skontaktować się poprzez: adres e-mail - bok@hapipozyczki.pl; telefonicznie pod numerem - 22 263 09 55 (koszt połączenia według taryfy operatora); lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Aleksandrę Banach, z którym można skontaktować się poprzez: (1) adres e-mail - privacy@ipfpolska.pl lub privacy_pl@ipfdigital.com; bądź (2) pisemnie na adres siedziby Administratora (z adnotacją „IOD”)."
Rozstrzyganie sporów:
Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a IPF Polska sp. z o.o., jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
Dodatkowe informacje:
Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 36 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 219,36%. Infolinia: 22 263 09 55 (opłata za połączenie według taryfy operatora). Adres email: bok@hapipozyczki.pl Wszelkie prawa do zawartości strony Internetowej zastrzeżone dla IPF Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4A, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 20.550.000,00 zł.